Винтер спорт на крилима успеха над шампионом чека нишки дерби, у Горњем Милановцу „класик”

Коме ће да припадне нишки дерби: Винтер спорту, на премијери бољем на гостовању шампиону Црвеној звезди или Калчи, с недељом више за припрему услед одложене утакмице са Економцем?

Дилема коју ће да разреши, без сумње, најзанимљивији меч другог кола Прве лиге, на отварању са још једним дуелом (бео)градских ривала: Земуна Само право и Црвене звезде, са намером да избрише почетну флеку…

Гледао сам Земунце против Коњарника: подмладили су екипу и довели неколицину добрих играча. Ценимо их, али желимо победу (Милош Алиловић, тренер Црвене звезде, у разговору за Спортски журнал)

У трећем колу Друге лиге, с обзиром на традицију, на програму је и један „класик”: Металац Колорадо – САС. Наравно, у игри је трознак…


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ДРУГО КОЛО

Петак, 2. октобар

БЕОГРАД: Земун Само право – Црвена звезда (21.00)

(Дворана: Пинки, судије: Драгутин Божовић, Милош Јоцовић и Владимир Тошић, делегат: Сеад Чочић)

Субота, 3. октобар

ВРАЊЕ: Врање – Коњарник (19.00)

(Дворана: Врање, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Иван Станковић, делегат: Братислав Денић)

НИШ: Винтер спорт – Калча (21.00)

(Дворана: Чаир, судије: Небојша Панић, Никола Рабреновић и Бранко Галић, делегат: Владан Миладиновић)

Недеља, 4. октобар

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Нови Пазар (20.00)

(Дворана: ОШ Свети Сава, судије: Никола Алексић, Владан Радуловић и Предраг Вујић, делегат: Ненад Митић)

Утакмица ФОН – Економац је одложена.


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ТРЕЋЕ КОЛО

 Петак, 2. октобар

ВРШАЦ: Форум – Лозница-град 2018 (20.00)

(Дворана: Миленијум, судије: Далибор Станковић, Марко Мартиновић и Радослав Миленковић, делегат: Михајло Надаждин)

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Палеж (21.00)

(Дворана: Јединство, судије: Предраг Лазаревић, Ђорђе Нинић и Иван Биорац, делегат: Милош Берисавац)

Субота, 3. октобар

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – САС (20.45)

(Дворана: Бреза, судије: Бојан Граовац, Владан Ђермановић и Бане Папишта, делегат: Дејан Продановић)

БЕОГРАД: Бањица – Бечеј (21.00)

(Дворана: Бањица, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Марко Мајсторовић, делегат: Леонардо Матић)

Недеља, 4. октобар

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – Јастребац (19.00)

(Дворана: Дубочица, судије: Оливер Николић, Милош Грујић и Братислав Јовић, делегат: Небојша Ристић)

Понедељак, 5. октобар

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Ивањица (19.30)

(Дворана: Младост, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Александар Ранђеловић, делегат: Саша Стефановић)