Винтер спорту нишки дерби, Врањанци бољи од Коњарника, Бечеј прелетео Бањицу

У суботу увече одигране су четири утакмице на српским паркетима и, веровали или не, три су завршене резултатом 4:1!

У другом колу Прве лиге Винтер спорт је у нишком дербију надиграо Калчу и Врање Коњарник, док је у трећој рунди Друге лиге Бечеј као гост славио на Бањици.

Један меч окончан је без победника: Металац Колорадо – САС 3:3.

Винтер спорт – Калча 4:1 (2:1)

Ниш – Дворана: Чаир. Играно без присуства гледалаца. Судије: Небојша Панић, Никола Рабреновић и Бранко Галић. Стрелци: 0:1 Стевановић у 6, 1:1 Јанковић у 9, 2:1 Н. Јовановић у 14, 3:1 Костић у 21, 4:1 Костић у 40. минуту. Жути картон: Стојановић (Калча).

ВИНТЕР СПОРТ: М. ЂОРЂЕВИЋ, РИСТИЋ, РАНЧИЋ, КОСТИЋ, П. ЈОВАНОВИЋ, Максимовић, Јанковић, Ј. Ђорђевић, Радојичић, Н. Јовановић, Лекић, Крстић, Стаменковић.

КАЛЧА: П. ПАВЛОВИЋ, М. ЂОРЂЕВИЋ, НЕДЕЉКОВИЋ, СТАНКОВИЋ, ИЛИЋ, Бранковић, Цветковић, Стојановић, Мишић, Илић, Стевановић, Коцић, М. Павловић.

Врање – Коњарник 4:1 (2:1)

Врање – Дворана: Врање. Играно без присуства гледалаца. Судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Иван Станковић. Стрелци: 1:0 Трајковић у 2, 2:0 Милосављевић у 13, 2:1 Милутиновић у 18, 3:1 Трајковић у 34, 4:1 Јањић у 37. минуту. Жути картони: Стојановић, Стојковић (Врање).

ВРАЊЕ: М. ТАСИЋ, П. НИКОЛИЋ, АЛЕКСИЋ, Д. ТАСИЋ, ТРАЈКОВИЋ, Јањић, Крстић, Стојановић, Милосављевић, Марјановић, Стојковић, М. Николић.

КОЊАРНИК: ДРНДАРЕВИЋ, ЈЕВТИЋ, РИСТАНОВИЋ, ШЉУКИЋ, ВИЋИЋ, Милосављевић, Милутиновић, Кокотовић, Живанић, Маловић, Јововић, Ратковић, Ивановић.

Бањица – Бечеј 1:4 (0:0)

Београд – Дворана: Бањица. Играно без присуства гледалаца. Судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Марко Мајсторовић. Стрелци: 0:1 Бодоњи у 26, 1:1 Ружичић у 26, 1:2 Голуб у 33, 1:3 Новаковић у 36, 1:1 Арђељан у 39. минуту. Жути картони: Добријевић, Средојевић, Митић (Бањица), Кораћ (Бечеј). Црвени картон: Вадаски (Бечеј) у 40. минуту.

БАЊИЦА: ДЕСТАНИ, ВУКАШИНОВИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, ПАЈКОВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Васиљевић, Митић, Крстић, Рамадани, Средојевић, Добријевић, Смаилагић, Ружичић, Спасић.

БЕЧЕЈ: ВАДАСКИ, НОВАКОВИЋ, ГОЛУБ, КОРАЋ, БОДОЊИ, Арђељан, Покрајац, Дражић, Арваи, Мачиженски, Маринковић.

У футсал ”класику” Металац Колорадо – САС није било победника, иако су Зрењанинци водили на полувремену 2:1

СМС ЗА АНИКУ МАНИЋ: Играчи Металац Колорада пред дуел са САС-ом Фото: Фејсбук

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ДРУГО КОЛО

Петак, 2. октобар

БЕОГРАД: Земун Само право – Црвена звезда 1:3 (0:1)

(Ђуричић 28 – Перић 17, Боснић 34, Станојевић 40)

Субота, 3. октобар

ВРАЊЕ: Врање – Коњарник 4:1 (2:1)

(Трајковић 2, 34, Милосављевић 13, Јањић 37 – Милутиновић 18)

НИШ: Винтер спорт – Калча 4:1 (2:1)

(Јанковић 9, Н. Јовановић 14, Костић 21, 40 – Стевановић 6)

Недеља, 4. октобар

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Нови Пазар (20.00)

(Дворана: ОШ Свети Сава, судије: Никола Алексић, Владан Радуловић и Предраг Вујић, делегат: Ненад Митић)

Утакмица ФОН – Економац је одложена.

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ТРЕЋЕ КОЛО

ВРШАЦ: Форум – Лозница-град 2018 0:5 (0:3)

(Аврамовић 2, 20, Вулетић 20, Миловановић 32, Милашиновић 38)

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Палеж 8:4 (4:3)

(Томић 5, Целин 6, Губеринић 13, 35, 40 (10м), Икрашев 15, Чичић 21, Виновић 24 – С. Грујичић 7, Ж. Грујичић 16, Милошевић 17, Јанковић 30)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – САС 3:3 (1:2)

(Урошевић 16, 37, Петровић 35 – Томин 6, Рашић 16, Раденковић 32)

БЕОГРАД: Бањица – Бечеј 1:4 (0:0)

(Ружичић 26 – Бодоњи 26, Голуб 33, Новаковић 36, Арђељан 39)

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – Јастребац (19.00)

(Дворана: Дубочица, судије: Оливер Николић, Милош Грујић и Братислав Јовић, делегат: Небојша Ристић)

Понедељак, 5. октобар

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Ивањица (19.30)

(Дворана: Младост, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Александар Ранђеловић, делегат: Саша Стефановић)

Насловна: Загревање Врањанаца пред победу над Коњарником Фото: Фејсбук