Црвена звезда у време ручка чека Врање, могу ли Бечејци тријумфално и кроз Зрењанин?

Бранилац титуле Црвена звезда отвара треће коло Прве лиге утакмицом против Врања у необичном термину – у доба ручка (14.00). Оба тима, за сада, имају половичан учинак, међутим, црвено-бели су апсолутни фаворити.

Коњарник је, с друге стране, на великом испиту – дочекује неугодну и рањену Нову Пазову, огроман хендикеп – без навијача, у прошлости свог изузетно јаког адута.

После дуела Калче и Земуна Само право неко ће да упише прве бодове, домаћи паркет –свакако предност Нишлија.

Дерби кола игра се у Новом Пазару: првопласирани тим из града на Јошаници угостиће силно појачани ФОН, кладионичарски – сва три знака су у оптицају

Економац ће после две одложене утакмице (играчи имали коронавирус) први пут на игралиште, ривал – квалитетан, шампионских амбиција – Винтер спорт. Исход би могао да наговести даљи пут оба тима.

У четвртој рунди Друге лиге нарочито је интересантан сусрет у Зрењанину: САС, дуге традиције, покушаће да удари рампу до сада максималном Бечеју


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ТРЕЋЕ КОЛО

Петак, 9. октобар

БЕОГРАД: Црвена звезда – Врање (14.00)

(дворана: Ранко Жеравица, судије: Благоје Мијаиловић, Марјан Сарка и Марко Мајсторовић, делегат: Слободан Матовић)

БЕОГРАД: Коњарник – Нова Пазова (19.00)

(дворана: Шумице, судије: Бојан Милић, Оливер Николић и Жељко Стоилков, делегат: Жељко Сокић)

Субота, 10. октобар

НИШ: Калча – Земун Само право (21.00)

(дворана: Чаир, судије: Драгутин Божовић, Милош Јоцовић и Предраг Вујић, делегат: Милован Чичић)

Недеља, 11. октобар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – ФОН (18.00)

(дворана: Пендик, судије: Петар Радојчић, Бојан Граовац и Бане Папишта, делегат: Ђорђе Зуцовић)

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Винтер спорт (18.30)

(дворана: Језеро, судије: Никола Рабреновић, Предраг Лазаревић и Стефан Батиница, делегат: Миливоје Томић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ЧЕТВРТО КОЛО

 Петак, 9. октобар

БЛАЦЕ: Јастребац – Тиса (20.00)

(дворана: Чика Душко Јовановић, судије: Александар Јакшић, Душан Арсовић и Милош Грујић, делегат: Дарко Петронијевић)

ЗРЕЊАНИН: САС – Бечеј (21:00)

(дворана: Кристална, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Ђорђе Нинић, делегат: Жељко Марић

Субота, 10. октобар

ЛОЗНИЦА: Лозница-град 2018 – Лесковац (19.30)

(дворана: Лагатор, судије: Радослав Миленковић, Марко Мартиновић и Далибор Станковић, делегат: Милош Радановић)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Форум (20.30)

(дворана: Бреза, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Бојан Буројевић, делегат: Мирослав Цимеша)

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Зуфо (21.00)

(дворана: Обреновац, судије: Никола Алексић, Бранко Галић и Иван Биорац, делегат: Ђорђе Марковић)

Понедељак, 12. октобар

ИВАЊИЦА: Ивањица – Бањица (20.10)

(дворана: ОШ Кирило Савић, судије: Братислав Јовић, Иван Станковић и Александар Ранђеловић, делегат: Леонардо Матић)