Силан финиш Новог Пазара против ФОН-а, за Винтер спорт нема зиме у Крагујевцу

У последњим утакмицама трећег кола Прве лиге Нови Пазар је као домаћин савладао ФОН 4:1, док је Винтер спорт славио као гост против Економца у Крагујевцу 3:0.

Довољно да задрже максималан учинак и потврде кандидатуру за шампионско знамење.

Нови Пазар заузима прво место због боље гол разлике у односу на Винтер спорт: 14:4 наспрам 12:5

Нови Пазар – ФОН 4:1 (1:1)

Нови Пазар – Дворана: Пендик. Играно без присуства гледалаца. Судије: Петар Радојчић, Бојан Граовац и Бане Папишта. Стрелци: 1:0 Алексић у 11, 1:1 Станковић у 19, 2:1 Миловац у 27, 3:1 Миловац у 33, 4:1 Мутавџић у 38. минуту. Жути картони: Алексић, Миловац (Нови Пазар), Павловић, Јосимовић (ФОН).

НОВИ ПАЗАР: МУЈОВИЋ, АЛЕКСИЋ, ЕЛ. РЕЏОВИЋ, ВУКАДИНОВИЋ, МУТАВЏИЋ, Миловац, Ен. Реџовић, Радетинац, Садовић, Мираљемовић, Рамић, Рашљанин.

ФОН: ЈОСИМОВИЋ, ЛАЗИЋ, ПАВЛОВИЋ, РАДОВАНОВИЋ, ПРШИЋ, Краснић, Бркић, Борисављевић, Мајсторовић, Михић, Пешић, Мандић, Станковић, Маргетић.

Економац – Винтер спорт 0:3 (0:1)

Крагујевац – Дворана: Језеро. Играно без присуства гледалаца. Судије: Никола Рабреновић, Предраг Лазаревић и Ђорђе Нинић. Стрелци: 0:1 Радојичић у 5, 0:2 Лекић у 31, 0:3 Крстић у 40. минуту. Жути картони: Јанковић, М. Ђорђевић, Костић (Винтер спорт). Црвени картон: Миловановић (Економац) у 13. минуту.

ЕКОНОМАЦ: МИЛЕНКОВИЋ, ДИГИЋ, ВАСИЋ, МИЛОВАНОВИЋ, ДИМИТРИЈЕВИЋ, Раденковић, Миливојевић, Брдар, Вранић, Рајић, Тадић, Милановић.

ВИНТЕР СПОРТ: М. ЂОРЂЕВИЋ, РИСТИЋ, РАНЧИЋ, КОСТИЋ, ЛЕКИЋ, Д. Тројановић, Максимовић, Јанковић, Ј. Ђорђевић, Радојичић, Н. Јовановић, Крстић, П. Јовановић, Стаменковић.

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ТРЕЋЕ КОЛО

Петак, 9. октобар

БЕОГРАД: Црвена звезда – Врање 2:3 (0:1)

(П. Николић аг 27, Л. Милосављевић 38 – Трајковић 3, 37, Алексић 32)

БЕОГРАД: Коњарник – Нова Пазова 5:1 (2:0)

(Кокотовић 4, Љујић 20, Ратковић 24, 29, Милутиновић 32 – Пауновић 26)

Субота, 10. октобар

НИШ: Калча – Земун Само право 6:0 (4:0)

(Коцић 8, Илић 14, Недељковић 16, Стевановић 19, Раденковић 27, Ђорђевић 39)

Недеља, 11. октобар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – ФОН 4:1 (1:1)

(Алексић 11, Миловац 27, 33, Мутавџић 38 – Станковић 19)

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Винтер спорт 0:3 (0:1)

(Радојичић 5, Лекић 31, Крстић 40)

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ЧЕТВРТО КОЛО

БЛАЦЕ: Јастребац – Тиса 6:3 (2:2)

(Кнежевић 2, 9, Спасић 23, 24, 37, Ј. Тројановић 39 – Чичић 4, Целин 11, Губеринић 28)

ЗРЕЊАНИН: САС – Бечеј 2:1 (0:1)

(Раденковић 31, Томин 37 – Голуб 3)

ЛОЗНИЦА: Лозница-град 2018 – Лесковац 5:0 (3:0)

(Росић 13, Аврамовић 16, 22, Миленковић 20, Миловановић 32)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Форум 4:3 (3:1)

(Кнежевић аг 3, Дмитровић 13, 19, Миланковић (10м) 39 – Јововић 4, 40, Влаховић 28)

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Зуфо 2:6 (1:2)

(Јанковић 3, Милошевић 28 – Ристић 5, Цветановић 16, Исени 31, Васић 32, 38, Миленковић 34)

Понедељак, 12. октобар

ИВАЊИЦА: Ивањица – Бањица (20.10)

(дворана: ОШ Кирило Савић, судије: Братислав Јовић, Иван Станковић и Александар Ранђеловић, делегат: Леонардо Матић)