Винтер спорт намерава да сруши и ФОН, Лозничани на испиту у Новом Бечеју

Чињеница да ФОН и Винтер спорт не скривају највише амбиције пројектује међусобни дуел Београђана и Нишлија у дерби четвртог кола Прве лиге.

Гост ће пут главног града у много лепшем расположењу, уз Нови Пазар (са бољом гол разликом) једини има максималан учинак и прошлог викенда славио је убедљиво у Крагујевцу (3:0), док је иза домаћина тежак пораз против лидера у граду на Јошаници (1:4).

Врање се спрема за мегдан са Калчом на крилима изненађујућег тријумфа против шампиона Црвене звезде на страни (3:2), Нишлије, с друге стране, соколи лепа игра и сигурна тројка из меча са Земунцима (6:0).

Нови Пазар је, сходно бодовном салду и пласману (1), велики фаворит против Коњарника, у прошлој рунди распуцаног против искусног тима Нове Пазове (5:1)

Црвена звезда ће за шокантан пораз од Врањанаца покушати да се искупи у Новој Пазови, уз Економац (две утакмице мање) и Земун Само право јединој без бодова после три одиграна кола.

Земун Само право – Економац: прилика за обе екипе да се покрену са дна табеле.

Табела каже да је у петој етапи друголигашког каравана САС фаворит против Форума, Бечеј против Ивањице, Јастребац против Зуфа, Палеж против Бањице, Металац Колорадо против Лесковца и Лозница-град 2018 против Тисе, уз опаску – сва су чуда могућа


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ЧЕТВРТО КОЛО

Субота, 17. октобар

ВРАЊЕ: Врање – Калча (19.00)

(дворана: Врање, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Дејан Стајић, делегат: Ненад Мутавџић)

Недеља, 18. октобар

БЕОГРАД: ФОН – Винтер спорт (18.30)

(дворана: Шумице, судије: Петар Радојчић, Александар Јакшић и Ђорђе Нинић, делегат: Божидар Нинчић)

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Коњарник (19.00)

(дворана: Пендик, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Страхиња Радовић, делегат: Дејан Продановић)

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Црвена звезда (20.00)

(дворана: ОШ Свети Сава, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Владан Ђермановић, делегат: Сеад Чочић)

БЕОГРАД: Земун Само право – Економац (21.00)

(дворана: Пинки, судије: Александар Минић, Оливер Николић и Марко Мајсторовић, делегат: Ненад Митић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ПЕТО КОЛО

Петак, 16. октобар

ВРШАЦ: Форум – САС (20.00)

(дворана: Миленијум, судије: Далибор Станковић, Марко Мартиновић и Радослав Миленковић, делегат: Миле Бекрић)

БЕЧЕЈ: Бечеј – Ивањица (20.00)

(дворана: Ђорђе Предин Баџа, судије: Никола Рабреновић, Предраг Лазаревић и Владимир Тошић, делегат: Михајло Надаждин)

Субота, 17. октобар

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Јастребац (19.30)

(дворана: Младост, судије: Братислав Јовић, Иван Станковић и Данијел Ристић, делегат: Братислав Денић)

БЕОГРАД: Бањица – Палеж (20.00)

(дворана: Бањица, судије: Благоје Мијаиловић, Марјан Сарка и Иван Биорац, делегат: Предраг Бељевић)

Недеља, 18. октобар

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – Металац Колорадо (17.00)

(дворана: Дубочица, судије: Милош Грујић, Александар Ранђеловић и Стефан Филиповић, делегат: Марјан Ђорђевић)

Понедељак, 19. октобар

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Лозница-град 2018 (20.00)

(дворана: Јединство, судије: Никола Алексић, Бранко Галић и Стефан Батиница, делегат: Милош Лазаревић)