Пазарци на црти Црвеној звезди, Коњарник и ФОН за престиж у главном граду

Пето коло Прве лиге обележиће два дербија у Београду: Црвена звезда – Нови Пазар, браниоца титуле и претендента на највиши пласман и Коњарник – ФОН, за престиж у главном граду.

Кладионичарским речником: сва три знака су, у оба меча, у оптицају.

Две утакмице, такође, биће одигране у Нишу: Калча – Нова Пазова и Винтер спорт – Земун Само право, са домаћинима у улогама фаворита.

Врање, на крају, у одличној форми гостује у Крагујевцу, Економац, сасвим сигурно, неће бити заплашен риваловим тренутним другим местом.

ПРВА ЛИГА: Нови Пазар 12, Врање, Винтер спорт 9, ФОН (-1), Коњарник, Црвена звезда, Калча 6, Земун Само право 3, Економац (-1), Нова Пазова без бодова

У шестој рунди друголигашког каравана, судећи по табели, Јастребац има веће шансе за успех од Бањице, САС од Ивањице, Лозница-град 2018 од Зуфа, Лесковац од Форума, Бечеј од Палежа, док је у окршају Металац Колорадо – Тиса 50:50.

ДРУГА ЛИГА: Бечеј 12, Лозница-град 2018 11, САС, Зуфо 9, Јастребац, Тиса, Лесковац, Металац Колорадо 7, Ивањица, Палеж 6, Бањица 4, Форум без бодова


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ПЕТО КОЛО

Петак, 23. октобар

БЕОГРАД: Црвена звезда – Нови Пазар (21.00)

(дворана: Ранко Жеравица, судије: Александар Минић, Оливер Николић и Иван Биорац, делегат: Роберт Петровић)

Субота, 24. октобар

НИШ: Калча – Нова Пазова (21.00)

(дворана: Чаир, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Иван Стнаковић, делегат: Небојша Ристић)

БЕОГРАД: Коњарник – ФОН (21.00)

(дворана: Шумице, судије: Никола Рабреновић, Никола Алексић и Бранко Галић, делегат: Мирослав Цимеша)

Недеља, 25. октобар

НИШ: Винтер спорт – Земун Само право (18.00)

(дворана: Чаир, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Стефан Филиповић, делегат: Никола Вељковић)

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Врање (19.00)

(дворана: Језеро, судије: Бојан Граовац, Владан Ђермановић и Бане Папишта, делегат: Томислав Јаковљевић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ШЕСТО КОЛО

Петак, 23. октобар

БЛАЦЕ: Јастребац – Бањица (19.00)

(дворана: Чика Душко Јовановић, судије: Братислав Јовић, Милош Грујић и Александар Ранђеловић, делегат: Саша Стефановић)

ЗРЕЊАНИН: САС – Ивањица (21.00)

(дворана: Кристална, судије: Драгутин Божовић, Милош Јоцовић и Владимир Тошић, делегат: Милош Радановић)

Субота, 24. октобар

ЛОЗНИЦА: Лозница-град 2018 – Зуфо (19.30)

(дворана: Лагатор, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Никола Павловић, делегат: Миливоје Томић)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Тиса (19.30)

(дворана: Бреза, судије: Предраг Лазаревић, Ђорђе Нинић и Душан Арсовић, делегат: Славенко Матовић)

Понедељак, 26. октобар

ВРШАЦ: Форум – Лесковац (20.00)

(дворана: Миленијум, судије: Петар Радојчић, Предраг Вујић и Благоје Мијаиловић, делегат: Предраг Бељевић)

Уторак, 27. октобар

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Бечеј (20.00)

(дворана: Обреновац, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Немања Радић, делегат: Слободан Корићанац)