Хоће ли Нови Пазар још више да побегне Винтер спорту, може ли Врање да надигра и ФОН?

У осмом колу Прве лиге сходно стању на табели најинтересантнији меч одиграће лидер Нови Пазар и трећепласирани Винтер спорт, док пажњу због највиших амбиција заслужују и дуели Црвене звезде и Калче и ФОН-а и Врања.

Победници окршаја Коњарник – Економац и Нова Пазова – Земун Само право повећаће шансе за останак у друштву најбољих.

ПРВА ЛИГА: Нови Пазар 19, Врање 16, Винтер спорт (-1), Калча 12, ФОН (-2), Црвена звезда (-1) 10, Коњарник 7, Нова Пазова (-1), Земун Само право 3, Економац (-1) 1 бод

У 10. рунди друголигашког каравана првопласирани Бечеј требало би да има лак задатак на гостовању последњепласираном Форуму, док би изузетно занимљиво могло да буде у судару Металац Колорада и Ивањице.

ДРУГА ЛИГА: Бечеј 24, Лозница-град 2018 17, Јастребац 16, Ивањица 15, Тиса 14, Лесковац (-1) 13, Зуфо 12, Бањица, САС (-2) 10, Металац Колорадо 7, Палеж (-1), Форум 6 бодова


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ОСМО КОЛО

Петак, 20. новембар

БЕОГРАД: Коњарник – Економац (18.30)

(дворана: Шумице, судије: Оливер Николић, Милош Грујић и Александар Ранђеловић, делегат: Борис Правиловић)

Субота, 21. новембар

БЕОГРАД: Црвена звезда – Калча (16.00)

(дворана: Ранко Жеравица, судије: Далибор Станковић, Марко Мартиновић и Радослав Миленковић, делегат: Предраг Бељевић)

БЕОГРАД: ФОН – Врање (18.30)

(дворана: Шумице, судије: Петар Радојчић, Бане Папишта и Владан Ђермановић, делегат: Миле Бекрић)

Недеља, 22. новембар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Винтер спорт (18.00)

(дворана: Пендик, судије: Небојша Панић, Никола Рабреновић и Душан Арсовић, делегат: Дарко Петронијевић)

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Земун Само право (19.00)

(дворана: ОШ Свети Сава, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Марко Мајсторовић, делегат: Братислав Денић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 10. КОЛО

Петак, 20. новембар

ЗРЕЊАНИН: САС – Јастребац (16.30)

(дворана: Кристална, судије: Драгутин Божовић, Милош Јоцовић и Предраг Вујић, делегат: Милован Чичић)

Недеља, 22. новембар

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – Бањица (19.00)

(дворана: Дубочица, судије: Братислав Јовић, Данијел Ристић и Иван Станковић, делегат: Марјан Ђорђевић)

ЛОЗНИЦА: Лозница-град 2018 – Палеж (19.30)

(дворана: Лагатор, судије: Бранко Галић, Предраг Лазаревић и Никола Павловић, делегат: Божидар Нинчић)

Понедељак, 23. новембар

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Ивањица (18.30)

(дворана: Бреза, судије: Никола Алексић, Страхиња Радовић и Немања Радић, делегат: Милош Лазаревић)

ВРШАЦ: Форум – Бечеј (19.00)

(дворана: Миленијум, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Иван Биорац, делегат: Ђорђе Зуцовић)

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Зуфо (19.30)

(дворана: Јединство, судије: Марјан Сарка, Благоје Мијаиловић и Владимир Тошић, делегат: Роберт Петровић)