Hoće li Novi Pazar još više da pobegne Vinter sportu, može li Vranje da nadigra i FON?

U osmom kolu Prve lige shodno stanju na tabeli najinteresantniji meč odigraće lider Novi Pazar i trećeplasirani Vinter sport, dok pažnju zbog najviših ambicija zaslužuju i dueli Crvene zvezde i Kalče i FON-a i Vranja.

Pobednici okršaja Konjarnik – Ekonomac i Nova Pazova – Zemun Samo pravo povećaće šanse za ostanak u društvu najboljih.

PRVA LIGA: Novi Pazar 19, Vranje 16, Vinter sport (-1), Kalča 12, FON (-2), Crvena zvezda (-1) 10, Konjarnik 7, Nova Pazova (-1), Zemun Samo pravo 3, Ekonomac (-1) 1 bod

U 10. rundi drugoligaškog karavana prvoplasirani Bečej trebalo bi da ima lak zadatak na gostovanju poslednjeplasiranom Forumu, dok bi izuzetno zanimljivo moglo da bude u sudaru Metalac Kolorada i Ivanjice.

DRUGA LIGA: Bečej 24, Loznica-grad 2018 17, Jastrebac 16, Ivanjica 15, Tisa 14, Leskovac (-1) 13, Zufo 12, Banjica, SAS (-2) 10, Metalac Kolorado 7, Palež (-1), Forum 6 bodova


PRVA FUTSAL LIGA – OSMO KOLO

Petak, 20. novembar

BEOGRAD: Konjarnik – Ekonomac (18.30)

(dvorana: Šumice, sudije: Oliver Nikolić, Miloš Grujić i Aleksandar Ranđelović, delegat: Boris Pravilović)

Subota, 21. novembar

BEOGRAD: Crvena zvezda – Kalča (16.00)

(dvorana: Ranko Žeravica, sudije: Dalibor Stanković, Marko Martinović i Radoslav Milenković, delegat: Predrag Beljević)

BEOGRAD: FON – Vranje (18.30)

(dvorana: Šumice, sudije: Petar Radojčić, Bane Papišta i Vladan Đermanović, delegat: Mile Bekrić)

Nedelja, 22. novembar

NOVI PAZAR: Novi Pazar – Vinter sport (18.00)

(dvorana: Pendik, sudije: Nebojša Panić, Nikola Rabrenović i Dušan Arsović, delegat: Darko Petronijević)

NOVA PAZOVA: Nova Pazova – Zemun Samo pravo (19.00)

(dvorana: OŠ Sveti Sava, sudije: Bojan Milić, Željko Stoilkov i Marko Majstorović, delegat: Bratislav Denić)


DRUGA FUTSAL LIGA – 10. KOLO

Petak, 20. novembar

ZRENJANIN: SAS – Jastrebac (16.30)

(dvorana: Kristalna, sudije: Dragutin Božović, Miloš Jocović i Predrag Vujić, delegat: Milovan Čičić)

Nedelja, 22. novembar

LESKOVAC: Leskovac – Banjica (19.00)

(dvorana: Dubočica, sudije: Bratislav Jović, Danijel Ristić i Ivan Stanković, delegat: Marjan Đorđević)

LOZNICA: Loznica-grad 2018 – Palež (19.30)

(dvorana: Lagator, sudije: Branko Galić, Predrag Lazarević i Nikola Pavlović, delegat: Božidar Ninčić)

Ponedeljak, 23. novembar

GORNJI MILANOVAC: Metalac Kolorado – Ivanjica (18.30)

(dvorana: Breza, sudije: Nikola Aleksić, Strahinja Radović i Nemanja Radić, delegat: Miloš Lazarević)

VRŠAC: Forum – Bečej (19.00)

(dvorana: Milenijum, sudije: Aleksandar Jakšić, Bojan Burojević i Ivan Biorac, delegat: Đorđe Zucović)

NOVI BEČEJ: Tisa – Zufo (19.30)

(dvorana: Jedinstvo, sudije: Marjan Sarka, Blagoje Mijailović i Vladimir Tošić, delegat: Robert Petrović)