ПОГОДИО И ГОЛМАН: За Врање није било зиме против Винтер спорта

У заосталој утакмици шестог кола Прве лиге Врање је у среду увече као домаћин савладало Винтер спорт и осамило се на другом месту, са три бода мање од водећег Новог Пазара.

Најинтересантнији детаљ дербија збио се у претпоследњем минуту кад је голман домаћина и најбољи појединац сусрета Милан Тасић погодио мрежу Нишлија.

Меч Врање – Винтер спорт, са Јутјуб канала СпортЈуга, погледајте – овде.

Врање – Винтер спорт 4:1 (1:0)

Врање – Дворана: Врање. Играно без присуства гледалаца. Судије: Александар Јакшић, Бојан Милић и Жељко Стоилков. Стрелци: 1:0 Јањић у 4, 1:1 Крстић у 22, 2:1 Милосављевић у 26, 3:1 Д. Тасић у 36, 4:1 М. Тасић у 39. минуту. Жути картон: Д. Тасић (Врање).

ВРАЊЕ: М. ТАСИЋ, ЈАЊИЋ, АЛЕКСИЋ, Д. ТАСИЋ, ТРАЈКОВИЋ, Крстић, Стојановић, Милосављевић, П. Николић, Марјановић, Стојковић, М. Николић.

ВИНТЕР СПОРТ: МОМЧИЛОВИЋ, РИСТИЋ, РАНЧИЋ, КРСТИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Максимовић, Јанковић, Ј. Ђорђевић, Радојичић, Тројановић, Лекић, М. Ђорђевић.

Заостали меч седмог кола Друге лиге између Лесковца и САС-а, заказан за 18. новембар, отказан је због болести гостујућих играча

Насловна: Славље Врањанаца после тријумфа над Винтер спортом Фото: Фејсбук