ПРВА ЛИГА: ФОН и Винтер спорт убедљиви у заосталим мечевима

У среду су одигране две заостале утакмице Прве лиге: ФОН – Економац 8:1 (друго коло) и Винтер спорт – Нова Пазова 5:0 (седмо коло).

ПРВА ЛИГА: Нови Пазар 22, ФОН (-1), Врање 16, Винтер спорт 15, Црвена звезда (-1) 13, Калча 12, Коњарник (-1) 7, Нова Пазова 6, Земун Само право 3, Економац (-1) 3 бода

ФОН је лагано савладао Крагујевчане, водећи на полувремену чак 6:0. Стрелци су били Лазар Петрашевић у 3. и 15, Марко Радовановић у 8, Павле Пешић у 11. (еврогол, лоб са своје половине) и 14. (пенал са 10 метара) и Срђан Бркић у 19. минуту.

У наставку је опао ритам, Београђани су стигли до осмице преко Марка Радовановића (24) и Владимира Лазића (30), док је Лазић, у истом минуту кад је противничку, затресао и сопствену мрежу.

Меч ФОН – Економац погледајте – овде.

Винтер спорт – Нова Пазова 5:0 (3:0)

Ниш – Дворана: ОШ Мика Антић. Играно без присуства гледалаца. Судије: Далибор Станковић, Марко Мартиновић и Радослав Миленковић. Стрелци: 1:0 Костић у 7, 2:0 Крстић у 18, 3:0 Костић у 19, 4:0 Ранчић у 25, 5:0 Максимовић у 29. минуту. Жути картон: Стојнић (Нова Пазова).

ВИНТЕР СПОРТ: МОМЧИЛОВИЋ, КОСТИЋ, РАНЧИЋ, КРСТИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Ристић, Максимовић, Јанковић, Ј. Ђорђевић, Лекић, М. Ђорђевић.

НОВА ПАЗОВА: СТОЈНИЋ, ШОШО, КУКОЉ, МАЦАНОВИЋ, ЖИВИЋ, Стојановић, Живановић, Павловић.

Насловна: Капитени ФОН-а и Економца са службеним лицима Фото: Фејсбук