Економцу плус Звездин умор, ФОН гост Калче, Лозничани у Блацу

У деветом колу Прве лиге снаге ће одмерити трофејни клубови: Економац и Црвена звезда. Крагујевчани, после убедљивог пораза од ФОН-а, шансу за почетак бега са дна виде у умору црвено-белих, после пута у Париз и дуела против АЦЦС у прелиминарној рунди Лиге шампиона.

Нови Пазар је фаворит у Београду против екипе Земун Само право, Винтер спорт у Нишу против Коњарника, Врање, такође код куће, против Нове Пазове.

Највећу неизвеност носи меч: Калча – ФОН, кладионичарски са сва три знака у оптицају.

ПРВА ЛИГА: Нови Пазар 22, ФОН (-1), Врање 16, Винтер спорт 15, Црвена звезда (-1) 13, Калча 12, Коњарник (-1) 7, Нова Пазова 6, Земун Само право 3, Економац (-1) 1 бод

У 11. рунди друголигашког каравана најзанимљивији двобој водиће Јастребац и Лозница-град 2018, другопласирани и трећепласирани.

Погледом на табелу, веће шансе за успех дају се Ивањици против Форума, Зуфу против САС-а, Тиси на Бањици, Бечеју против Лесковца и Палежу против Металац  Колорада.

ДРУГА ЛИГА: Бечеј 27, Јастребац 19, Лозница-град 2018, Ивањица 18, Лесковац (-1) 16, Тиса (-1) 14, Зуфо (-1) 12, САС (-1) 11, Бањица 10, Палеж 8, Металац Колорадо 7, Форум 6 бодова


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ДЕВЕТО КОЛО

Субота, 28. новембар

БЕОГРАД: Земун Само право – Нови Пазар (18.30)

(дворана: Пинки, судије: Драгутин Божовић, Милош Јоцовић и Предраг Вујић, делегат: Борис Правиловић)

ВРАЊЕ: Врање – Нова Пазова (19.00)

(дворана: Врање, судије: Братислав Јовић, Иван Станковић и Александар Ранђеловић, делегат: Ненад Мутавџић)

Недеља, 29. новембар

НИШ: Калча – ФОН (13.00)

(дворана: ОШ Мика Антић, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Стефан Филиповић, делегат: Небојша Ристић)

НИШ: Винтер спорт – Коњарник (16.00)

(дворана: ОШ Мика Антић, судије: Благоје Мијаиловић, Марјан Сарка и Марко Мајсторовић, делегат: Леонардо Матић)

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Црвена звезда (18.30)

(дворана: Језеро, судије: Оливер Николић, Милош Грујић и Немања Радић, делегат: Томислав Јаковљевић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 11. КОЛО

Субота, 28. новембар

ИВАЊИЦА: Ивањица – Форум (19.00)

(дворана: ОШ Кирил Савић, судије: Предраг Лазаревић, Иван Биорац и Бранко Галић, делегат: Милош Берисавац)

Недеља, 29. новембар

БЕОГРАД: Бањица – Тиса (16.30)

(дворана: Бањица, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Стефан Батиница, делегат: Владан Миладиновић)

БЕЧЕЈ: Бечеј – Лесковац (18.00)

(дворана: Ђорђе Предин Баџа, судије: Бане Папишта, Владан Ђермановић и Никола Павловић, делегат: Сеад Чочић)

Понедељак, 30. новембар

БЛАЦЕ: Јастребац – Лозница-град 2018 (18.00)

(дворана: ОШ Чика Душко Јовановић, судије: Небојша Панић, Никола Алексић и Владан Радуловић, делегат: Дејан Продановић)

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Металац Колорадо (19.00)

(дворана: Обреновац, судије: Далибор Станковић, Марко Мартиновић и Радослав Миленковић, делегат: Славенко Матовић)

Среда, 9. децембар

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – САС (18.30)

(дворана: Младост, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Страхиња Радовић, делегат: Саша Стефановић)