КУП СРБИЈЕ: Нови Пазар и ФОН у борби за пехар!

У финалу Купа Србије играће: Нови Пазар – ФОН!

Борба за пехар на програму је 21. априла, у Вршцу

Нови Пазар је у полуфиналу као домаћин победио Студент 8:0, док је ФОН славио као гост у Лозници 4:2.

КРАЈ ИЗНЕНАЂЕЊИМА: Нови Пазар је био убедљив против Студента Фото: Фејсбук

Нови Пазар је савладао најбољи тим Треће лиге Београд на крилима троструких стрелаца Нинослава Алексића и Андреје Стојчевског и двоструког Енсара Реџовића.

Студент је примио четири гола у последњем кварталу и завршио такмичење у најмасовнијем такмичењу, у којем је приредио два изненађења – елиминисао прволигаше Економац и Земун Само право.

Видео снимак меча Нови Пазар – Студент погледајте овде.

Нови Пазар – Студент 8:0 (4:0)

Нови Пазар – Дворана: Пендик. Играно без присуства гледалаца. Судије: Немања Радић, Страхиња Радовић и Александар Јакшић. Стрелци: 1:0 Алексић у 3, 2:0 Алексић у 9, 3:0 Алексић у 18, 4:0 Стојчевски у 20, 5:0 Ен. Реџовић у 31, 6:0 Ен. Реџовић у 33, 7:0 Стојчевски у 34, 8:0 Стојчевски у 37. минуту. Жути картон: Милутиновић (ФОН).

НОВИ ПАЗАР: ХОТ, АЛЕКСИЋ, ЕЛ. РЕЏОВИЋ, МУТАВЏИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Мујовић, Радетинац, Садовић, Милосављевић, Мираљемовић, Ен. Реџовић, Стојчевски, Рамић, Колашинац.

СТУДЕНТ: СОКИЋ, РАДОЈИЧИЋ, СИМЧЕВИЋ, ВЕЛИЧКОВИЋ, ЈАЊИЋ, Ћурчић, Бркић, Стошић, Шмркић, Главоњић, Бојић, Милутиновић, Чичковић.

Лидер Прве лиге је тек у последњем минуту сломио отпор другопласираног друголигаша. Владимир Лазић је постигао гол за 3:2 36 секунди пре краја, Марко Пршић је убрзо пресекао лопту кад је домаћин покушао да дође до изједначења са голманом – играчем и поставио коначан резултат.

Оба поготка за Лозничане дело су Ђорђа Росића, док су стрелци за ФОН били и Марко Радовановић и Павле Пешић.

Лозница град 2018 – ФОН 2:4 (0:1)

Лозница – Дворана: Лагатор. Играно без присуства гледалаца. Судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Владимир Тошић. Стрелци: 0:1 Радовановић у 12, 1:1 Росић у 25, 1:2 Пешић у 28, 2:2 Росић у 28, 2:3 Лазић у 40, 2:4 Пршић у 40. минуту. Жути картони: Росић, С. Максимовић (Лозница град 2018), Радовановић (ФОН).

ЛОЗНИЦА ГРАД 2018: Г. МАКСИМОВИЋ, ПЕРИЋ, РАКИЋ, МИЛОВАНОВИЋ, АВРАМОВИЋ, Кркобабић, Ристановић, Росић, С. Максимовић, Петровић, Обрадовић.

ФОН: ЈОСИМОВИЋ, ЛАЗИЋ, РАДОВАНОВИЋ, ПЕШИЋ, ПРШИЋ, Краснић, Бркић, Борисављевић, Петрашевић, Павловић, Михић, Станковић, Мандић, Вулић.

Насловна: детаљ са меча Лозница град 2018 – ФОН (гол Владимира Лазића за 2:3) Фото: You Tube