Делегирање судија

Делегирање судија и делегата Прве и Друге футсал лиге Србије, сезона 2019/2020.

Прва футсал лига Србије
-
Друга футсал лига Србије
Смедерево – Металац Колорадо
  • Смедерево 21.10.2019 у 20.30, дворана Смедерево
  • Петар Радојчић
  • Владан Радуловић
  • Благоје Мијаиловић
  • Делегат: Милош Берисавац
БАЊИЦА – ТИСА
  • Нови Београд 19.10.2019 у 20.30, хала „Ранко Жеравица“
  • Далибор Станковић
  • Марко Мартиновић
  • Александар Радојичић
  • Делегат: Ненад Митић
СОПОТ - ЗУФО
  • Сопот 19.10.2019 у 20.30, хала ОШ „Јелица Миловановић“
  • Никола Рабреновић
  • Предраг Лазаревић
  • Бранко Галић
  • Делегат: Јовица Животић
Раднички 2010 - РБ Ваљево
  • Ниш 20.10.2019 у 19.30, хала ОШ „Мика Антић“
  • Бојан Милић
  • Страхиња Радовић
  • Александар Ристић
  • Делегат: Владан Миладиновић
ИВАЊИЦА - КОЊАРНИК
  • Ивањица, 21.10.2019 у 20.30, хала ОШ „Кирил Савић“
  • Бане Папишта
  • Владан Ђермановић
  • Бојан Буројевић
  • Делегат: Миливоје Томић
БЕЧЕЈ – САС
  • Бечеј 21.10.2019 у 18.00, спортска хала „Младост“
  • Делегат: Миле Бекрић
  • Милош Јоцовић
  • Бојан Граовац
  • Марјан Сарка
Прва футсал лига Србије
НОВА ПАЗОВА - КАЛЧА
  • Нова Пазова 18.10.2019. у 20.00, хала ОШ „Свети Сава“
  • Делегат: Милош Лазаревић
  • Бојан Спасић
  • Никола Алексић
  • Марко Савић
ЈАСТРЕБАЦ - ФОН
  • Блаце 18.10.2019 у 19.00, спортска хала „Чика Душко Јовановић“
  • Делегат: Ненад Мутавџић
  • Дејан Стајић
  • Оливер Николић
  • Стеван Лазаревић
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - НОВИ ПАЗАР
  • Београд 18.10.2019 у 18.30, хала „Бањица“
  • Делегат: Мирослав Цимеша
  • Драгутин Божовић
  • Александар Јакшић
  • Душан Арсовић
ВИНТЕР СПОРТ - ЕКОНОМАЦ
  • Ниш 19.10.2019 у 18.30, хала „Чаир“
  • Делегат: Ђорђе Билић
  • Небојша Панић
  • Ђорђе Нинић
  • Иван Станковић
ВРАЊЕ - ЗЕМУН САМО ПРАВО
  • Врање 19.10.2019 у 19.00, спортска хала Врање
  • Делегат: Братислав Денић
  • O: Александар Минић
  • R: Жељко Стоилков
  • R: Данијел Ристић

Друга футсал лига Србије
Смедерево – Бечеј 2003
  • Петак, 11.10.2019 у 20.30, Смедерево – дворана Смедерево
  • Делегат - Сп. радник: МАТОВИЋ Славенко
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: САВИЋ Марко
  • Трећи судија: ГАЛИЋ Бранко
Металац Колорадо - СОПОТ
  • Петак, 12.10.2019 у 19.30, Горњи Милановац - хала Бреза
  • Делегат - Сп. радник: КОРИЋАНАЦ Слободан
  • Први судија: ПАНИЋ Небојша
  • Други судија: РАБРЕНОВИЋ Никола
  • Трећи судија: РАДОЈИЧИЋ Александар
Коњарник - Раднички 2010
  • Понедељак, 11.10.2019 у 17.30, Београд – УСЦ Вождовац „Шумице"
  • Делегат - Сп. радник: ПЕТРОВИЋ Роберт
  • Први судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Други судија: САРКА Марјан
  • Трећи судија: МИЈАИЛОВИЋ Благоје
Зуфо – Бањица
  • Понедељак, 14.10.2019 у 18.30, Бујaнoвaц - хaлa Млaдoст
  • Делегат - Сп. радник: РИСТИЋ Небојша
  • Први судија: МИНИЋ Александар
  • Други судија: Лазаревић Стеван
  • Трећи судија: СТАЈИЋ Дејан
Тиса – Ивањица
  • Субота, 07.12.2019 у 19.30, Нови Бечеј - СРЦ „Јединство"
  • Делегат - Сп. радник:
  • Први судија:
  • Други судија:
  • Трећи судија:
РБ Ваљево – САС
  • Субота, 13.10.2019 у 21.00, Ваљево – хала „15. септембар"
  • Делегат - Сп. радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: СПАСИЋ Бојан
  • Други судија: СТАНКОВИЋ Далибор
  • Трећи судија: МАРТИНОВИЋ Марко
Прва футсал лига Србије
Земун Само право – Винтер Спорт
  • Петак, 11.10.2019 у 20.00, Земун - хала „Пинки"
  • Делегат - Сп. радник: ЈАКОВЉЕВИЋ Томислав
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Трећи судија: АРСОВИЋ Душан
Нови Пазар - Јастребац
  • Субота, 12.10.2019 у 20.15, Нови Пазар - хаал „Пендик"
  • Делегат - Сп. радник: СТАРЧЕВИЋ Горан
  • Први судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
  • Други судија: ДИНИЋ Братислав
  • Трећи судија: РАДОВИЋ Страхиња
Економац – Црвена Звезда
  • Среда, 30.10.2019 у 19.00, Крагујевац - хaлa „Језеро"
  • Делегат - Сп. радник:
  • Први судија:
  • Други судија:
  • Трећи судија:
ФОН - Нова Пазова
  • Субота, 12.10.2018 у 21.00, Београд - СЦ „Шумице“ Вождовац
  • Делегат - Сп. радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: ГРАОВАЦ Бојан
  • Други судија: ПАПИШТА Бане
  • Трећи судија: ЂЕРМАНОВИЋ Владан
Калча - Врање
  • Недеља, 13.10.2019 у 18.30, Ниш - халa „Чаир"
  • Делегат - Сп. радник: СТОЈИЉКОВИЋ Дарко
  • Први судија: МИЛИЋ Бојан
  • Други судија: СТОИЛКОВ Жељко
  • Трећи судија: СТАНКОВИЋ Иван

Друга футсал лига Србије
Бањица – Металац Колорадо
  • Петак, 04.10.2019 у 18.30, Београд – УСЦ „Бањица“
  • Делегат - Сп. радник: ЛАЗАРЕВИЋ Милош
  • Први судија: ГРАОВАЦ Бојан
  • Други судија: ПАПИШТА БАНЕ
  • Трећи судија: ЂЕРМАНОВИЋ Владан
САС – Коњарник
  • петак, 04.10.2019 у 19.30, Зрењанин – Кристалана дворана
  • Делегат - Сп. радник: МИЛАДИНОВИЋ Владан
  • Први судија: МИНИЋ Александар
  • Други судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Трећи судија: САРКА Марјан
Ивањица – Зуфо
  • субота, 05.10.2019 у 20.00, Ивањица - хала ОШ „Кирило Савић"
  • Делегат - Сп. радник: ЖИВОТИЋ Јовица
  • Први судија: ПАНИЋ Небојша
  • Други судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Трећи судија: РАДОЈЧИЋ Александар
Бечеј 2003 – РБ Ваљево
  • понедељак, 07.10.2019 у 18.30, Бечеј – УСКАО „Ђорђе Предин Баџа"
  • Делегат - Сп. радник: ПРОДАНОВИЋ Дејан
  • Први судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
  • Други судија: АРСОВИЋ Душан
  • Трећи судија: ДИНИЋ Братислав
СОПОТ – Смедерево
  • понедељак, 07.10.2019 у 20.30, Сопот - хала ОШ „Јелица Миловановић"
  • Делегат - Сп. радник: ЦИМЕША Мирослав
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: РИСТИЋ Данијел
  • Трећи судија: СТОИЛКОВ Жељко
Раднички 2010 – Тиса
  • четвртак, 17.10.2019 у 20.00, Ниш - хaлa „Чаир"
  • Делегат - Сп. радник: РИСТИЋ Небојша
  • Први судија: СТАНКОВИЋ Далибор
  • Други судија: МАРТИНОВИЋ Марко
  • Трећи судија: ЛАЗАРЕВИЋ Стеван
Прва футсал лига Србије
Јастребац – Економац
  • петак, 04.10.2019 у 19.00, Блаце - хала „Чика Дача Јовановић"
  • Делегат - Сп. радник: БЕРИСАВАЦ Милош
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: ГАЛИЋ Бранко
  • Трећи судија: МИЛИЋ Бојан
Калча – Земун Само право
  • субота, 05.10.2019 у 18.00, Ниш – ОШ „Мика Антић"
  • Делегат - Сп. радник: БЕЉЕВИЋ Предраг
  • Први судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Други судија: ЈОЦОВИЋ Милош
  • Трећи судија: МИЈАИЛОВИЋ Благоје
Врање – ФОН
  • субота, 05.10.2019 у 19.00, Врање - дворана „Врање"
  • Делегат - Сп. радник: ЧОЛИЋ Томислав
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Трећи судија: РАДОВИЋ Страхиња
Црвена Звезда - Винтер Спорт
  • недеља, 06.10.2018 у 20.30, Нови Београд - хала „Ранко Жеравица“
  • Делегат - Сп. радник: МИТИЋ Ненад
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: СПАСИЋ Бојан
  • Трећи судија: САВИЋ Марко
Нова Пазова – Нови Пазар
  • недеља, 06.10.2019 у 21.00, Нова Пазова – хала ОШ „Свети Сава"
  • Делегат - Сп. радник: ПЕТРОВИЋ Роберт
  • Први судија: РАБРЕНОВИЋ Никола
  • Други судија: ЛАЗЕРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: НИНИЋ Ђорђе

Друга футсал лига Србије
СОПОТ – Бечеј 2003
  • Понедељак, 30.09.2019 у 20.30, Сопот – хaлa ОШ „Јелица Миловановић“
  • Делегат - Сп. радник: КОРИЋАНАЦ Слободан
  • Први судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
  • Други судија: ДИНИЋ Братислав
  • Трећи судија: САВИЋ Марко
Смедерево - Бањица
  • Петак, 27.09.2019 у 20.30, Смедерево - дворана „Смедерево"
  • Делегат - Сп. радник: СТЕФАНОВИЋ Саша
  • Први судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Други судија: ГРУЈИЋ Милош
  • Трећи судија: ЛАЗАРЕВИЋ Стеван
Металац Колорадо - Ивањица
  • Понедељак, 30.09.2019 у 20.00 , Горњи Милановац, хала „Бреза"
  • Делегат - Сп. радник: ЈАКОВЉЕВИЋ Томислав
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: ПАНИЋ Небојша
  • Трећи судија: РАДОЈЧИЋ Александар
Зуфо – Раднички 2010
  • Понедељак, 30.09.2019 у 18.30, Бујaнoвaц - хaлa „Млaдoст"
  • Делегат - Сп. радник: BILIĆ Đorđe
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: НИНИЋ Ђорђе
  • Трећи судија: РИСТИЋ Данијел
Тиса - САС
  • Петак, 27.09.2019 у 21.00, Нови Бечеј - СРЦ „Јединство"
  • Делегат - Сп. радник: ПЕТРОВИЋ Роберт
  • Први судија: РАБРЕНОВИЋ Никола
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: ЈОЦОВИЋ Милош
Коњарник – РБ Ваљево
  • Субота, 28.09.2019 у 18.30, Београд – УСЦ „Вождовац - Шумице"
  • Делегат - Сп. радник: БЕЉЕВИЋ ПРЕДРАГ
  • Први судија: ГРАОВАЦ Бојан
  • Други судија: МИЈАИЛОВИЋ Благоје
  • Трећи судија: САРКА Марјан
Прва футсал лига Србије
Земун Само право – Црвена Звезда
  • Петак, 27.09.2019 у 20.00, Земун - хала „Пинки"
  • Делегат - Сп. радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Патар
  • Други судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Трећи судија: ПАПИШТА Бане
Винтер Спорт - Јастребац
  • Недеља, 29.09.2019 у 18.00, Ниш - СЦ „Чаир"
  • Делегат - Сп. радник: ДИНИЋ Небојша
  • Први судија: МИНИЋ Александар
  • Други судија: СТОИЛКОВ Жељко
  • Трећи судија: НИКОЛИЋ Оливер
Економац – Нова Пазова
  • Петак, 27.09.2019 у 19.00, Крагујевац - хaлa „Језеро"
  • Делегат - Сп. радник: ЂОРЂЕВИЋ Марјан
  • Први судија: МИЛИЋ Бојан
  • Други судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Трећи судија: РАДОВИЋ Страхиња
Нови Пазар - Врање
  • Недеља, 29.09.2019 у 19.00, Нови Пазар - двoрaнa „Пендик"
  • Делегат - Сп. радник: БЕКРИЋ Миле
  • Први судија: СТАНКОВИЋ Далибор
  • Други судија: ГАЛИЋ Бранко
  • Трећи судија: МАРТИНОВИЋ Марко
ФОН - Калча
  • Субота, 28.09.2018 у 21.00, Београд - СЦ „Шумице“ Вождовац
  • Делегат - Сп. радник: МАТОВИЋ Славенко
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Трећи судија: АРСОВИЋ Душан

Друга футсал лига Србије
-
Прва футсал лига Србије
 
Друга футсал лига Србије