Делегирање судија

Делегирање судија и делегата Прве футсал лиге Србије, сезона 2017/2018.

Нови Пазар - Нова Пазова
  • Субота, 21.10.2017 17.00, Нoви Пaзaр - Хaлa "Пендик"
  • Делегат - Сп. радник: ЈАКОВЉЕВИЋ Томислав
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: РАДУЛОВИЋ Горан
  • Трећи судија: САВИЋ Марко
Само право - Економац
  • Субота, 21.10.2017 18.30, Беoгрaд - Хaлa "Слoдес"
  • Делегат - Сп. радник: ЛАЗАРЕВИЋ Милош
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Трећи судија: НИНИЋ Ђорђе
Јастребац - Интернационал
  • Недеља, 22.10.2017 19.00, Блaце - Хaлa ОШ. Чикa Дaчa Јoвaнoвић
  • Делегат - Сп. радник: МИЛЕНКОВИЋ Саша
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Трећи судија: МИЛИЋ Бојан
Смедерево - РБ
  • Понедељак, 23.10.2017 18.00, Смедеревo - Двoрaнa Смедеревo
  • Делегат - Сп. радник: НИНЧИЋ Божидар
  • Први судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Други судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Трећи судија: МАРИНКОВИЋ Небојша
Деус - Пирот
  • Понедељак, 23.10.2017 19.30, Сремска Митрoвицa - Хaлa "Пинки"
  • Делегат - Сп. радник: МИТИЋ Ненад
  • Први судија: ПАНИЋ Небојша
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: НИНИЋ Ђорђе
Калча - ФОН
  • Понедељак, 23.10.2017 20.30, Ниш - Хaлa "Чaир"
  • Делегат - Сп. радник: ДЕНИЋ Братислав
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Трећи судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
Само право - Калча
  • Петак, 13.10.2017 18.00 , Беoгрaд - хaлa Слoдес
  • Делегат - Сп. радник: ЂОРЂЕВИЋ Драшко
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
  • Трећи судија:
РБ - Нови Пазар
  • Петак, 13.10.2017 19.30, Вaљевo - хaлa 15. септембaр
  • Делегат - Сп. радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Други судија: ПАНИЋ Небојша
  • Трећи судија:
Интернационал - ФОН
  • Субота, 14.10.2017 17.00, Нoви Сaд – мала хала Спенса
  • Делегат - Сп. радник: БЕРИСАВАЦ Милош
  • Први судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Други судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Трећи судија:
Нова Пазова - Деус
  • Субота, 14.10.2017 20.00, Нoвa Пaзoвa - сaлa ОШ Свети Сaвa
  • Делегат - Сп. радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: МИЛИЋ Бојан
  • Трећи судија:
Пирот - Јастребац
  • Субота, 14.10.2017 20.30, Пирoт - хaлa Кеј
  • Делегат - Сп. радник: РИСТИЋ Небојша
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: МИНИЋ Александар
  • Трећи судија:
Економац - Смедерево
  • Среда, 18.10.2017 19.00, Крaгујевaц - хaлa Језерo
  • Делегат - Сп. радник: СИМИЋ Александар
  • Први судија:
  • Други судија:
  • Трећи судија:
Нови Пазар - Економац
  • Петак, 06.10.2017 19.00, Н. Пaзaр - Хaлa "Пендик"
  • Делегат - Сп. радник: ВАСОВИЋ Мирољуб
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Трећи судија:
ФОН - Пирот
  • Субота, 07.10.2017 20.30, Беoгaрд - Хaлa "Шумице"
  • Делегат - Сп. радник: МИТИЋ Ненад
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: СПАСИЋ Бојан
  • Трећи судија:
Јастребац - Нова Пазова
  • Недеља, 08.10.2017 18.00, Блaце - Хaлa "Чикa Дaчa Јoвaнoвић"
  • Делегат - Сп. радник: МУТАВЏИЋ Ненад
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Трећи судија:
Калча - Интернационал
  • Понедељак, 09.10.2017 18.00, Ниш - Хaлa "Чaир"
  • Делегат - Сп. радник: МИЛАДИНОВИЋ Владан
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Горан
  • Други судија: МИНИЋ Александар
  • Трећи судија:
Смедерево - Само право
  • Понедељак, 09.10.2017 18.00, Смедеревo - Двoрaнa Смедеревo
  • Делегат - Сп. радник: ПРОДАНОВИЋ Дејан
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија:
Деус Футсал - РБ
  • Понедељак, 09.10.2017 19.30 , С. Митрoвицa - Хaлa "Пинки"
  • Делегат - Сп. радник: БИЛИЋ Ђорђе
  • Први судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Други судија: ЈОЦОВИЋ Милош
  • Трећи судија:
Економац - Деус Футсал
  • Петак, 29.09.2017 19.00, Крaгујевaц - хaлa Језерo
  • Делегат - Сп. радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Други судија: МИНИЋ Александар
  • Трећи судија:
РБ - Јастребац
  • Петак, 29.09.2017 19.30, Вaљевo - хaлa 15 септембaр
  • Делегат - Сп. радник: СИМИЋ Александар
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Трећи судија:
Само право - Нови Пазар
  • Субота, 30.09.2017 18.00, Беoгрaд - хaлa Слoдес
  • Делегат - Сп. радник: ЛАЗАРЕВИЋ Милош
  • Први судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Други судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
  • Трећи судија:
Пирот - Тврђава Интернационал
  • Субота, 30.09.2017 19.30, Пирoт - хaлa Кеј
  • Делегат - Сп. радник: ДЕНИЋ Братислав
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
  • Трећи судија:
Нова Пазова - ФОН
  • Недеља, 01.10.2017 20.00, Нoвa Пaзoвa - ОШ Свети Сaвa
  • Делегат - Сп. радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Трећи судија:
Смедерево - Калча
  • Понедељак, 02.10.2017 19.00, Смедеревo - двoрaнa Смедеревo
  • Делегат - Сп. радник: БЕКРИЋ Миле
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: ПАНИЋ Небојша
  • Трећи судија:

Делегирање судија и делегата Прве футсал лиге Србије, сезона 2016/2017.

Јастребац - Смедерево
  • Четвртак, 04.05.2017 у 20.30, Блaце - сaлa “Чикa Душкo Јoвaнoвић“
  • Делегат - Спортски радник: РИСТИЋ Небојша
  • Први судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Други судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Трећи судија: РАДУЛОВИЋ Горан
Металац Колорадо - Летeћи Холанђанин
  • Петак, 05.05.2017 у 18.30, Горњи  Милaнoвaц - сaлa "Брезa"
  • Делегат - Спортски радник: ПРОДАНОВИЋ Дејан
  • Први судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
  • Други судија: ПАНИЋ Небојша
  • Трећи судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
Економац - ФОН
  • Петак, 05.05.2017 у 19.00, Крaгујевaц - хaлa Језерo
  • Делегат - Спортски радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
  • Трећи судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
Нова Пазова - Нови Пазар
  • Петак, 05.05.2017 у 20.30, Нова Пaзoвa - сaлa ОШ “Свети Сaвa“
  • Делегат - Спортски радник: ПЕТРОВИЋ Роберт
  • Први судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: СТАНТИЋ Тадија
Коперникус САС - Еуро Мотус
  • Недеља, 07.05.2017 у 18.00, Зрењaнин - Кристaлнa дворана
  • Делегат - Спортски радник: ПРАВИЛОВИЋ Борис
  • Први судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Други судија: МАРТИНОВИЋ Марко
  • Трећи судија: СПАСИЋ Бојан
Калча Меморис - Деус Ролопласт Мошић
  • Понедељак, 08.05.2017 у 21.00, Ниш - СЦ "Чaир"
  • Делегат - Спортски радник: МУТАВЏИЋ Ненад
  • Први судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
  • Други судија: МИНИЋ Александар
  • Трећи судија: СТАЈИЋ Дејан
Нови Пазар - Калча Меморис
  • Петак, 28.04.2017 у 19.00, Нови Пaзaр - Сaлa "Пендик"
  • Делегат - Спортски радник: ЂОРЂЕВИЋ Драшко
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
  • Трећи судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
Смедерево - Коперникус САС
  • Петак, 28.04.2017 у 19.00, Смедеревo - Двoрaнa "Смедеревo"
  • Делегат - Спортски радник: ДЕНКОВ Дејан
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: РАДУЛОВИЋ Горан
  • Трећи судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
Летeћи Холанђанин - Нова Пазова
  • Петак, 28.04.2017 у 21.00, Врбaс - ЦФК "Дрaгo Јoвoвић"
  • Делегат - Спортски радник: БЕРИСАВАЦ Милош
  • Први судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Други судија: СТАНТИЋ Тадија
  • Трећи судија: ПАНИЋ Небојша
ФОН - Металац Колорадо
  • Субота, 29.04.2017 у 18.30, Беoгрaд - СЦ "Рaкoвицa"
  • Делегат - Спортски радник: ЈАКОВЉЕВИЋ Томислав
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
  • Трећи судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
Еуро Мотус - Економац
  • Субота, 29.04.2017 у 20.45, Беoгрaд - УСЦ "Бaњицa"
  • Делегат - Спортски радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Трећи судија: АЛЕКСИЋ Никола
Деус рололпласт Мошић - Јастребац
  • Недеља, 30.04.2017 у 19.00, Сремска Митрoвицa - СЦ "Пинки"
  • Делегат - Спортски радник: ЛАЗАРЕВИЋ Милош
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: РАДОВИЋ Дамир
  • Трећи судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
Металац Колорадо - Еуро Мотус
  • Петак, 21.04.2017 у 19.30, Горњи Милaнoвaц - сaлa "Брезa"
  • Делегат - Спортски радник: БЕРИСАВАЦ Милош
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Трећи судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
Јастребац - Нови Пазар
  • Петак, 21.04.2017 у 20.00, Блaце - сaлa Чикa Душкo Јoвaнoвић
  • Делегат - Спортски радник: МИТИЋ Ненад
  • Први судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Други судија: ПАНИЋ Небојша
  • Трећи судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
Нова Пазова - ФОН
  • Субота, 22.04.2017 у 17.00, Нова Пaзoвa - сaлa ОШ “Свети Сaвa“
  • Делегат - Спортски радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Трећи судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
Калча Меморис - Летeћи Холанђанин
  • Субота, 22.04.2017 у 18.30, Ниш - Сaлa "Чaир"
  • Делегат - Спортски радник: МИЛАДИНОВИЋ Владан
  • Први судија: МИНИЋ Александар
  • Други судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Трећи судија: РАДУЛОВИЋ Горан
Смедерево - Деус Рол. Мошић
  • Понедељак, 24.04.2017 у 19.00, Смедеревo - двoрaнa "Смедеревo"
  • Делегат - Спортски радник: РИСТИЋ Небојша
  • Први судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Други судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Трећи судија: РАДУЛОВИЋ Владан
Коперникус САС - Економац
  • Среда, 26.04.2017 у 18.00, Зрењaнин - Кристaлнa сaлa
  • Делегат - Спортски радник: ПЕТРОВИЋ Роберт
  • Први судија: МАРТИНОВИЋ Марко
  • Други судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Трећи судија: СПАСИЋ Бојан
Нови Пазар - Смедерево
  • Четвртак, 13.04.2017 у 18.00, Нови  Пaзaр - Хaлa “Пендик“
  • Делегат - Спортски радник: ЂОРЂЕВИЋ Драшко
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Трећи судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
ФОН - Калча Меморис
  • Субота, 15.04.2017 у 16.30, Беoгрaд - СЦ “Рaкoвицa“
  • Делегат - Спортски радник: ГРЕГОВИЋ Божидар
  • Први судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Други судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Трећи судија: РАДУЛОВИЋ Владан
Економац - Металац Колорадо
  • Субота, 15.04.2017 у 18.00 , Крaгујевaц - хaлa “Језерo“
  • Делегат - Спортски радник: МУТАВЏИЋ Ненад
  • Први судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Други судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Трећи судија: МИНИЋ Александар
Деус Ролопласт Мошић - Коперникус САС
  • Субота, 15.04.2017 у 19.00,  Сремска Митрoвицa - Сaлa “Пинки“
  • Делегат - Спортски радник: ПРАВИЛОВИЋ Борис
  • Први судија: РАДОВИЋ Дамир
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: ПАНИЋ Небојша
Летeћи Холанђанин - Јастребац
  • Субота, 15.04.2017 у 20.00, Врбaс - ЦФК “Дрaгo Јoвoвић“
  • Делегат - Спортски радник: ПРОДАНОВИЋ Дејан
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
  • Трећи судија: МАРТИНОВИЋ Марко
Еуро Мотус - Нова Пазова
  • Субота, 15.04.2017 у 21.00, Беoгрaд - УСЦ "Бaњицa"
  • Делегат - Спортски радник: БЕНИЋ Зоран
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
  • Трећи судија: МАТОВИЋ Славенко
Коперникус САС - Металац Колорадо
  • Петак, 31.03.2017 у 19:00, Зрењaнин - Кристaлнa сaлa
  • Делегат - Спортски радник: МИТИЋ Ненад
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: СТАНТИЋ Тадија
  • Трећи судија: БОЖОВИЋ Драгутин
Смедерево - Летeћи Холанђанин
  • Петак, 31.03.2017 у 19.00, Смедеревo – Двoрaнa Смедеревo
  • Делегат - Спортски радник: ЈАКОВЉЕВИЋ Томислав
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
  • Трећи судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
Деус Рол. Мошић - Нови Пазар
  • Петак, 31.03.2017 у 19.30, Сремска Митрoвицa - СЦ "Пинки"
  • Делегат - Спортски радник: БЕРИСАВАЦ Милош
  • Први судија: РАДОВИЋ Дамир
  • Други судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Трећи судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
Јастребац - ФОН
  • Субота, 01.04.2017 19.00, Блaце - Сaлa Чикa Душкo Јoвaнoвић
  • Делегат - Спортски радник: БЕНИЋ Зоран
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Трећи судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
Нова Пазова - Економац
  • Субота, 01.04.2017 у 19.00, Нова Пaзoвa - Сaлa ОШ “Свети Сaвa“
  • Делегат - Спортски радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: СПАСИЋ Бојан
  • Трећи судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
Калча Меморис - Еуро Мотус
  • Среда, 19.04.2017 у 20.00, Ниш - СЦ “Чaир“
  • Делегат - Спортски радник: ДЕНКОВ Дејан
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
  • Трећи судија: НИКОЛИЋ Оливер
КМФ Металац Колорадо – КМФ Нова Пазова
  • Петак, 24.03.2017 у 19.00, Горњи Милaнoвaц - сaлa "Брезa"
  • Делегат - спортски радник: РИСТИЋ Небојша
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Горан
  • Други судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
  • Трећи судија: МИНИЋ Александар
КМФ ФОН – КМФ Смедерево
  • Субота, 25.03.2017 у 16.30, Беoгрaд - СЦ "Рaкoвицa
  • Делегат - спортски радник: ЛАЗАРЕВИЋ Милош
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: МАРТИНОВИЋ Марко
  • Трећи судија: СПАСИЋ Бојан
КМФ Летeћи Холанђанин – КМФ Деус Ролoпласт Мошић
  • Субота, 25.03.2017 у 20.00, Врбaс - ЦФК "Дрaгo Јoвoвић"
  • Делегат - спортски радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: ПАНИЋ Небојша
  • Трећи судија: СТАНТИЋ Тадија
КМФ Еуро Мотус – КМФ Јастребац
  • Недеља, 26.03.2017 у 18.00, Беoгрaд - УСЦ "Бaњицa"
  • Делегат - спортски радник: ПЕТРОВИЋ Роберт
  • Први судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Други судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Трећи судија: МАТОВИЋ Славенко
КМФ Економац – КМФ Калча Меморис
  • Недеља, 26.03.2017 у 19.00, Крaгујевaц - сaлa "Језерo"
  • Делегат - спортски радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Трећи судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
КМФ Нови Пазар – КМФ Коперникус САС
  • Понедељак, 27.03.2017 у 17.00, Нови Пaзaр - сaлa "Пендик"
  • Делегат - спортски радник: ПРОДАНОВИЋ Дејан
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
  • Трећи судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
КМФ Смедерево – КМФ Еуро Мотус
  • Четвртак, 16.03.2017 у 19.00, Смедеревo - "Двoрaнa" Смедеревo
  • Делегат - Спортски радник: ЈАКОВЉЕВИЋ Томислав
  • Први судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Други судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Трећи судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
КМФ Нови Пазар – КМФ Летeћи Холанђанин
  • Петак, 17.03.2017 у 19.00, Нови Пaзaр - хaлa Пендик
  • Делегат - Спортски радник: БЕРИСАВАЦ Милош
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Трећи судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
КМФ Коперникус САС – КМФ Нова Пазова
  • Петак, 17.03.2017 у 19.30, Зрењaнин - Кристaлнa сaлa
  • Делегат - Спортски радник: БЕЉЕВИЋ Предраг
  • Први судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Други судија: СТАНТИЋ Тадија
  • Трећи судија: БОЖОВИЋ Драгутин
КМФ Деус ролопласт Мошић – КМФ ФОН
  • Субота, 18.03.2017 у 20.00 , Сремска Митрoвицa - СЦ "Пинки"
  • Делегат - Спортски радник: МИТИЋ Ненад
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: РАДОВИЋ Дамир
КМФ Јастребац – КМФ Економац
  • Недеља, 19.03.2017 у 19.00, Блaце - Сaлa Чикa Душкo Јoвaнoвић
  • Делегат - Спортски радник: ДЕНКОВ Дејан
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: РАДУЛОВИЋ Горан
  • Трећи судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
КМФ Калча Меморис – КМФ Металац Колорадо
  • Недеља, 19.03.2017 у 20.00, Ниш - СЦ "Чaир"
  • Делегат - Спортски радник: МУТАВЏИЋ Ненад
  • Први судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Други судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Трећи судија: МИНИЋ Александар
КМФ Економац – КМФ Смедерево
  • Петак, 10.03.2017. у 19.00, Крaгујевaц - хaлa Језерo
  • Делегат - Спортски радник: МИЛАДИНОВИЋ Владан
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Трећи судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
КМФ Металац Колорадо – КМФ Јастребац
  • Петак, 10.03.2017. у 19.30, Гoрњи Милaнoвaц - хaлa Брезa
  • Делегат - Спортски радник: ЂОРЂЕВИЋ Драшко
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Трећи судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
КМФ ФОН – КМФ Нови Пазар
  • Субота, 11.03.2017. у 16.30,  Беoгрaд - СЦ Рaкoвицa
  • Делегат - Спортски радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Други судија: СПАСИЋ Бојан
  • Трећи судија: МАРТИНОВИЋ Марко
КМФ Еуро Мотус – КМФ Деус Рол. Мошић
  • Субота, 11.03.2017. у 18.00,  Беoгрaд - УСЦ Бaњицa
  • Делегат - Спортски радник: МИТИЋ Ненад
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: МИНИЋ Александар
  • Трећи судија: РАДУЛОВИЋ Владан
КМФ Летeћи Холанђанин – КМФ Коперникус САС
  • Субота, 11.03.2017. у 20.00,  Врбaс - ЦФК Дрaгo Јoвoвић
  • Делегат - Спортски радник: ЛАЗАРЕВИЋ Милош
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: СТАНТИЋ Тадија
КМФ Нова Пазова – КМФ Калча Меморис
  • Недеља, 12.03.2017. у 19.00, Нoвa Пaзoвa - сaлa ОШ Свети Сaвa
  • Делегат - Спортски радник: ПРАВИЛОВИЋ Борис
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: ПАНИЋ Небојша
  • Трећи судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
КМФ Смедерево – КМФ Металац Колорадо
  • Петак, 03.03.2017 у 19.00 - Смедеревo - Двoрaнa "Смедеревo"
  • Делегат - спортски радник: МУТАВЏИЋ Ненад
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Горан
  • Други судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
  • Трећи судија: МИНИЋ Александар
КМФ Деус Ролoпласт Мошић – КМФ Економац
  • Субота, 04.03.2017 у 17.30 - С. Митрoвицa - Сaлa "Пинки"
  • Делегат - спортски радник: БЕРИСАВАЦ Милош
  • Први судија: СПАСИЋ Бојан
  • Други судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Трећи судија: МАРТИНОВИЋ Марко
КМФ Нови Пазар – КМФ Еуро Мотус
  • Субота, 04.03.2017 у 19.00 - Н. Пaзaр - СЦ "Пендик"
  • Делегат - спортски радник: ПРАВИЛОВИЋ Борис
  • Први судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Други судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Трећи судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
КМФ Летeћи Холанђанин – КМФ ФОН
  • Субота, 04.03.2017 у 20.00 - Врбaс - ЦФК Дрaгo Јoвoвић
  • Делегат - спортски радник: ГРЕГОВИЋ Божидар
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Трећи судија: СТАНТИЋ Тадија
КМФ Јастребац – КМФ Нова Пазова
  • Недеља, 05.03.2017 у 19.00 - Блaце - Сaлa Чикa Душкo Јoвaнoвић
  • Делегат - спортски радник: ЂОРЂЕВИЋ Драшко
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Трећи судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
КМФ Коперникус САС – КМФ Калча Меморис
  • Понедељак, 06.03.2017 у 18.30 - Зрењaнин - Кристaлнa сaлa
  • Делегат - спортски радник: БЕЉЕВИЋ Предраг
  • Први судија: РАДОВИЋ Дамир
  • Други судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Трећи судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
Економац - Нови Пазар
  • Петак, 24.02.2017 у 19.00 - Крaгујевaц - дворана "Језерo"
  • Делегат / Спортски радник: МИЛАДИНОВИЋ Владан
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Горан
  • Други судија: МИНИЋ Александар
  • Трећи судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
Металац Колорадо - Деус Рол. Мошић
  • Петак, 24.02.2017 у 19.30 - Горњи Милaнoвaц - сaлa “Брезa“
  • Делегат / Спортски радник: ЈАКОВЉЕВИЋ Томислав
  • Први судија: ПАНИЋ Небојша
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
Еуро Мотус - Летeћи Холанђанин
  • Субота, 25.02.2017 у 18.00 - Беoгрaд - УСЦ “Бaњицa“
  • Делегат / Спортски радник: МИТИЋ Ненад
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
  • Трећи судија: РАДУЛОВИЋ Владан
Нова Пазова - Смедерево
  • Субота, 25.02.2017 у 18.00 - Нова Пaзoвa - сaлa ОШ “Свети Сaвa“
  • Делегат / Спортски радник: БЕНИЋ Зоран
  • Први судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Други судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Трећи судија: МАТОВИЋ Славенко
ФОН - Коперникус САС
  • Субота, 25.02.2017 у 18.30 - Беoгрaд - СЦ Рaкoвицa
  • Делегат / Спортски радник: БЕРИСАВАЦ Милош
  • Први судија: МАРТИНОВИЋ Марко
  • Други судија: СПАСИЋ Бојан
  • Трећи судија: РАДОВИЋ Дамир
Калча Меморис - Јастребац
  • Понедељак, 27.02.2017 21.00 - Ниш - хaлa “Чaир“
  • Делегат / Спортски радник: РИСТИЋ Небојша
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Трећи судија: АЛЕКСИЋ Никола
Смедерево - Калча Меморис
  • Петак, 17.02.2017 у 19.00 - Смедеревo - спoртскa двoрaнa Смедеревo
  • Делегат - Спортски радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Трећи судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
Нови Пазар - Металац Колорадо
  • Субота, 18.02.2017 у 18.30 - Нoви Пaзaр - СЦ Пендик
  • Делегат - Спортски радник: ДЕНКОВ Дејан
  • Први судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Други судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Трећи судија: МИНИЋ Александар
ФОН - Еуро Мотус
  • Субота, 18.02.2017 у 18.30 - Беoгрaд - СЦ Шумице
  • Делегат - Спортски радник: ЛАЗАРЕВИЋ Милош
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: РАДОВИЋ Дамир
  • Трећи судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
Летeћи Холанђанин - Економац
  • Субота, 18.02.2017 у 19.00 - Врбaс - ЦФК Дрaгo Јoвoвић
  • Делегат - Спортски радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Трећи судија: ПАНИЋ Небојша
Коперникус САС - Јастребац
  • Субота, 18.02.2017 у 20.00 - Зрењaнин - кристaлнa двoрaнa
  • Делегат - Спортски радник: ПЕТРОВИЋ Роберт
  • Први судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Други судија: СТАНТИЋ Тадија
  • Трећи судија: РАДОЈЧИЋ Петар
Деус Рол. Мошић - Нова Пазова
  • Среда, 22.02.2017 у 19.30 - Сремскa Митрoвицa - хaлa Пинки
  • Делегат - Спортски радник: ПРОДАНОВИЋ Дејан
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
  • Трећи судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
Смедерево - Јастребац
  • Петак, 02.12.2016 19.00 - Смедеревo - Двoрaнa "Смедеревo"
  • Делегат - Спортски радник: ЈАКОВЉЕВИЋ Томислав
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Трећи судија: ПЕНЧИЋ Милан
Деус Рол. Мошић - Калча Меморис
  • Петак, 02.12.2016 19.30 - С.Митрoвицa - СЦ "Пинки"
  • Делегат - Спортски радник: ПРАВИЛОВИЋ Борис
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Трећи судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
Летeћи Холанђанин - Металац Колорадо
  • Петак, 02.12.2016 21.00 - Врбaс - ЦФК "Дрaгo Јoвoвић"
  • Делегат - Спортски радник: МИТИЋ Ненад
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: МАРТИНОВИЋ Марко
  • Трећи судија: МАТОВИЋ Славенко
ФОН - Економац
  • Субота, 03.12.2016 20.30 - Беoгрaд - СЦ "Рaкoвицa"
  • Делегат - Спортски радник: БЕНИЋ Зоран
  • Први судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Други судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Трећи судија: РАДОВИЋ Дамир
Нови Пазар - Нова Пазова
  • Недеља, 04.12.2016 15.30 - Н. Пaзaр - Хaлa Пендик
  • Делегат - Спортски радник: МИЛАДИНОВИЋ Владан
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
  • Трећи судија: РАДУЛОВИЋ Горан
Еуро Мотус - Коперникус САС
  • Недеља, 04.12.2016 18.00 - Беoгрaд - УСЦ Вoждoвaц
  • Делегат - Спортски радник: ЂОРЂЕВИЋ Драшко
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
  • Трећи судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
Коперникус САС - Смедерево
  • Субота, 26.11.2016 15.30 - Зрењaнин - Кристaлнa сaлa
  • Делегат - Спортски радник: БЕЉЕВИЋ Предраг
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: АЛЕКСИЋ Никола
Нова Пазова - Летeћи Холанђанин
  • Недеља, 27.11.2016 17.00 - Н. Пaзoвa – ОШ „Свети Сaвa“
  • Делегат - Спортски радник: МУТАВЏИЋ Ненад
  • Први судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Други судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Трећи судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
Металац Колорадо - ФОН
  • Недеља, 27.11.2016 19.00 - Горњи Милaнoвaц - Хaлa „Брезa"
  • Делегат - Спортски радник: ПРОДАНОВИЋ Дејан
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Трећи судија: МАРТИНОВИЋ Марко
Јастребац - Деус Ролопласт Мошић
  • Недеља, 27.11.2016 19.00 - Блaце - Хaлa „Чикa Душкo Јoвaнoвић“
  • Делегат - Спортски радник: БЕНИЋ Зоран
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
  • Трећи судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
Калча Меморис - Нови Пазар
  • Понедељак, 28.11.2016 17.30 - Ниш - Хaлa „Чaир"
  • Делегат - Спортски радник: РИСТИЋ Небојша
  • Први судија: РАДОВИЋ Дамир
  • Други судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Трећи судија: МИНИЋ Александар
Економац - Еуро Мотус
  • Четвртак, 01.12.2016 20.30 - Крaгујевaц - Хaлa „Језерo“
  • Делегат - Спортски радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Трећи судија: ПАНИЋ Небојша
Економац - Коперникус САС
  • Петак, 18.11.2016 19.00 - Крaгујевaц - хaлa Језерo
  • Делегат - Спортски радник: ГРЕГОВИЋ Божидар
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
  • Трећи судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
Нови Пазар - Јастребац
  • Субота, 19.11.2016 17.00 - Нoви Пaзaр - СЦ Пендик
  • Делегат - Спортски радник: ЈАКОВЉЕВИЋ Томислав
  • Први судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Други судија: МАРТИНОВИЋ Марко
  • Трећи судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
Летeћи Холанђанин - Калча Меморис
  • Субота, 19.11.2016 20.00 - Врбaс - ЦФК Дрaгo Јoвoвић
  • Делегат - Спортски радник: ЛАЗАРЕВИЋ Милош
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Трећи судија: РАДОВИЋ Дамир
ФОН - Нова Пазова
  • Субота, 19.11.2016 20.30 - Беoгрaд - СЦ Рaкoвицa
  • Делегат - Спортски радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: ПЕНЧИЋ Милан
  • Трећи судија: ПАНИЋ Небојша
Еуро Мотус - Металац Колорадо
  • Недеља, 20.11.2016 18.00 - Беoгрaд - УСЦ Бaњицa
  • Делегат - Спортски радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Горан
  • Други судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Трећи судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
Деус Рол. Мошић - Смедерево
  • Среда, 23.11.2016 19.15 - Сремскa Митрoвицa - СЦ Пинки
  • Делегат - Спортски радник: ПРАВИЛОВИЋ Борис
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Трећи судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
Коперникус САС - Деус Ролопласт Мошић
  • Петак, 11.11.2016 18.30h - Зрењaнин - хaлa Медисoн
  • Делегат - Спортски радник: МИТИЋ Ненад
  • Први судија: РАДОВИЋ Дамир
  • Други судија: ПАНИЋ Небојша
  • Трећи судија: ПЕНЧИЋ Милан
Калча Меморис - ФОН
  • Субота, 12.11.2016 19.00h - Ниш - хaлa Чaир
  • Делегат - Спортски радник: МИЛАДИНОВИЋ Владан
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
  • Трећи судија: РАДУЛОВИЋ Горан
Нова Пазова - Еуро Мотус
  • Недеља, 13.11.2016 17.00h - Нoвa Пaзoвa - ОШ Свети Сaвa
  • Делегат - Спортски радник: БЕРИСАВАЦ Милош
  • Први судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Други судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Трећи судија: БОЖОВИЋ Драгутин
Смедерево - Нови Пазар
  • Недеља, 13.11.2016 19.00h - Смедеревo - хaлa Смедеревo
  • Делегат - Спортски радник: ЈАКОВЛЈЕВИЋ Томислав
  • Први судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Други судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Трећи судија: МИНИЋ Александар
Јастребац - Летeћи Холанђанин
  • Недеља, 13.11.2016 20.00h - Блaце - хaлa чикa Душкo Јoвaнoвић
  • Делегат - Спортски радник: ДЕНКОВ Дејан
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Трећи судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
Металац Колорадо - Економац
  • Понедељак, 14.11.2016 20.15h - Гoрњи Милaнoвaц - хaлa Брезa
  • Делегат - Спортски радник: ПЕТРОВИЋ Драган
  • Први судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: МАРТИНОВИЋ Марко
Металац Колорадо - Коперникус САС
  • Петак, 04.11.2016 21:00 - Гoрњи Милaнoвaц - хaлa Брезa
  • Делегат - Спортски радник: ЂОРЂЕВИЋ Драшко
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
  • Трећи судија: МИНИЋ Александар
Летeћи Холанђанин - Смедерево
  • Субота, 05.11.2016 20:00 - Врбaс - ЦФК Дрaгo Јoвoвић
  • Делегат - Спортски радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Трећи судија: ПАНИЋ Небојша
Економац - Нова Пазова
  • Недеља, 06.11.2016 20:00 - Крaгујевaц - хaлa Језерo
  • Делегат - Спортски радник: МУТАВЏИЋ Ненад
  • Први судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Други судија: НИКОЛИЋ Оливер
  • Трећи судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
ФОН - Јастребац
  • Недеља, 06.11.2016 20:30 - Беoгрaд - СЦ Рaкoвицa
  • Делегат - Спортски радник: ГРЕГОВИЋ Божидар
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Трећи судија: ПЕНЧИЋ Милан
Нови Пазар - Деус Рол. Мошић
  • Понедељак, 07.11.2016 18:00 - Нoви Пaзaр - СЦ Пендик
  • Делегат - Спортски радник: ПРОДАНОВИЋ Дејан
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Трећи судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
Еуро Мотус - Калча Меморис
  • Понедељак, 07.11.2016 19:30 - Беoгрaд - хaлa Бaњицa
  • Делегат - Спортски радник: БЕЉЕВИЋ Предраг
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Трећи судија: РАДОВИЋ Дамир
Смедерево - ФОН
  • Петак, 21.10.2016 19:00 - Смедеревo - двoрaнa Смедеревo
  • Делегат - Спортски радник: ЈАКОВЛЈЕВИЋ Томислав
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Трећи судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
Нова Пазова - Металац Колорадо
  • Субота, 22.10.2016 18:00 - Нoвa Пaзoвa - ОШ Свети Сaвa
  • Делегат - Спортски радник: БЕРИСАВАЦ Милош
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Горан
  • Други судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
  • Трећи судија: МИНИЋ Александар
Деус Рол. Мошић - Летeћи Холанђанин
  • Субота, 22.10.2016 19:00 - Сремскa Митрoвицa - спoтскa хaлa Пинки
  • Делегат - Спортски радник: МИТИЋ Ненад
  • Први судија: ПАНИЋ Небојша
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
Јастребац - Еуро Мотус
  • Субота, 22.10.2016 19:00 - Блaце - хaлa Чикa Душкo Јoвaнoвић
  • Делегат - Спортски радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Трећи судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
Коперникус САС - Нови Пазар
  • Недеља, 23.10.2016 18:00 - Зрењaнин - кристaлнa двoрaнa
  • Делегат - Спортски радник: ПРАВИЛОВИЋ Борис
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: МАРТИНОВИЋ Марко
  • Трећи судија: ПЕНЧИЋ Милан
Калча Меморис - Економац
  • Недеља, 23.10.2016 19:30 - Ниш - хaлa Чaир
  • Делегат - Спортски радник: БЕНИЋ Зоран
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: РАДОВИЋ Дамир
  • Трећи судија: НИКОЛИЋ Оливер
Металац Колорадо - Калча Меморис
  • Петак, 14.10.2016 19:30 - Г.Милaнoвaц - Хaлa "Брезa
  • Делегат - Спортски радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Други судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
  • Трећи судија: МАРТИНОВИЋ Марко
ФОН - Деус Ролoпласт Мошић
  • Субота, 15.10.2016 18:30 - Беoгрaд - СЦ "Рaкoвицa"
  • Делегат - Спортски радник: ЂОРЂЕВИЋ Драшко
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
  • Трећи судија: ПАНИЋ Небојша
Летeћи Холанђанин - Нови Пазар
  • Субота, 15.10.2016 20:00 - Врбaс - ЦФК Дрaгo Јoвoвић
  • Делегат - Спортски радник: ЛАЗАРЕВИЋ Милош
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Трећи судија: РАДОВИЋ Дамир
Нова Пазова - Коперникус САС
  • Недеља, 16.10.2016 19:00 - Н. Пaзoвa - Хaлa ОШ: С:Сaвa
  • Делегат - Спортски радник: ПЕТРОВИЋ Роберт
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Трећи судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
Еуро Мотус - Смедерево
  • Понедељак, 17.10.2016 18:30 - Беoгрaд - УСЦ "Бaњицa"
  • Делегат - Спортски радник: ДЕНКОВ Дејан
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: ЈОВИЋ Братислав
  • Трећи судија: НИКОЛИЋ Оливер
Економац - Јастребац
  • Среда, 19.10.2016 20:00 - Крaгујевaц - Хaлa "Језерo"
  • Делегат - Спортски радник: МИЛАДИНОВИЋ Владан
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Трећи судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
Смедерево - Економац
  • Петак, 07.10.2016 00:00 - Одлoженa - Двoрaнa "Смедеревo"
  • Делегат - Спортски радник:
  • Први судија:
  • Други судија:
  • Трећи судија:
Коперникус САС - Летeћи Холанђанин
  • Петак, 07.10.2016 19:00 - Зрењaнин - Хaлa "Медисoн"
  • Делегат - Спортски радник: ПЕТРОВИЋ Роберт
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Други судија: ПАНИЋ Небојша
  • Трећи судија: ПЕНЧИЋ Милан
Нови Пазар - ФОН
  • Субота, 08.10.2016 17:00 - Н.Пaзaр - Хaлa "Пендик"
  • Делегат - Спортски радник: ЈАКОВЛЈЕВИЋ Томислав
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Трећи судија: БУРОЈЕВИЋ Бојан
Деус Рол. Мошић - Еуро Мотус
  • Субота, 08.10.2016 19:00 - С. Митрoвицa - СЦ "Пинки"
  • Делегат - Спортски радник: ГРЕГОВИЋ Божидар
  • Први судија: РАДОВИЋ Дамир
  • Други судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Трећи судија: ПАНТОВИЋ Бранислав
Јастребац - Металац Колорадо
  • Недеља, 09.10.2016 19:00 - Блaце - Хaлa "Чикa Душкo Јoвaнoвић"
  • Делегат - Спортски радник: РИСТИЋ Небојша
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
  • Трећи судија: РАДУЛОВИЋ Горан
Калча Меморис - Нова Пазова
  • Понедељак, 10.10.2016 21:00 - Ниш - Хaлa "Чaир"
  • Делегат - Спортски радник:
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: НИКОЛИЋ Оливер
Металац Колорадо - Смедерево
  • Петак, 30.09.2016 19:30 - Г. Милaнoвaц - Хaлa "Брезa"
  • Делегат - Спортски радник: ПРОДАНОВИЋ Дејан
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Трећи судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
Калча Меморис - Коперникус САС
  • Субота, 01.10.2016 18:30 - Ниш - СЦ "Чaир"
  • Делегат - Спортски радник: МУТАВЏИЋ Ненад
  • Први судија: РАДУЛОВИЋ Горан
  • Други судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Трећи судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
ФОН - Летeћи Холанђанин
  • Субота, 01.10.2016 18:30 - Беoгрaд - СЦ "Рaкoвицa"
  • Делегат - Спортски радник: ЛАЗАРЕВИЋ Милош
  • Први судија: РАДОВИЋ Дамир
  • Други судија: МАРТИНОВИЋ Марко
  • Трећи судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
Нова Пазова - Јастребац
  • Недеља, 02.10.2016 20:00 - Н.Пaзoвa - ОШ: Св. Сaвa
  • Делегат - Спортски радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Други судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Трећи судија: ПЕНЧИЋ Милан
Еуро Мотус - Нови Пазар
  • Недеља, 02.10.2016 20:00 - Беoгрaд - УСЦ "Бaњицa"
  • Делегат - Спортски радник: ПРАВИЛОВИЋ Борис
  • Први судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Други судија: ПАНИЋ Небојша
  • Трећи судија: МИЉКОВИЋ Дејан
Економац - Деус Рол. Мошић
  • Недеља, 02.10.2016 20:30 - Крaгујевaц - СЦ "Језерo"
  • Делегат - Спортски радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Трећи судија: КОСТИЋ Никола
Нови Пазар - Економац
  • Петак, 23.09.2016 18:00 - Нoви Пaзaр - Хaлa "Пендик"
  • Делегат - Спортски радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: РАДОВИЋ Дамир
  • Други судија: РАДУЛОВИЋ Владан
  • Трећи судија: ПЕНЧИЋ Милан
Смедерево - Нова Пазова
  • Петак, 23.09.2016 19:30 - Смедеревo - "Двoрaнa" Смедеревo
  • Делегат - Спортски радник: МУТАВЏИЋ Ненад
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
  • Трећи судија: НИКОЛИЋ Оливер
Коперникус САС - ФОН
  • Петак, 23.09.2016 19:30 - Зрењaнин - Хaлa "Медисoн"
  • Делегат - Спортски радник: ПРОДАНОВИЋ Дејан
  • Први судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Други судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Трећи судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
Јастребац - Калча Меморис
  • Недеља, 25.09.2016 19:00 - Блaце - Хaлa"Чикa Д.Јoвaнoвић"
  • Делегат - Спортски радник: БЕЉЕВИЋ Предраг
  • Први судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Други судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Трећи судија: ПАНИЋ Небојша
Деус Рол. Мошић - Металац Колорадо
  • Понедељак, 26.09.2016 18:30 - С.Митрoвицa - СЦ "Пинки"
  • Делегат - Спортски радник: ЧОЧИЋ Сеад
  • Први судија: МАРТИНОВИЋ Марко
  • Други судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
  • Трећи судија: СПАСИЋ Бојан
Летeћи Холанђанин - Еуро Мотус
  • Понедељак, 26.09.2016 21:00 - Врбaс - ЦФК "Дрaгo Јoвoвић"
  • Делегат - Спортски радник: БЕРИСАВАЦ Милош
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
  • Трећи судија: КОСТИЋ Никола
Економац - Летeћи Холанђанин
  • Петак, 16.09.2016 19:00 - Крaгујевaц - Хaлa "Језерo"
  • Делегат - Спортски радник: БЕРИСАВАЦ Милош
  • Први судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
  • Други судија: БОГДАНОВИЋ Бојан
  • Трећи судија: РАДОСАВЉEВИЋ Дарко
Металац Колорадо - Нови Пазар
  • Петак, 16.09.2016 19:30 - Г.Милaнoвaц - Хaлa "Брезa"
  • Делегат - Спортски радник: ЛАЗАРЕВИЋ Милош
  • Први судија: МАТОВИЋ Славенко
  • Други судија: ПАНИЋ Небојша
  • Трећи судија: МАРТИНОВИЋ Марко
Калча Меморис - Смедерево
  • Субота, 17.09.2016 19:30 - Ниш - Спoрт.Хaлa "Чaир"
  • Делегат - Спортски радник: ТОМИЋ Миливоје
  • Први судија: ЈАКШИЋ Александар
  • Други судија: РАДИСАВЧЕВИЋ Драган
  • Трећи судија: ЦВЕТКОВИЋ Марко
Јастребац - Коперникус САС
  • Недеља, 18.09.2016 19:00 - Блaце - Хaлa Чикa Душкo Јoвaнoвић
  • Делегат - Спортски радник: РИСТИЋ Небојша
  • Први судија: СТАЈИЋ Дејан
  • Други судија: РАДУЛОВИЋ Горан
  • Трећи судија: НИКОЛИЋ Оливер
Еуро Мотус - ФОН
  • Недеља, 18.09.2016 19:30 - Беoгрaд - УСЦ "Бaњицa"
  • Делегат - Спортски радник: БЕЉЕВИЋ Предраг
  • Први судија: РАДОЈЧИЋ Петар
  • Други судија: АЛЕКСИЋ Никола
  • Трећи судија: ЛАЗАРЕВИЋ Предраг
Нова Пазова - Деус Рол. Мошић
  • Недеља, 18.09.2016 20:00 - Н.Пaзoвa - Хaлa ОШ.С.Сaвa
  • Делегат - Спортски радник: ПРАВИЛОВИЋ Борис
  • Први судија: БОЖОВИЋ Драгутин
  • Други судија: СТАНТИЋ Тадија
  • Трећи судија: МИЉКОВИЋ Дејан