Delegiranje sudija

Delegiranje sudija i delegata Prve i Druge futsal lige Srbije, sezona 2019/2020.

Prva futsal liga Srbije
Smederevo – Ekonomac
  • Četvrtak, 25.04.2019 u 17.00, Smederevo - dvorana Smederevo
  • Delegat - Sp. radnik: JAKOVLJEVIĆ Tomislav
  • Prvi sudija: NINIĆ Đorđe
  • Drugi sudija: MIJAILOVIĆ Blagoje
  • Treći sudija: RADULOVIĆ Vladan
Jastrebac – Ivanjica
  • Petak, 26.04.2019 u 19.00, Blace - hala „Čika Dača Jovanović“
  • Delegat - Sp. radnik: PRODANOVIĆ Dejan
  • Prvi sudija: RADOJČIĆ Petar
  • Drugi sudija: ALEKSIĆ Nikola
  • Treći sudija: RABRENOVIĆ Nikola
Vranje – FON
  • Subota, 27.04.2019 u 19.00, Vranje - hala u Vranju
  • Delegat - Sp. radnik: VELJOVIĆ Aleksandar
  • Prvi sudija: PETROVIĆ Đorđe
  • Drugi sudija: JAKŠIĆ Aleksandar
  • Treći sudija: BUROJEVIĆ Bojan
Vinter Sport – RB
  • Subota, 27.04.2019 u 19.30, Niš - hala „Čair“
  • Delegat - Sp. radnik:
  • Prvi sudija:
  • Drugi sudija:
  • Treći sudija:
Novi Pazar – Kalča
  • Subota, 27.04.2019 u 20.45, Novi Pazar - hala Pendik
  • Delegat - Sp. radnik: ČOLIĆ Tomislav
  • Prvi sudija: SPASIĆ Bojan
  • Drugi sudija: STANKOVIĆ Dalibor
  • Treći sudija: PANIĆ Nebojša
Srpska - Nova Pazova
  • Ponedeljak, 29.04.2019 u 20.30, Novi Beograd - hala „Ranko Žeravica“
  • Delegat - Sp. radnik: PRAVILOVIĆ Boris
  • Prvi sudija: NIKOLIĆ Oliver
  • Drugi sudija: GRUJIĆ Miloš
  • Treći sudija: STOILKOV Željko

Druga futsal liga Srbije
Kolubara – Pirot
  • Četvrtak, 25.04.2019 u 19.00. Lazarevac - SRC Kolubara
  • Delegat - Sp. radnik:
  • Prvi sudija:
  • Drugi sudija:
  • Treći sudija:
Zufo – Požarevac
  • Subota, 27.04.2019 u 19.30, Bujanovac - hala „Mladost“
  • Delegat - Sp. radnik: STEFANOVIĆ Saša
  • Prvi sudija: MINIĆ Aleksandar
  • Drugi sudija: JOVIĆ Bratislav
  • Treći sudija: RISTIĆ Danijel
Bečej – Ekonomist
  • Ponedeljak, 29.04.2019 u 18.00, Bečej - USKAO „Đorđe Predin Badža“
  • Delegat - Sp. radnik: SIMIĆ Aleksandar
  • Prvi sudija: PAPIŠTA Bane
  • Drugi sudija: SAVIĆ Marko
  • Treći sudija: MATOVIĆ Slavenko
Banjica - Samo pravo
  • Utorak, 30.04.2019 u 18.30, Beograd - USC „Banjica“
  • Delegat - Sp. radnik: MILENKOVIĆ Saša
  • Prvi sudija: JOCOVIĆ Miloš
  • Drugi sudija: LAZAREVIĆ Predrag
  • Treći sudija: GRAOVAC Bojan
SAS – Sopot
  • Utorak, 30.04.2019 u 19.00, Zrenjanin – „Kristalna dvorana“
  • Delegat - Sp. radnik: MILADINOVIĆ Vladan
  • Prvi sudija: MILIĆ Bojan
  • Drugi sudija: MINIĆ Aleksandar
  • Treći sudija: LAZAREVIĆ Stevan