ТРЕЋА ЛИГА: Круна (Војводина), Футсал Коњарник (Београд), Рашка (Запад) и Зуфо (Исток) коло воде

Српски футсал нису само Економац, Нова Пазова, ФОН, Смедерево… Ивањица, Винтер спорт, Сопот, Пожаревац… већ и Пчиња, Грочански, Жупски рубин, Академац…

„Бубамара” се котрља у све четири групе Треће лиге, креиравши, такође, узбуђења и, надамо се, калећи неке нове асове, једног дана, зашто да не, у репрезентативном дресу.

У шетњи „малим паркетима” неизбежно је да констатујемо да се у регионалним ранговима тренутно такмиче и клубови са завидном репутацијом у елити: Колубара из Лазаревца – шампион из 2009, Коњарник – вицешампион из 2004, те Летећи Холанђанин из Врбаса, новосадски Танго, Бечеј, Краљевићево из Качарева, Ниш 92…

Занимљиво је и ко тренутно коло води: у Војводини – Круна из Новог Сада, у Београду – Футсал Коњарник, на Западу – Рашка, на Истоку – Зуфо из Бујановца.

„Футсал Србија”, убудуће, упознаваће вас и са дешавањима у Трећој лиги, у групама Војводина, Београд, Запад и Исток. 

ФС Војводине упозорио је Танго и Пчињу да не могу више да играју без тренера


ТРЕЋА ЛИГА – ВОЈВОДИНА

Резултати петог кола:

Мићко тренд – Србобран 8:4, АПА футсал – Танго 12:0, Тиса – Пчиња 10:3, Летећи Холанђанин – Круна 3:5, Хајдук – Бечеј 2003 2:8, Сомбор – Краљевићево 3:4.

ТАБЕЛА: Круна 13, Мићко тренд, Бечеј 2003, Србобран, Краљевићево 12, Тиса 9, АПА футсал 6, Танго 5, Сомбор, Хајдук 3, Летећи Холанђанин 1, Пчиња без бодова.

Парови шестог кола:

Круна – АПА футсал, Бечеј 2003 – Сомбор, Танго – Хајдук, Краљевићево – Мићко тренд, Тиса – Летећи Холанђанин, Пчиња – Србобран.


ТРЕЋА ЛИГА – БЕОГРАД

Резултати првог кола:

СУМФ Бањица – Палеж 4:4, Футсал Коњарник – Интелектуалац 7:2, Колубара – Грочански 6:1.

ТАБЕЛА: Футсал Коњарник, Колубара 3, СУМФ Бањица, Палеж 1, Интелектуалац, Грочански без бодова.

Парови другог кола:

Интелектуалац – Грочански, Футсал Коњарник – Палеж, СУМФ Бањица – Колубара.


ТРЕЋА ЛИГА – ЗАПАД

Резултати трећег кола:

Косјерић – Партенон 6:1, Флеш – Економац 2 одложено, Олимп – Златар 033 2:1, Рашка – Крагујевац 2011 5:4, Жупски рубин – Борац 3:5.

ТАБЕЛА: Рашка 9, Економац 2 (-1), Златар 033, Косјерић 6, Олимп (-1), Борац 4, Партенон 3, Крагујевац 2011 (-1), Флеш (-1), Жупски рубин без бодова.

Парови четвртог кола:

Економац 2 – Борац, Крагујевац 2011 – Жупски рубин, Златар 033 – Рашка, Партенон – Олимп, Флеш – Косјерић.


ТРЕЋА ЛИГА – ИСТОК

Резултати четвртог кола:

Минерс – БСК 7:7, Ниш 92 – Академац 2:2, Бор – Лесковац 1:5, Раднички 2010 – Беле цркве 8:3, Зуфо – Економист 12:2.

ТАБЕЛА: Зуфо 12, БСК 10, Лесковац 9, Минерс 7, Бор 6, Економист 4, Ниш 92, Раднички 2010 3, Беле цркве, Академац 1.

Парови 5. кола:

Економист – Минерс, Беле цркве – Зуфо, Лесковац – Раднички 2010, Академац – Бор, БСК – Ниш 92.


У Регионалној лиги Запад, после два кола, свих шест бодова имају Безбедност 192 из Ваљева и Опленац из Тополе, док се у Регионалној лиги Исток, након четири кола, максималним учинком диче Алексинац 2015 и Тимок 2013 из Зајечара