ФУТСАЛ ЛИГЕ СРБИЈЕ: Металац Колорадо држи кључеве опстанка, две утакмице регистроване службеним резултатом

Металац Колорадо сам одлучује о својој судбини и победом у 22, последњем колу, на гостовању Форуму у Вршцу у понедељак, остаће у Другој футсал лиги. Такође, остаће и ремијем, али ће у том случају бити неопходно да Сопот исте вечери не савлада Винтер спорт.

У одложеној утакмици 20. кола, вечерас у Руми, екипа из Горњег Милановца је посао завршила већ у првих седам минута, када је повела са 4:0 против „фењераша“, а коначан резултат дуела против Викинга је 5:2 (5:1). Голове за домаћина су дали Борисављевић у 13. и Алемпић у 27. минуту, док су код гостију прецизни били Цветковић у 1. и 4, Миланковић у 3. и 14. и Росић у 7. минуту.

Службеним резултатом 5:о у корист домаћина Фудбалски савез Србије је регистровао две утакмице 21. кола, које нису одигране пошто су гости обавестили надлежне да неће доћи на сусрете у заказаним терминима у суботу. Тако су уписани бодови Новом Пазару против Калче у Првој футсал лиги и Врању против Викинга у Другој футсал лиги.

(Фото: Детаљ са утакмице између Викинга и Металца Колорада – Б. Правиловић)