ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА: ФОН лако до бодова

ФОН је протутњао кроз Смедерево, потврдио кандидатуру за друго место на крају године и са седам лаких комада вероватно „закуцао“ истоимену екипу за дно табеле на крају јесење полусезоне, имајући у виду стање на табели и то да у 11, последњем колу гостује Економцу – 7:1 (3:0).

Стрелци за Београђане у првој утакмици 10. кола Прве футсал лиге су били Арсић у 1, Петрашевић у 6. и 25, Вулетић у 20, Пешић у 32, Цветковић у 33. и Кокотовић у 38. минуту, док је једини гол за домаћина, који је уписао пети узастопни пораз, дао Филиповић у 21. минуту.

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 10. КОЛО

Петак, 16. новембар

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – ФОН 1:7 (0:3)

(Филиповић 21 – Арсић 1, Петрашевић 6, 25, Вулетић 20, Пешић 32, Цветковић 33, Кокотовић 38)

Субота, 17. новембар

ВРАЊЕ: Врање – РБ (16.30)

(Дворана: Врање, судије: Петар Радојчић, Никола Рабреновић и Данијел Ристић, делегат: Ненад Мутавџић)

НИШ: Винтер спорт – Ивањица (20.30)

(Дворана: Чаир, судије: Бојан Милић, Александар Минић и Жељко Стоилков, делегат: Ивица Младеновић)

Недеља, 18. новембар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Нова Пазова (18.00)

(Дворана: Пендик, судије: Дејан Стајић, Оливер Николић и Милош Грујић, делегат: Владан Миладиновић)

Понедељак, 19. новембар

БЛАЦЕ: Јастребац – Калча (19.00)

(Дворана: Чика Дача Јовановић, судије: Ђорђе Петровић, Александар Јакшић и Страхиња Радовић, делегат: Драган Радисавчевић)

Среда, 28. новембар

БЕОГРАД: Српска – Економац

(Дворана: Ранко Жеравица, судије: Далибор Станковић, Марко Мартиновић и Ђорђе Нинић, делегат: Јован Беч)