PRVA FUTSAL LIGA: FON lako do bodova

FON je protutnjao kroz Smederevo, potvrdio kandidaturu za drugo mesto na kraju godine i sa sedam lakih komada verovatno „zakucao“ istoimenu ekipu za dno tabele na kraju jesenje polusezone, imajući u vidu stanje na tabeli i to da u 11, poslednjem kolu gostuje Ekonomcu – 7:1 (3:0).

Strelci za Beograđane u prvoj utakmici 10. kola Prve futsal lige su bili Arsić u 1, Petrašević u 6. i 25, Vuletić u 20, Pešić u 32, Cvetković u 33. i Kokotović u 38. minutu, dok je jedini gol za domaćina, koji je upisao peti uzastopni poraz, dao Filipović u 21. minutu.

PRVA FUTSAL LIGA – 10. KOLO

Petak, 16. novembar

SMEDEREVO: Smederevo – FON 1:7 (0:3)

(Filipović 21 – Arsić 1, Petrašević 6, 25, Vuletić 20, Pešić 32, Cvetković 33, Kokotović 38)

Subota, 17. novembar

VRANJE: Vranje – RB (16.30)

(Dvorana: Vranje, sudije: Petar Radojčić, Nikola Rabrenović i Danijel Ristić, delegat: Nenad Mutavdžić)

NIŠ: Vinter sport – Ivanjica (20.30)

(Dvorana: Čair, sudije: Bojan Milić, Aleksandar Minić i Željko Stoilkov, delegat: Ivica Mladenović)

Nedelja, 18. novembar

NOVI PAZAR: Novi Pazar – Nova Pazova (18.00)

(Dvorana: Pendik, sudije: Dejan Stajić, Oliver Nikolić i Miloš Grujić, delegat: Vladan Miladinović)

Ponedeljak, 19. novembar

BLACE: Jastrebac – Kalča (19.00)

(Dvorana: Čika Dača Jovanović, sudije: Đorđe Petrović, Aleksandar Jakšić i Strahinja Radović, delegat: Dragan Radisavčević)

Sreda, 28. novembar

BEOGRAD: Srpska – Ekonomac

(Dvorana: Ranko Žeravica, sudije: Dalibor Stanković, Marko Martinović i Đorđe Ninić, delegat: Jovan Beč)