ФУТСАЛ ЛИГЕ СРБИЈЕ: Узбудљиво у Врању и Нишу, Зуфо се учврстио на трону

За разлику од јучерашњег дуела у Смедереву, суботње утакмице у оквиру десетог кола Прве футсал лиге, у Врању и Нишу, донеле су много неизвесности.

Ваљевчани су славили на југу Србије, иако су Врањанци у првом полувремену наговестили да би могли до победе после месец дана – 4:3 (0:2). Голове за РБ су дали Марко Прокић у 25, Коста Марковић у 27, Малиша Цветковић у 34. и Милан Тојчић у 37. минуту, док су за домаћина мрежу затресли Никола Додић у 11, Давор Тасић у 17. и Коста Марковић (аутогол) у 26. минуту.

POBEDA ZA DJOLA!!

[KRAJ] KMF Vranje 3 – 4 KMF RBStrelci: [VRANJE] Dodić Nikola u 11. minutu, Tasić Davor u 17. Kosta Marković u 26. (autogol).[RB] Prokić Marko u 25. minutu, Marković Kosta u 27. Cvetković Mališa u 34. Tojčič Milan u 37.Desetkovana zbog povreda, sa devet igrača, ekipa RB-a je napravila podvig u Vranju!!!Posle dve utakmice bez publike, pred oko 200 gledalaca, domaćin je pogodcima Dodića u 11. minutu i Tasića u 17. ,minutu, na odmor otisao sa prednoscu od 2:0.U 25. minutu, izvrsni Prokić smanjuje na 2:1 da bi Kosta Marković najpre autogolom u 26. i pogotkom u 27.minutu za RB postavio rezultat na 3:2.Zatim u uzbudljivoj završnici golovima Mališe Cvetkovića u 34. i Tojčića u 37. minutu hrabri RB-ovci koji su bili lišeni i prisustva trenera Rada Begovića, izvode podvig i iz Vranja se vraćaju sa tri boda zlata vredna!!!ZA KOGA??? ZA ĐOLA!!!

Geplaatst door KMF "RB" Valjevo op Zaterdag 17 november 2018

У Нишу, у дуелу две екипе које су у претходна три кола уписале по седам бодова, спретнији је био домаћин. Винтер спорт је победио Ивањицу 4:3 (2:2).

У првој утакмици 10. кола Друге футсал лиге, Зуфо је савладао Економац 2 у Бујановцу резултатом 4:1 (1:1), па се налази веома близу тога да годину заврши на првом месту.

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 10. КОЛО

Петак, 16. новембар

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – ФОН 1:7 (0:3)

(Филиповић 21 – Арсић 1, Петрашевић 6, 25, Вулетић 20, Пешић 32, Цветковић 33, Кокотовић 38)

Субота, 17. новембар

ВРАЊЕ: Врање – РБ 3:4 (2:0)

(Додић 11, Д. Тасић 17, Марковић аутогол 26 – Прокић 25, Марковић 27, Цветковић 34, Тојчић 37)

НИШ: Винтер спорт – Ивањица 4:3 (2:2)

Недеља, 18. новембар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Нова Пазова (18.00)

(Дворана: Пендик, судије: Дејан Стајић, Оливер Николић и Милош Грујић, делегат: Владан Миладиновић)

Понедељак, 19. новембар

БЛАЦЕ: Јастребац – Калча (19.00)

(Дворана: Чика Дача Јовановић, судије: Ђорђе Петровић, Александар Јакшић и Страхиња Радовић, делегат: Драган Радисавчевић)

Среда, 29. новембар

БЕОГРАД: Српска – Економац (20.30)

(Дворана: Ранко Жеравица, судије: Далибор Станковић, Марко Мартиновић и Ђорђе Нинић, делегат: Јован Беч)

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 10. КОЛО

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Економац 2 4:1 (1:1)

БЕОГРАД: Бањица – Пирот (20.00)

(Дворана: Бањица, судије: Владан Радуловић, Предраг Лазаревић и Новак Цмиљанић, делегат: Сеад Чочић)

БЕЧЕЈ: Бечеј – Само право (18.00)

(Дворана: Ђорђе Предин Баџа, судије: Драгутин Божовић, Милош Јоцовић и Никола Алексић, делегат: Александар Симић)

ЛАЗАРЕВАЦ: Колубара – Пожаревац (19.00)

(Дворана: Колубара, судије: Небојша Панић, Ђорђе Нинић и Марко Савић, делегат: Милош Лазаревић)

ЗРЕЊАНИН: САС – СК Економист (19.00)

(Дворана: Кристална, судије: Бане Папишта, Бојан Граовац и Петар Радојчић, делегат: Роберт Петровић)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Деус футсал – Сопот (19.30)

(Дворана: Пинки, судије: Благоје Мијаиловић, Небојша Маринковић и Владан Радуловић, делегат: Михаило Надаждин)

(Фото: Чланови Зуфа после победе над Економцем 2 у Бујановцу – КМФ Зуфо)