FUTSAL LIGE SRBIJE: Uzbudljivo u Vranju i Nišu, Zufo se učvrstio na tronu

Za razliku od jučerašnjeg duela u Smederevu, subotnje utakmice u okviru desetog kola Prve futsal lige, u Vranju i Nišu, donele su mnogo neizvesnosti.

Valjevčani su slavili na jugu Srbije, iako su Vranjanci u prvom poluvremenu nagovestili da bi mogli do pobede posle mesec dana – 4:3 (0:2). Golove za RB su dali Marko Prokić u 25, Kosta Marković u 27, Mališa Cvetković u 34. i Milan Tojčić u 37. minutu, dok su za domaćina mrežu zatresli Nikola Dodić u 11, Davor Tasić u 17. i Kosta Marković (autogol) u 26. minutu.

POBEDA ZA DJOLA!!

[KRAJ] KMF Vranje 3 – 4 KMF RBStrelci: [VRANJE] Dodić Nikola u 11. minutu, Tasić Davor u 17. Kosta Marković u 26. (autogol).[RB] Prokić Marko u 25. minutu, Marković Kosta u 27. Cvetković Mališa u 34. Tojčič Milan u 37.Desetkovana zbog povreda, sa devet igrača, ekipa RB-a je napravila podvig u Vranju!!!Posle dve utakmice bez publike, pred oko 200 gledalaca, domaćin je pogodcima Dodića u 11. minutu i Tasića u 17. ,minutu, na odmor otisao sa prednoscu od 2:0.U 25. minutu, izvrsni Prokić smanjuje na 2:1 da bi Kosta Marković najpre autogolom u 26. i pogotkom u 27.minutu za RB postavio rezultat na 3:2.Zatim u uzbudljivoj završnici golovima Mališe Cvetkovića u 34. i Tojčića u 37. minutu hrabri RB-ovci koji su bili lišeni i prisustva trenera Rada Begovića, izvode podvig i iz Vranja se vraćaju sa tri boda zlata vredna!!!ZA KOGA??? ZA ĐOLA!!!

Geplaatst door KMF "RB" Valjevo op Zaterdag 17 november 2018

U Nišu, u duelu dve ekipe koje su u prethodna tri kola upisale po sedam bodova, spretniji je bio domaćin. Vinter sport je pobedio Ivanjicu 4:3 (2:2).

U prvoj utakmici 10. kola Druge futsal lige, Zufo je savladao Ekonomac 2 u Bujanovcu rezultatom 4:1 (1:1), pa se nalazi veoma blizu toga da godinu završi na prvom mestu.

PRVA FUTSAL LIGA – 10. KOLO

Petak, 16. novembar

SMEDEREVO: Smederevo – FON 1:7 (0:3)

(Filipović 21 – Arsić 1, Petrašević 6, 25, Vuletić 20, Pešić 32, Cvetković 33, Kokotović 38)

Subota, 17. novembar

VRANJE: Vranje – RB 3:4 (2:0)

(Dodić 11, D. Tasić 17, Marković autogol 26 – Prokić 25, Marković 27, Cvetković 34, Tojčić 37)

NIŠ: Vinter sport – Ivanjica 4:3 (2:2)

Nedelja, 18. novembar

NOVI PAZAR: Novi Pazar – Nova Pazova (18.00)

(Dvorana: Pendik, sudije: Dejan Stajić, Oliver Nikolić i Miloš Grujić, delegat: Vladan Miladinović)

Ponedeljak, 19. novembar

BLACE: Jastrebac – Kalča (19.00)

(Dvorana: Čika Dača Jovanović, sudije: Đorđe Petrović, Aleksandar Jakšić i Strahinja Radović, delegat: Dragan Radisavčević)

Sreda, 29. novembar

BEOGRAD: Srpska – Ekonomac (20.30)

(Dvorana: Ranko Žeravica, sudije: Dalibor Stanković, Marko Martinović i Đorđe Ninić, delegat: Jovan Beč)

DRUGA FUTSAL LIGA – 10. KOLO

BUJANOVAC: Zufo – Ekonomac 2 4:1 (1:1)

BEOGRAD: Banjica – Pirot (20.00)

(Dvorana: Banjica, sudije: Vladan Radulović, Predrag Lazarević i Novak Cmiljanić, delegat: Sead Čočić)

BEČEJ: Bečej – Samo pravo (18.00)

(Dvorana: Đorđe Predin Badža, sudije: Dragutin Božović, Miloš Jocović i Nikola Aleksić, delegat: Aleksandar Simić)

LAZAREVAC: Kolubara – Požarevac (19.00)

(Dvorana: Kolubara, sudije: Nebojša Panić, Đorđe Ninić i Marko Savić, delegat: Miloš Lazarević)

ZRENJANIN: SAS – SK Ekonomist (19.00)

(Dvorana: Kristalna, sudije: Bane Papišta, Bojan Graovac i Petar Radojčić, delegat: Robert Petrović)

SREMSKA MITROVICA: Deus futsal – Sopot (19.30)

(Dvorana: Pinki, sudije: Blagoje Mijailović, Nebojša Marinković i Vladan Radulović, delegat: Mihailo Nadaždin)

(Foto: Članovi Zufa posle pobede nad Ekonomcem 2 u Bujanovcu – KMF Zufo)