Trojka Nove Pazove u finišu u Novom Pazaru, kanonada Banjice protiv šestorice Piroćanaca

U jeku elitne runde Lige šampiona i trećeg mesta našeg prvaka Ekonomca na turniru u Barseloni, večeras su odigrane i dve utakmice na domaćim parketima: Nova Pazova je u derbiju 10. kola Prve lige zahvaljujući furioznoj igri u finišu kao gost savladala Novi Pazar 3:0, dok je u sklopu drugoligaškog karavana Banjica u istoimenoj dvorani ubedljivo nadigrala Pirot 11:0, uz napomenu da je rival doputovao u glavni grad sa samo šestoricom igrača.

Podsetimo, prethodno je FON slavio u Smederevu (7:1), Vinter sport bio bolji u Nišu od Ivanjice (4:3) i RB se osladio u Vranju (4:3), baš kao i Zufo u Bujanovcu protiv mladog tima Ekonomca (4:1).


Novi Pazar – Nova Pazova 0:3 (0:0)

Novi Pazar – Dvorana: „Pendik”. Gledalaca: 200. Sudije: Dejan Stajić (Vranje), Goran Radulović (Prokuplje) i Ivan Stanković (Niš). Strelci: 0:1 Tepavčević u 30, 0:2 Roknić u 33, 0:3 Redžović autogol u 37. minutu. Žuti kartoni: Karišik (Novi Pazar), Vulić (Nova Pazova). Crveni karton: Kopanja (Nova Pazova).

NOVI PAZAR: MUJOVIĆ, ALEKSIĆ, REDŽOVIĆ, SADOVIĆ, MUTAVDŽIĆ, Mušović, Karišik, Kostić, Radetinac, Sulejmanović, Međedović.

NOVA PAZOVA: VULIĆ, ROKNIĆ, STANOJEVIĆ, LAZIĆ, ŽIVIĆ, Kopanja, Šošo, Tepavčević, Kukolj, Živanović, Borojević, Stojnić.


Banjica – Pirot 11:0 (7:0)

Beograd – Dvorana: „Banjica”. Gledalaca: 100. Sudije: Vladan Radulović, Predrag Lazarević i Novak Cmiljanić (svi iz Beograda). Strelci: 1:0 Dimčić u 1, 2:0 Smailagić u 2, 3:0 Šćepanović u 9, 4:0 Vlaški u 10, 5:0 Smailagić u 11, 6:0 Stanimirović u 18, 7:0 Stojković u 20, 8:0 Šišović u 31, 9:0 Stanimirović u 34, 10:0 Vasiljević u 36, 11:0 Stojković u 39. minutu. Žuti karton: Đorđević (Pirot).

Nagomilavanje prekršaja: Banjica 4 (1-3), Pirot 2 (0-2).

BANJICA: SOKIĆ, DIMČIĆ, PAVLOVIĆ, SMAILAGIĆ, RUŽIČIĆ, Mijailović, Vasiljević, Šišović, Stojković, Vlaški, Šćepanović, Ranković, Stanimirović.

PIROT: CVETKOVIĆ, ĐORĐEVIĆ, JONČIĆ, RISTIĆ, BOŽIĆ, Tošić.


PRVA FUTSAL LIGA – 10. KOLO

Petak, 16. novembar

SMEDEREVO: Smederevo – FON 1:7 (0:3)

(Filipović 21 – Arsić 1, Petrašević 6, 25, Vuletić 20, Pešić 32, Cvetković 33, Kokotović 38)

Subota, 17. novembar

VRANJE: Vranje – RB 3:4 (2:0)

(Dodić 11, D. Tasić 17, Marković autogol 26 – Prokić 25, Marković 27, Cvetković 34, Tojčić 37)

NIŠ: Vinter sport – Ivanjica 4:3 (2:2)

(Krstić 10, 30, N. V. Stanković 18, Ristić 21 – V. Stojković 1, Jovanović 11, G. Lišanin 32)

Nedelja, 18. novembar

NOVI PAZAR: Novi Pazar – Nova Pazova 0:3 (0:0)

(Tepavčević 30, Roknić 33, Redžović autogol 37)

Ponedeljak, 19. novembar

BLACE: Jastrebac – Kalča (19.00)

(Dvorana: „Čika Dača Jovanović”, sudije: Đorđe Petrović, Aleksandar Jakšić i Strahinja Radović, delegat: Dragan Radisavčević)

Sreda, 29. novembar

BEOGRAD: Srpska – Ekonomac (20.30)

(Dvorana: „Ranko Žeravica”, sudije: Dalibor Stanković, Marko Martinović i Đorđe Ninić, delegat: Jovan Beč)


DRUGA FUTSAL LIGA – 10. KOLO

Subota, 17. novembar

BUJANOVAC: Zufo – Ekonomac 2 4:1 (1:1)

(S. Trojanović 17, Stefanović 22, Trajković 24, 29 – Milosavljević 9)

Nedelja, 18. novembar

BEOGRAD: Banjica – Pirot 11:0 (7:0)

(Dimčić 1, Smailagić 2, 11, Šćepanović 9, Vlaški 10, Stanimirović 18, 34, Stojković 20, 39, Šišović 31, Vasiljević 36)

Ponedeljak, 19. novembar

BEČEJ: Bečej – Samo pravo (18.00)

(Dvorana: „Đorđe Predin Badža”, sudije: Dragutin Božović, Miloš Jocović i Nikola Aleksić, delegat: Aleksandar Simić)

LAZAREVAC: Kolubara – Požarevac (19.00)

(Dvorana: „Kolubara”, sudije: Nebojša Panić, Đorđe Ninić i Marko Savić, delegat: Miloš Lazarević)

ZRENJANIN: SAS – SK Ekonomist (19.00)

(Dvorana: „Kristalna”, sudije: Bane Papišta, Bojan Graovac i Petar Radojčić, delegat: Robert Petrović)

SREMSKA MITROVICA: Deus futsal – Sopot (19.30)

(Dvorana: „Pinki”, sudije: Blagoje Mijailović, Nebojša Marinković i Vladan Radulović, delegat: Mihailo Nadaždin)