ФУТСАЛ ЛИГЕ СРБИЈЕ: Силовити Нови Пазар и Зуфо, Економац по плану

Домаћини су били негостољубиви овог петка, пошто нису оставили ни бод за госте у дану који је био богат утакмицама у лигама Фудбалског савеза Србије.

У националном шампионату Нови Пазар није имао проблема против Смедерева (7:1), док су Ивањичани били тврд орах за Економац, који је славио 2:1 головима Талеса, док је једини стрелац за госте био Маричић.

У друголигашком каравану је Зуфо, предвођен новим тренером Војканом Вукмировићем, био више него убедљив против Колубаре (9:1), док је неизвесно било у преостала два дуела, у којима је Само право победио Сопот (4:3), док је САС био бољи од Пожаревца (2:1).

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 14. КОЛО

Нови Пазар – Смедерево 7:1 (4:1)

Нови Пазар – Дворана: Пендик. Гледалаца: 300. Судије: Ђорђе Нинић (Београд), Славенко Матовић (Београд) и Братислав Динић (Крагујевац). Стрелци: 0:1 Стевановић у 14, 1:1 Међедовић у 15, 2:1 Међедовић у 16, 3:1 Реџовић у 18, 4:1 Мутавџић у 20, 5:1 Реџовић у 31, 6:1 Мутавџић у 33, 7:1 Алексић у 36. минуту. Жути картон: Алексић (Нови Пазар).

Нагомилавање прекршаја: Нови Пазар 7 (2-5), Смедерево 5 (4-1).

НОВИ ПАЗАР: ХОТ, АЛЕКСИЋ, САДОВИЋ, РЕЏОВИЋ, МУТАВЏИЋ, Костић, Радетинац, Мујовић, Међедовић, Демир, Јовановић.

СМЕДЕРЕВО: ТЕШАНОВИЋ, ЂОРЂЕВИЋ, ФИЛИПОВИЋ, ЈЕВТИЋ, СТЕВАНОВИЋ, Миаиловић, Не. Милосављевић, Ни. Милосављевић, Шкорић.

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 13. КОЛО

Само право – Сопот 4:3 (2:1)

Београд – Дворана: Пинки. Гледалаца: 150. Судије: Никола Алексић (Београд), Никола Рабреновић (Београд) и Петар Радојчић (Инђија). Стрелци: 1:0 Инајетовић у 7, 2:0 Лазић у 18, 2:1 Б. Симић у 18, 3:1 Лазић у 23, 3:2 Ивић у 24, 4:2 Мајсторовић у 35, 4:3 Н. Симић у 36. минуту. Жути картони: Рамадани (Само право), Стојановић (Сопот).

Нагомилавање прекршаја: Само право 6 (2-4), Сопот 10 (4-6).

САМО ПРАВО: ФИЛИПОВИЋ, ДЕНИЋ, РАМАДАНИ, ЛАЗИЋ, ЛЕКИЋ, Секулић, Вујасиновић, Јанчевски, Мандић, Инајетовић, Мајсторовић, Марковић, Петронијевић, Радојчић.

СОПОТ: Н. ЈАНИЋИЈЕВИЋ, МИЛУТИНОВИЋ, Б. СИМИЋ, М. ЈАНИЋИЈЕВИЋ, ЈАНКОВИЋ, Стијеља, Н. Симић, Ивић, Маринковић, Стојановић, Илић, Милић, Ђурић, Теофиловић.

САС – Пожаревац 2:1 (1:1)

Зрењанин – Дворана: Кристална. Гледалаца: 150. Судије: Бојан Спасић, Марко Мартиновић и Далибор Станковић (сви из Лазаревца). Стрелци: 0:1 Милашиновић у 15, 1:1 Томин у 16, 2:1 Томин у 24. минуту. Жути картони: Томин, Рашић (САС), Милашиновић, Гостојић (Пожаревац).

Нагомилавање прекршаја: САС 9 (3-6), Пожаревац 11 (5-6).

САС: РОДИЋ, ЖИВАНОВ, АРАНИТОВИЋ, ТОМИН, ДЕЛИЋ, Мандић, Рашић, Лојпур, Вукоје, Милићев, Шкорић, Нишевић, Кулић.

ПОЖАРЕВАЦ: ЈОВИЋ, ЈЕРЕМИЋ, НИКОЛИЋ, ГОСТОЈИЋ, МИЛАШИНОВИЋ, Живадиновић, Митровић, Ранђеловић, Дракулић, Радисављевић, Миловановић.

У заосталој утакмици 12. кола Прве футсал лиге Калча је у Нишу савладао Српску 3:2, головима Костића у 3, Павловића у 17. и Тројановића у 37. минуту, док су стрелци за Београђане били Станић (6) и Бркић (17).

Петак, 22. фебруар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Смедерево 7:1 (4:1)
(Међедовић 15, 16, Реџовић 18, 31, Мутавџић 20, 33, Алексић 36 – Стевановић 14)

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Ивањица 2:1 (2:1)
(Талес 4, 16 – Маричић 16)

Недеља, 24. фебруар

БЕОГРАД: ФОН – РБ (19.00)
(Дворана: Шумице, судије: Драгутин Божовић, Далибор Станковић и Предраг Лазаревић, делегат: Ненад Митић)

БЛАЦЕ: Јастребац – Српска (19.00)
(Дворана: Чика Дача Јовановић, судије: Братислав Јовић, Александар Минић и Бојан Милић, делегат: Томислав Јаковљевић)

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Винтер спорт (20.30)
(Дворана: ОШ Свети Сава, судије: Ђорђе Петровић, Владан Радуловић и Небојша Панић, делегат: Божидар Нинчић)

НИШ: Калча – Врање (20.30)
(Дворана: Чаир, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Душан Арсовић, делегат: Драган Радисавчевић)

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Колубара 9:1 (7:0)

(С. Тројановић 1, Стефановић 3, 10, 13, 17, 20, Пашић 20, Димитријевић 32, Мазареку 39 – Каличанин 33)

ЗРЕЊАНИН: САС – Пожаревац 2:1 (1:1)
(Томин 16, 24 – Милашиновић 15)

БЕОГРАД: Само право – Сопот 4:3 (2:1)
(Инајетовић 7, Лазић 18, 23, Мајсторовић 35 – Б. Симић 18, Ивић 24, Н. Симић 36)

Субота, 23. фебруар

БЕЧЕЈ: Бечеј – Економац 2 (20.30)
(Дворана: Ђорђе Предин Баџа, судије: Бане Папишта, Бојан Граовац и Никола Чотрић, делегат: Предраг Бељевић)

БЕОГРАД: СК Економист – Бањица (20.30)
(Дворана: Раковица, судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Марко Савић, делегат: Јован Беч)

У овом колу, после одустајања Деус футсала, слободан је Пирот.

(Фото: КМФ Економац)