ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА: Победе Економца 2 и Бањице

У петак су домаћини били без грешке, а субота је припала гостима, који су славили у обе утакмице 13. кола Друге футсал лиге које су одигране ове вечери.

Економац 2 је победио у Бечеју резултатом 2:0, пред око 100 гледалаца, головима Лазара Маринковића у 6.и 27. минуту, а домаћини нису искористили две прилике из пенала са десет метара у завршници утакмице.

У дуелу градских ривала у Београду, такође пред око 100 гледалаца, у дворани у Раковици, Бањица је савладала Економист – 5:3. Голове за госте су дали Смаилагић у 3, Ристановић у 13, Крстић у 19, Кањевац у 24. и Васовић у 28. минуту, а за домаћина су то учинили Шмркић у 9, Етеровић (аутогол) у 17. и Величковић у 21. минуту.