FSV: Pčinji duboka Tisa a Holanđani silni u Milenijumu

Nastavak drugog dela takmičenja tj. baraž za prvaka u Vojvodini je sve zanimljiviji a i utakmice su kvalitetnije…

Lider na tabeli Tisa iz Novog Bečeja je dočekala Pčinju iz Karavukova i posle velike borbe tek u nastavku meča slomila otpor desetkovanih karavukovčana sa 7:2, a strelci su bili za novobečejce Guberinić 2, Tomić 2, Blažin , Vinović i Sekulić.

Dinamo iz Pančeva je na svom parketu savladao Novi Sad rezultatom 5:4, dok je Viking u Rumi pobedio APA futsal iz Apatina sa 6:4. I na kraju derbi kola je odigran u Milenijumu, gde su se sreli stari rivali domaći Forum i Leteći Holanđanin iz Vrbasa. Vrbašani su bili za klasu bolji i slavili sa ubedljivih 5:1, ali je u prvom poluvremenu viđena kvalitetna i zanimljiva utakmica a tada je rezulat bio u egalu 1:1! Strelci za vrbašene su bili – Ačanski 2, Peković, Živkucin i Perović dok je počasni gol za vrščane postigao Madić. Mora se priznati da trener Foruma Varađan trenutno ima podmlađen sastav i ako nastavi da kontinuirano radi sa omladincima smeši se opet lepa futsal budućnost Forumu…

15.mart 2019. petak u 21.00 Novi Bečej: TISA PČINJAKaravukovo 7:2,

17.mart 2019. subota u 20.45 Pančevo: DINAMONOVI SAD5:4,

18.mart 2019. ponedeljak u 18.00 Vršac: FORUMLETEĆI HOLANĐANIN 1:5, i

18.mart 2019. ponedeljak u 20.00 Ruma: VIKINGAPA FUTSAL  Apatin 6:4.

24.mart 2019. nedelja u 21.00 Novi Sad: NOVI SAD – FORUM Vršac, i
25.mart 2019. ponedeljak u 21.00 Odžaci: PČINJA – VIKING Ruma.

A u plej autu Kikinda je definitivno prijatno iznenađenje. Ovoga puta igrači KMF Kikinde su odigrali odlično i slavili u hali Jezero protiv lidera ekipe Mićko Trenda iz Novog Sada 5:2! Kraljevićevo iz Kačareva je pobedilo Hajduk iz Kule ubedljivo 7:3, i u Inđiji je domaći Indians 2013 porazilo novosadski Tango rezultatom 4:2. U ovom kolu je slobodna bila ekipa Leteći Bajmočani iz Bajmoka.

17.mart 2019. nedelja u 19.00 Kačarevo: KRALJEVIĆEVOHAJDUK Kula  7:3,

17.mart 2019. nedelja u 19.00 Inđija: INDIANS 2013TANGONovi Sad  4:2, i

17.mart 2019. nedelja u 20.30 Kikinda: KIKINDAMIĆKO TREND Novi Sad  5:2.

15.TANGO Novi Sad820625:43-186

Predstojećeg vikenda nastavlja se završnica – plej- auta utakmicama 17. kola, a sastaju se:

24.mart 2019. nedelja u 20.00 Petrovaradin: MIĆKO TREND – INDIANS 2013 Inđija,
25.mart 2019. ponedeljak u 18.00 Bajmok: LETEĆI BAJMOČANI – KRALJEVIĆEVO Kačarevo,
25.mart 2019. ponedeljak u 20.00 Novi Sad: TANGO – KIKINDA.

(Foto: kmfLeteći Holanđanin Vrbas)