ДРУГА ЛИГА: СК Економист у дербију зачеља бољи од Пирота, Михић нациљао бараж

СК Економист је као домаћин надиграо Пирот (1:0) у изузетно важној утакмици за обе екипе и, по свему судећи, знатно повећао шансе у борби за опстанак.

Београђанима се сад смеши бараж, побегли су на шест корака директном конкуренту (додуше, са утакмицом више), међутим, нису успели да надокнаде и минус два са југа Србије, подсетимо – јесенас је било 6:4 за Пирот.

Јунак славља био је стрелац јединог поготка – Димитрије Михић, веровали или не – већ у другом минуту?!

Интересантно, ово је други меч у 17. колу завршен резултатом 1:0, идентично је тријумфовала и у петак Бањица на гостовању Економцу 2 (егзекутор Васовић у 4. минуту)!

Утакмица у Раковици каснила је с почетком пет минута због довођења мреже у исправно стање

СК Економист – Пирот 1:0 (1:0)

Београд – Дворана: „Раковица”. Гледалаца: 50. Судије: Петар Радојчић (Инђија), Ђорђе Петровић (Чачак) и Никола Алексић (Београд). Стрелци: 1:0 Михић у 2. минуту. Жути картони: Кнежевић, Величковић (СК Економист), Ђорђевић (Пирот).

Нагомилавање прекршаја: СК Економист 3 (2-1), Пирот 6 (4-2).

СК ЕКОНОМИСТ: ГРУЈИЋ, МИХИЋ, КНЕЖЕВИЋ, ВЕЛИЧКОВИЋ, СТАМЕНКОВИЋ, Стојковић, Јовић, Шмркић, Главоњић, Јововић, Чобановић, Симчевић, Видаковић, Пантелић.

ПИРОТ: ДЕСПОТОВИЋ, КОСТИЋ, СИМОНОВ, НИКОЛИЋ, МАРКОВИЋ, Ристић, Богдановић, Ђорђевић, Ћирић, Бунчић.

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 17. КОЛО

Петак, 22. март
БЕОГРАД:
Земун Само право – Колубара 9:5 (6:1)
(Рамадани 1, 2, Јанчевски 3, Мандић 5, Петронијевић 8, Инајетовић 13, Лазић 26, Марковић 29, Радуловић 35 – Живковић 13, Миловановић 21, Петковић 25, Рамадани аутогол 31, Симић 34)
КРАГУЈЕВАЦ: Економац 2 – Бањица 0:1 (0:1)