SUBOTA U ZNAKU DOMAĆINA: Preokret Nove Pazove, Vinter sportu derbi juga, a Zufu Druge lige

Futsal subota protekla je u znaku domaćina: u Prvoj ligi Nova Pazova je velikim preokretom u drugom poluvremenu nadigrala Jastrebac 3:2, Vinter sport je slavio u derbiju juga povećavši šanse u borbi za opstanak 2:1, dok je u najzanimljivijoj utakmici drugoligaškog karavana Zufo ostvario pobedu nad ekipom Zemun Samo pravo 6:4 i s obzirom na to da ima utakmicu manje došao u priliku da ga u dogledno vreme čak i smeni na vrhu tabele!

 Aleksandar Radojičić (Jastrebac) isključen je u 31. minutu meča u vojvođanskoj ravnici zbog uvredljivih reči sudiji.


 Nova Pazova – Jastrebac 3:2 (1:2)

Nova Pazova – Dvorana: OŠ „Sveti Sava”. Gledalaca: 100. Sudije: Bane Papišta (Sremska Mitrovica), Bojan Graovac (Ruma) i Blagoje Mijailović (Vršac). Strelci: 0:1 Knežević u 4, 1:1 Tepavčević u 10, 1:2 Radojičić u 19, 2:2 Gajić autogol u 27, 3:2 Kukolj u 29. minutu. Žuti kartoni: Tanasković, Knežević, Gajić (Jastrebac). Crveni karton: Radojičić (Jastrebac) u 31. minutu.

Nagomilavanje prekršaja: Nova Pazova 8 (4-4), Jastrebac 9 (5-4).

NOVA PAZOVA: STOJNIĆ, STANOJEVIĆ, ROKNIĆ, KOPANJA, ŽIVIĆ, Šošo, Tepavčević, Kukolj, Lazić, Živanović, Kostić.

JASTREBAC: GAJIĆ, TANASKOVIĆ, SUDIMAC, KNEŽEVIĆ, VULETIĆ, Radenković, Milenković, Micić, Ristić, Radojičić.


Vinter sport – Vranje 2:1 (1:1)

Niš – Dvorana: „Čair”. Gledalaca: 150. Sudije: Nikola Aleksić (Beograd), Nikola Rabrenović (Beograd) i Ivan Stanković (Niš). Strelci: 1:0 Cenić u 8, 1:1 Dodić u 19, 2:1 Janković u 35. minutu. Žuti kartoni: Rančić, Krstić (Vinter sport), Al. Janjić (Vranje).

Nagomilavanje prekršaja: Vinter sport 9 (5-4), Vranje 11 (6-5).

VINTER SPORT: PAVLOVIĆ, RISTIĆ, RANČIĆ, ILIĆ, JOVANOVIĆ, N. Stanković, Janković, J. Đorđević, Cenić, Miljković, Milan Đorđević, Miloš Đorđević, Matejev, Krstić.

VRANJE: MILENKOVIĆ, D. TASIĆ, NIKOLIĆ, TRAJKOVIĆ, DODIĆ, Ristić, Stojković, Al. Janjić, Bogdanović, M. Tasić.


Derbi Druge lige u Bujanovcu kasnio je s početkom 35 minuta zbog problema sa računarom i kucanjem zapisnika?!


 Zufo – Zemun Samo pravo 6:4 (2:1)

Bujanovac – Dvorana: „Mladost”. Gledalaca: 1.000. Sudije: Đorđe Petrović (Čačak), Aleksandar Jakšić (Gornji Milanovac) i Danijel Ristić (Vranje). Strelci: 1:0 Dimitrijević u 9, 1:1 Lazić u 9, 2:1 Stefanović u 17, 3:1 Petrović u 25, 3:2 Lazić u 29, 4:2 Iseni u 35, 5:2 Stefanović u 36, 6:2 Stefanović u 37, 6:3 Ramadani u 39, 6:4 Ramadani u 40. minutu.

Nagomilavanje prekršaja: Zufo 3 (2-1), Zemun Samo pravo 8 (5-3).

ZUFO: D. PAŠIĆ, D. TROJANOVIĆ, STEFANOVIĆ, STANKOVIĆ, ISENI, Ljevica, Mazareku, Maličević, S. Trojanović, Petrović, Aliji, Dimitrijević, N. Pašić.

ZEMUN SAMO PRAVO: SEKULIĆ, INAJETOVIĆ, RAMADANI, JANČEVSKI, LAZIĆ, Radulović, Denić, Majstorović, Marković, Mijailović, Mandić.


PRVA FUTSAL LIGA – 19. KOLO

Petak, 29. mart

KRAGUJEVAC: Ekonomac – Kalča 7:4 (3:1)

(Milosavljević 2, Tales 6, Igor 19, 32, Perić 23, 27, Stojčevski 25 – Pavlović 10, Arsić 29, Vukadinović 29, 36)

IVANJICA: Ivanjica – Smederevo 12:5 (6:1)

(Maričić 4, 28, 37, Ivanović 5, 16, Radonjić 13, Kolaković 15, 26, Stojković 17, G. Lišanin 24, Jovanović 32, Milovanović 35 – G. Filipović 18, 35, Đorđević 27, 28, 33)

BEOGRAD: FON – Novi Pazar 8:1 (2:0)

(Petrašević 12, 40, Petrov 20, Erac 24, 36, Pešić 25, 30, Kalanović 37 – Međedović 28)

Subota, 30. mart

NOVA PAZOVA: Nova Pazova – Jastrebac 3:2 (1:2)

(Tepavčević 10, Gajić ag 27, Kukolj 29 – Knežević 4, Radojičić 19)

NIŠ: Vinter sport – Vranje 2:1 (1:1)

(Cenić 8, Janković 35 – Dodić 19)

Ponedeljak, 1. april

VALJEVO: RB – Srpska (18.30)

(Dvorana: „15. septembar”, sudije: Petar Radojčić, Nebojša Panić i Slavenko Matović, delegat: Mile Bekrić)


DRUGA FUTSAL LIGA – 18. KOLO

Petak, 29. mart

BEOGRAD: Banjica – SAS 4:2 (3:1)

(Ristanović 5, 40, Eterović 7, Simeunović 20 – Radenković 17, Škorić 30)

Subota, 30. mart

BUJANOVAC: Zufo – Zemun Samo pravo 6:4 (2:1)

(Dimitrijević 9, Stefanović 17, 36, 37, Petrović 25, Iseni 35 – Lazić 9, 29, Ramadani 39, 40)

Ponedeljak, 1. april

LAZAREVAC: Kolubara – SK Ekonomist (19.00)

(Dvorana: „Kolubara”, sudije: Vladan Radulović, Đorđe Ninić i Bojan Spasić, delegat: Božidar Ninčić)

PIROT: Pirot – Sopot (19.00)

(Dvorana: „Kej”, sudije: Oliver Nikolić, Bojan Milić i Miloš Grujić, delegat: Nebojša Ristić)

Četvrtak, 4. april

POŽAREVAC: Požarevac – Ekonomac 2 (18.30)

(Dvorana: „Požarevac”, sudije: Danijel Ristić, Dejan Stajić i Strahinja Radović, delegat: Nenad Mutavdžić)

U ovom kolu slobodan je Bečej, usled odustajanja Deus futsala.


(Foto: KMF Zufo)