Vinter sport na krilima uspeha nad šampionom čeka niški derbi, u Gornjem Milanovcu „klasik”

Kome će da pripadne niški derbi: Vinter sportu, na premijeri boljem na gostovanju šampionu Crvenoj zvezdi ili Kalči, s nedeljom više za pripremu usled odložene utakmice sa Ekonomcem?

Dilema koju će da razreši, bez sumnje, najzanimljiviji meč drugog kola Prve lige, na otvaranju sa još jednim duelom (beo)gradskih rivala: Zemuna Samo pravo i Crvene zvezde, sa namerom da izbriše početnu fleku…

Gledao sam Zemunce protiv Konjarnika: podmladili su ekipu i doveli nekolicinu dobrih igrača. Cenimo ih, ali želimo pobedu (Miloš Alilović, trener Crvene zvezde, u razgovoru za Sportski žurnal)

U trećem kolu Druge lige, s obzirom na tradiciju, na programu je i jedan „klasik”: Metalac Kolorado – SAS. Naravno, u igri je troznak…


PRVA FUTSAL LIGA – DRUGO KOLO

Petak, 2. oktobar

BEOGRAD: Zemun Samo pravo – Crvena zvezda (21.00)

(Dvorana: Pinki, sudije: Dragutin Božović, Miloš Jocović i Vladimir Tošić, delegat: Sead Čočić)

Subota, 3. oktobar

VRANJE: Vranje – Konjarnik (19.00)

(Dvorana: Vranje, sudije: Aleksandar Jakšić, Bojan Burojević i Ivan Stanković, delegat: Bratislav Denić)

NIŠ: Vinter sport – Kalča (21.00)

(Dvorana: Čair, sudije: Nebojša Panić, Nikola Rabrenović i Branko Galić, delegat: Vladan Miladinović)

Nedelja, 4. oktobar

NOVA PAZOVA: Nova Pazova – Novi Pazar (20.00)

(Dvorana: OŠ Sveti Sava, sudije: Nikola Aleksić, Vladan Radulović i Predrag Vujić, delegat: Nenad Mitić)

Utakmica FON – Ekonomac je odložena.


DRUGA FUTSAL LIGA – TREĆE KOLO

 Petak, 2. oktobar

VRŠAC: Forum – Loznica-grad 2018 (20.00)

(Dvorana: Milenijum, sudije: Dalibor Stanković, Marko Martinović i Radoslav Milenković, delegat: Mihajlo Nadaždin)

NOVI BEČEJ: Tisa – Palež (21.00)

(Dvorana: Jedinstvo, sudije: Predrag Lazarević, Đorđe Ninić i Ivan Biorac, delegat: Miloš Berisavac)

Subota, 3. oktobar

GORNJI MILANOVAC: Metalac Kolorado – SAS (20.45)

(Dvorana: Breza, sudije: Bojan Graovac, Vladan Đermanović i Bane Papišta, delegat: Dejan Prodanović)

BEOGRAD: Banjica – Bečej (21.00)

(Dvorana: Banjica, sudije: Dejan Stajić, Danijel Ristić i Marko Majstorović, delegat: Leonardo Matić)

Nedelja, 4. oktobar

LESKOVAC: Leskovac – Jastrebac (19.00)

(Dvorana: Dubočica, sudije: Oliver Nikolić, Miloš Grujić i Bratislav Jović, delegat: Nebojša Ristić)

Ponedeljak, 5. oktobar

BUJANOVAC: Zufo – Ivanjica (19.30)

(Dvorana: Mladost, sudije: Bojan Milić, Željko Stoilkov i Aleksandar Ranđelović, delegat: Saša Stefanović)