NAJTEŽI SCENARIO: Crvena zvezda Rikardinjov gost u Francuskoj

Protivnik Crvene zvezde u preliminarnom kolu Lige šampiona biće francuski ACCS, predvođen Rikardinjom!

Prvak Srbije, u periodu između 24. i 29. novembra, gostovaće u predgrađu Pariza.

Najbolji tim Francuske, sa trenerom Hezusom Velaskom (sedam godina vodio Inter Movistar), dočekaće crveno-bele u Tedi-Riner areni, kapaciteta 1.000 mesta


ACCS

1 Miodrag Aksentijević (g), 12 Musa Dijaguraga (g), 20 Faouzidin Abal (g), 2 Sid Belhaj, 23 Karlos Ortiz, 5 Bilal Bakali, 8 Sufijan El Mesrar, 9 Nelson Lutin, 11 Suheil Muhudin, 10 Rikardinjo, 6 Bruno Koeljo, 92 Mehdi Čino, 7 Igor, 14 Landri N’Gala, 19 Abdesamad Mohamed, 3 Umberto


Crno-beli iz Pariza su prava legija stranaca: pored Francuza imaju Marokance (Bakali, El Mesrar), Portugalce (Rikardinjo, Koeljo), Brazilce (Igor – igrao za Ekonomac i Umberto), Španca (Ortiz) i Srbina (Aksentijević)


PRELIMINARNO KOLO LIGE ŠAMPIONA

Olmisum (Hrvatska) – SMS Vimsi (Estonija)

Hohenštejn-Ernstal (Nemačka) – Pijalepaša (Turska)

Petrov (Letonija) – Lučenec (Slovačka)

Hrudim (Češka) – Aka (Finska)

Škupi 1927 (Makedonija) – Blu medžik Dablin (Republika Irska)

Olstars Viener Nojštad (Austrija) – Luksol Sent Endrju (Malta)

ACCS (Francuska) – Crvena zvezda (Srbija)

Viten Orša (Belorusija) – Černo more Varna (Bugarska)

Šarlroa (Belgija) – Links (Gibraltar)

Priština (tzv. Kosovo) – Tirana (Albanija)

Titograd (Crna Gora) – Pezaro (Italija)

Enkamp (Andora) – Salines (Bosna i Hercegovina)

Omonija Nikozija (Kipar) – Fiorentino (San Marino)

Kerson (Ukrajina) – Rosario futsal (Severna Irska)

Futsal Gentofte (Danska) – Leo (Jermenija)

AEK (Grčka) – Araz Nahčivan (Azerbejdžan)

Futsal Mirerva (Švajcarska) – PIF Saltires (Škotska)

Vitis (Litvanija) – Hamarbi (Švedska)

Diferdanž (Luksemburg) – London Helvecija (Engleska)

Utleira Idretslag (Norveška) – Hovokubo (Holandija)

Rekord Bjelsko-Bjala (Poljska) – Svonsi univerzitet (Vels)

Junajted Galaci (Rumunija) – Dolfins Ašdod (Izrael)

Tbilisi Stejt univerzitet (Gruzija) – Beretiujfalu (Mađarska)


VEĆ U ŠESNAESTINI FINALA: Barselona, Inter (Španija), Sporting, Benfika (Portugal), Kairat, Aktobe (Kazahstan), KPRF, TTG Ugra (Rusija), Dobovec (Slovenija)


Foto: UEFA