POGODIO I GOLMAN: Za Vranje nije bilo zime protiv Vinter sporta

U zaostaloj utakmici šestog kola Prve lige Vranje je u sredu uveče kao domaćin savladalo Vinter sport i osamilo se na drugom mestu, sa tri boda manje od vodećeg Novog Pazara.

Najinteresantniji detalj derbija zbio se u pretposlednjem minutu kad je golman domaćina i najbolji pojedinac susreta Milan Tasić pogodio mrežu Nišlija.

Meč Vranje – Vinter sport, sa Jutjub kanala SportJuga, pogledajte – ovde.

Vranje – Vinter sport 4:1 (1:0)

Vranje – Dvorana: Vranje. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Aleksandar Jakšić, Bojan Milić i Željko Stoilkov. Strelci: 1:0 Janjić u 4, 1:1 Krstić u 22, 2:1 Milosavljević u 26, 3:1 D. Tasić u 36, 4:1 M. Tasić u 39. minutu. Žuti karton: D. Tasić (Vranje).

VRANJE: M. TASIĆ, JANJIĆ, ALEKSIĆ, D. TASIĆ, TRAJKOVIĆ, Krstić, Stojanović, Milosavljević, P. Nikolić, Marjanović, Stojković, M. Nikolić.

VINTER SPORT: MOMČILOVIĆ, RISTIĆ, RANČIĆ, KRSTIĆ, JOVANOVIĆ, Maksimović, Janković, J. Đorđević, Radojičić, Trojanović, Lekić, M. Đorđević.

Zaostali meč sedmog kola Druge lige između Leskovca i SAS-a, zakazan za 18. novembar, otkazan je zbog bolesti gostujućih igrača

Naslovna: Slavlje Vranjanaca posle trijumfa nad Vinter sportom Foto: Fejsbuk