Ekonomcu plus Zvezdin umor, FON gost Kalče, Lozničani u Blacu

U devetom kolu Prve lige snage će odmeriti trofejni klubovi: Ekonomac i Crvena zvezda. Kragujevčani, posle ubedljivog poraza od FON-a, šansu za početak bega sa dna vide u umoru crveno-belih, posle puta u Pariz i duela protiv ACCS u preliminarnoj rundi Lige šampiona.

Novi Pazar je favorit u Beogradu protiv ekipe Zemun Samo pravo, Vinter sport u Nišu protiv Konjarnika, Vranje, takođe kod kuće, protiv Nove Pazove.

Najveću neizvenost nosi meč: Kalča – FON, kladioničarski sa sva tri znaka u opticaju.

PRVA LIGA: Novi Pazar 22, FON (-1), Vranje 16, Vinter sport 15, Crvena zvezda (-1) 13, Kalča 12, Konjarnik (-1) 7, Nova Pazova 6, Zemun Samo pravo 3, Ekonomac (-1) 1 bod

U 11. rundi drugoligaškog karavana najzanimljiviji dvoboj vodiće Jastrebac i Loznica-grad 2018, drugoplasirani i trećeplasirani.

Pogledom na tabelu, veće šanse za uspeh daju se Ivanjici protiv Foruma, Zufu protiv SAS-a, Tisi na Banjici, Bečeju protiv Leskovca i Paležu protiv Metalac  Kolorada.

DRUGA LIGA: Bečej 27, Jastrebac 19, Loznica-grad 2018, Ivanjica 18, Leskovac (-1) 16, Tisa (-1) 14, Zufo (-1) 12, SAS (-1) 11, Banjica 10, Palež 8, Metalac Kolorado 7, Forum 6 bodova


PRVA FUTSAL LIGA – DEVETO KOLO

Subota, 28. novembar

BEOGRAD: Zemun Samo pravo – Novi Pazar (18.30)

(dvorana: Pinki, sudije: Dragutin Božović, Miloš Jocović i Predrag Vujić, delegat: Boris Pravilović)

VRANJE: Vranje – Nova Pazova (19.00)

(dvorana: Vranje, sudije: Bratislav Jović, Ivan Stanković i Aleksandar Ranđelović, delegat: Nenad Mutavdžić)

Nedelja, 29. novembar

NIŠ: Kalča – FON (13.00)

(dvorana: OŠ Mika Antić, sudije: Dejan Stajić, Danijel Ristić i Stefan Filipović, delegat: Nebojša Ristić)

NIŠ: Vinter sport – Konjarnik (16.00)

(dvorana: OŠ Mika Antić, sudije: Blagoje Mijailović, Marjan Sarka i Marko Majstorović, delegat: Leonardo Matić)

KRAGUJEVAC: Ekonomac – Crvena zvezda (18.30)

(dvorana: Jezero, sudije: Oliver Nikolić, Miloš Grujić i Nemanja Radić, delegat: Tomislav Jakovljević)


DRUGA FUTSAL LIGA – 11. KOLO

Subota, 28. novembar

IVANJICA: Ivanjica – Forum (19.00)

(dvorana: OŠ Kiril Savić, sudije: Predrag Lazarević, Ivan Biorac i Branko Galić, delegat: Miloš Berisavac)

Nedelja, 29. novembar

BEOGRAD: Banjica – Tisa (16.30)

(dvorana: Banjica, sudije: Bojan Milić, Željko Stoilkov i Stefan Batinica, delegat: Vladan Miladinović)

BEČEJ: Bečej – Leskovac (18.00)

(dvorana: Đorđe Predin Badža, sudije: Bane Papišta, Vladan Đermanović i Nikola Pavlović, delegat: Sead Čočić)

Ponedeljak, 30. novembar

BLACE: Jastrebac – Loznica-grad 2018 (18.00)

(dvorana: OŠ Čika Duško Jovanović, sudije: Nebojša Panić, Nikola Aleksić i Vladan Radulović, delegat: Dejan Prodanović)

OBRENOVAC: Palež – Metalac Kolorado (19.00)

(dvorana: Obrenovac, sudije: Dalibor Stanković, Marko Martinović i Radoslav Milenković, delegat: Slavenko Matović)

Sreda, 9. decembar

BUJANOVAC: Zufo – SAS (18.30)

(dvorana: Mladost, sudije: Aleksandar Jakšić, Bojan Burojević i Strahinja Radović, delegat: Saša Stefanović)