ДРУГА ЛИГА: Хет-трик Илића за бод Тисе против Зуфа

У заосталој утакмици 10. кола Друге лиге Тиса и Зуфо у Новом Бечеју играли су нерешено – 4:4.

Бујановчани, предвођени двоструким стрелцима Милошем Димитријевићем и Енисом Исенијем, имали су све до последњег минута предност, али је домаћина, хет-триком (последњи гол 59 секунди пре краја), спасао одлични Страхиња Илић (један погодак дело Николе Томића).

ДРУГА ЛИГА: Бечеј 30, Лозница-град 2018, Ивањица 21, Јастребац, Лесковац 19, Тиса 18, Зуфо (-1) 13, САС (-1), Палеж 11, Бањица 10, Металац Колорадо 7, Форум 6 бодова

Тиса – Зуфо 4:4 (1:3)

Нови Бечеј – Дворана: Јединство. Играно без присуства гледалаца. Судије: Марјан Сарка, Благоје Мијаиловић и Владимир Тошић. Стрелци: 0:1 Димитријевић у 5, 0:2 Димитријевић у 6, 1:2 Илић у 17, 1:3 Исени у 20, 2:3 Томић у 23, 2:4 Исени у 26, 3:4 Илић у 28, 4:4 Илић у 40. минуту.

ТИСА: ЋУРЧИЋ, ТОМЧИЋ, ТОМИЋ, ГУБЕРИНИЋ, СТОЈКОВИЋ, Илић, Икрашев, Пеленгић, Стојанов, Виновић, Андрић.

ЗУФО: МИЛЕНКОВИЋ, ДИМИТРИЈЕВИЋ, ИСЕНИ, СТАНКОВИЋ, АЛИЈИ, Ристић, Цветановићи.

Утакмицом Зуфо – САС (11. коло) биће стављена тачка на јесењи део првенства Друге футсал лиге (недеља, 13. децембар, 15.30)

Насловна: Детаљ са утакмице Тиса – Зуфо Фото: You Tube