DRUGA LIGA: Het-trik Ilića za bod Tise protiv Zufa

U zaostaloj utakmici 10. kola Druge lige Tisa i Zufo u Novom Bečeju igrali su nerešeno – 4:4.

Bujanovčani, predvođeni dvostrukim strelcima Milošem Dimitrijevićem i Enisom Isenijem, imali su sve do poslednjeg minuta prednost, ali je domaćina, het-trikom (poslednji gol 59 sekundi pre kraja), spasao odlični Strahinja Ilić (jedan pogodak delo Nikole Tomića).

DRUGA LIGA: Bečej 30, Loznica-grad 2018, Ivanjica 21, Jastrebac, Leskovac 19, Tisa 18, Zufo (-1) 13, SAS (-1), Palež 11, Banjica 10, Metalac Kolorado 7, Forum 6 bodova

Tisa – Zufo 4:4 (1:3)

Novi Bečej – Dvorana: Jedinstvo. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Marjan Sarka, Blagoje Mijailović i Vladimir Tošić. Strelci: 0:1 Dimitrijević u 5, 0:2 Dimitrijević u 6, 1:2 Ilić u 17, 1:3 Iseni u 20, 2:3 Tomić u 23, 2:4 Iseni u 26, 3:4 Ilić u 28, 4:4 Ilić u 40. minutu.

TISA: ĆURČIĆ, TOMČIĆ, TOMIĆ, GUBERINIĆ, STOJKOVIĆ, Ilić, Ikrašev, Pelengić, Stojanov, Vinović, Andrić.

ZUFO: MILENKOVIĆ, DIMITRIJEVIĆ, ISENI, STANKOVIĆ, ALIJI, Ristić, Cvetanovići.

Utakmicom Zufo – SAS (11. kolo) biće stavljena tačka na jesenji deo prvenstva Druge futsal lige (nedelja, 13. decembar, 15.30)

Naslovna: Detalj sa utakmice Tisa – Zufo Foto: You Tube