ПРОЛЕЋЕ НА ФУТСАЛ СЛЕЋЕ: Нови Пазар у Врању, лидер фаворит у бечејском дербију

Зимска пауза је завршена, куцнуо је час да се првенствени футсал врати у дворане. Пролеће на паркет слеће!

ПРВА ЛИГА: Нови Пазар 23, ФОН 22, Врање 19, Винтер спорт 18, Црвена звезда 16, Калча 12, Коњарник 10, Нова Пазова 6, Земун Само право 4, Економац 1 бод

Десето коло Прве лиге отвара дуел Економца и Калче у Крагујевцу, највише пажње привлачи дерби – гостовање лидера Новог Пазара трећепласираном Врању.

ДРУГА ЛИГА: Бечеј 30, Лозница град 2018, Ивањица 21, Јастребац, Лесковац 19, Тиса 18, САС 14, Зуфо 13, Палеж 11, Бањица 10, Металац Колорадо 7, Форум 6 бодова

У 12. рунди друголигашког каравана највећа дилема је коме ће припасти бечејски дерби – првопласираном Бечеју или неугодној Тиси? По стању на табели, најзанимљивије би могло да буде у окршају Ивањице (трећа) и Лесковца (пети).


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 10. КОЛО

Петак, 5. фебруар

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Калча (19.00)

(дворана: Језеро, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Немања Радић, делегат: Миливоје Томић)

Субота, 6. фебруар

БЕОГРАД: ФОН – Нова Пазова (18.00)

(дворана: Шумице, судије: Стефан Филиповић, Дејан Стајић и Данијел Ристић, делегат: Миле Бекрић)

ВРАЊЕ: Врање – Нови Пазар (19.00)

(дворана: Врање, судије: Оливер Николић, Александар Минић и Милош Грујић, делегат: Никола Вељковић)

БЕОГРАД: Земун Само право – Коњарник (20.00)

(дворана: Пинки, судије: Небојша Панић, Никола Рабреновић и Иван Биорац, делегат: Роберт Петровић)

Недеља, 7. фебруар

НИШ: Винтер спорт – Црвена звезда (18.00)

(дворана: ОШ Мика Антић, судије: Благоје Мијаиловић, Марјан Сарка и Иван Станковић, делегат: Владан Миладиновић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 12. КОЛО

Петак, 5. фебруар

БЕЧЕЈ: Бечеј – Тиса (21.00)

(дворана: Ђорђе Предин Баџа, судије: Никола Алексић, Бане Папишта и Бојан Граовац, делегат: Сеад Чочић)

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Форум (21.00)

(дворана: Обреновац, судије: Предраг Лазаревић, Ђорђе Нинић и Марко Мајсторовић, делегат: Славенко Матовић)

Субота, 6. фебруар

БЕОГРАД: Бањица – Зуфо (20.30)

(дворана: Бањица, судије: Далибор Станковић, Радослав Миленковић и Марко Мартиновић, делегат: Мирослав Цимеша)

Недеља, 7. фебруар

ИВАЊИЦА: Ивањица – Лесковац (18.00)

(дворана: ОШ Кирило Савић, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Страхиња Радовић, делегат: Слободан Корићанац)

БЛАЦЕ: Јастребац – Металац Колорадо (18.00)

(дворана: Чика Душко Јовановић, судије: Братислав Јовић, Стеван Лазаревић и Александар Ранђеловић, делегат: Саша Стефановић)

Понедељак, 8. фебруар

ЗРЕЊАНИН: САС – Лозница град 2018 (18.00)

(дворана: Кристална, судије: Владан Радуловић, Бранко Галић и Марко Савић, делегат: Борис Правиловић)