ФОН у дербију гост Винтер спорта, Лозничани на испиту у Лесковцу

Дерби 13. кола Прве лиге одиграће Винтер спорт и ФОН: другопласирани дочекује лидера!

Без сумње, дуел за сладокусце, кладионичарски са сва три знака у оптицају…

Трећепласирани Нови Пазар имаће тежак задатак на страни против Коњарника, док је по табели Земун Само право фаворит против Економца у Крагујевцу, Црвена звезда код куће против Нове Пазове и Врање у Нишу на мегдану Калчи. Али…

Футсал нас је научио да често зна да пише драме, тако, у осмини финала Купа Србије, у среду, били смо сведоци неколико изненађења.

ПРВА ЛИГА: ФОН 31, Винтер спорт 27, Нови Пазар 26, Врање 25, Црвена звезда, Коњарник 16, Калча 15, Земун Само право 13, Нова Пазова 6, Економац 1 бод

У 15. рунди друголигашког каравана највише пажње привлачи сусрет Лесковца и Лознице град 2018, силно појачане у зимском прелазном року.

Ако је до табеле, Форум има веће шансе за успех од Металац Колорада, Бечеј од САС-а, Ивањица од Бањице, Зуфо од Палежа, док би најнеизвесније могло да буде на мечу Тисе и Јастрепца.

ДРУГА ЛИГА: Бечеј 36, Лозница град 2018, Ивањица 30, Јастребац, Лесковац 23, Тиса 22, САС 18, Бањица, Зуфо 13, Палеж, Форум 12, Металац Колорадо 8 бодова


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 13. КОЛО

Недеља, 28. фебруар

НИШ: Винтер спорт – ФОН (17.30)

(дворана: Чаир, судије: Петар Радојчић, Бојан Граовац и Бане Папишта, делегат: Дејан Продановић)

БЕОГРАД: Коњарник – Нови Пазар (17.30)

(дворана: Шумице, судије: Александар Јакшић, Бојан Милић и Бојан Буројевић, делегат: Владан Миладиновић)

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Земун Само право (18.30)

(дворана: Језеро, судије: Оливер Николић, Александар Минић и Немања Радић, делегат: Дарко Петронијевић)

БЕОГРАД: Црвена звезда – Нова Пазова (19.00)

(дворана: Ранко Жеравица, судије: Далибор Станковић, Радослав Миленковић и Марко Мартиновић, делегат: Сеад Чочић)

НИШ: Калча – Врање (20.30)

(дворана: Чаир, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Жељко Стоилков, делегат: Небојша Ристић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 15. КОЛО

Петак, 26. фебруар

ВРШАЦ: Форум – Металац Колорадо (20.00)

(дворана: Миленијум, судије: Предраг Лазаревић, Ђорђе Нинић и Стефан Батиница, делегат: Славенко Матовић)

Субота, 27. фебруар

БЕЧЕЈ: Бечеј – САС (18.00)

(дворана: Ђорђе Предин Баџа, судије: Никола Рабреновић, Бранко Галић и Предраг Вујић, делегат: Мирослав Цимеша)

БЕОГРАД: Бањица – Ивањица (18.30)

(дворана: Бањица, судије: Марјан Сарка, Благоје Мијаиловић и Марко Савић, делегат: Михајло Надаждин)

Недеља, 28. фебруар

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – Лозница град 2018 (

(дворана: Дубочица, судије: Милош Грујић, Стеван Лазаревић и Александар Ранђеловић, делегат: Марјан Ђорђевић)

Понедељак, 1. март

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Палеж (18.30)

(дворана: Младост, судије: Братислав Јовић, Иван Станковић и Данијел Ристић, делегат: Братислав Денић)

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Јастребац (21.00)

(дворана: Јединство, судије: Никола Алексић, Марко Мајсторовић и Владимир Тошић, делегат: Борис Правиловић)