FON u derbiju gost Vinter sporta, Lozničani na ispitu u Leskovcu

Derbi 13. kola Prve lige odigraće Vinter sport i FON: drugoplasirani dočekuje lidera!

Bez sumnje, duel za sladokusce, kladioničarski sa sva tri znaka u opticaju…

Trećeplasirani Novi Pazar imaće težak zadatak na strani protiv Konjarnika, dok je po tabeli Zemun Samo pravo favorit protiv Ekonomca u Kragujevcu, Crvena zvezda kod kuće protiv Nove Pazove i Vranje u Nišu na megdanu Kalči. Ali…

Futsal nas je naučio da često zna da piše drame, tako, u osmini finala Kupa Srbije, u sredu, bili smo svedoci nekoliko iznenađenja.

PRVA LIGA: FON 31, Vinter sport 27, Novi Pazar 26, Vranje 25, Crvena zvezda, Konjarnik 16, Kalča 15, Zemun Samo pravo 13, Nova Pazova 6, Ekonomac 1 bod

U 15. rundi drugoligaškog karavana najviše pažnje privlači susret Leskovca i Loznice grad 2018, silno pojačane u zimskom prelaznom roku.

Ako je do tabele, Forum ima veće šanse za uspeh od Metalac Kolorada, Bečej od SAS-a, Ivanjica od Banjice, Zufo od Paleža, dok bi najneizvesnije moglo da bude na meču Tise i Jastrepca.

DRUGA LIGA: Bečej 36, Loznica grad 2018, Ivanjica 30, Jastrebac, Leskovac 23, Tisa 22, SAS 18, Banjica, Zufo 13, Palež, Forum 12, Metalac Kolorado 8 bodova


PRVA FUTSAL LIGA – 13. KOLO

Nedelja, 28. februar

NIŠ: Vinter sport – FON (17.30)

(dvorana: Čair, sudije: Petar Radojčić, Bojan Graovac i Bane Papišta, delegat: Dejan Prodanović)

BEOGRAD: Konjarnik – Novi Pazar (17.30)

(dvorana: Šumice, sudije: Aleksandar Jakšić, Bojan Milić i Bojan Burojević, delegat: Vladan Miladinović)

KRAGUJEVAC: Ekonomac – Zemun Samo pravo (18.30)

(dvorana: Jezero, sudije: Oliver Nikolić, Aleksandar Minić i Nemanja Radić, delegat: Darko Petronijević)

BEOGRAD: Crvena zvezda – Nova Pazova (19.00)

(dvorana: Ranko Žeravica, sudije: Dalibor Stanković, Radoslav Milenković i Marko Martinović, delegat: Sead Čočić)

NIŠ: Kalča – Vranje (20.30)

(dvorana: Čair, sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulović i Željko Stoilkov, delegat: Nebojša Ristić)


DRUGA FUTSAL LIGA – 15. KOLO

Petak, 26. februar

VRŠAC: Forum – Metalac Kolorado (20.00)

(dvorana: Milenijum, sudije: Predrag Lazarević, Đorđe Ninić i Stefan Batinica, delegat: Slavenko Matović)

Subota, 27. februar

BEČEJ: Bečej – SAS (18.00)

(dvorana: Đorđe Predin Badža, sudije: Nikola Rabrenović, Branko Galić i Predrag Vujić, delegat: Miroslav Cimeša)

BEOGRAD: Banjica – Ivanjica (18.30)

(dvorana: Banjica, sudije: Marjan Sarka, Blagoje Mijailović i Marko Savić, delegat: Mihajlo Nadaždin)

Nedelja, 28. februar

LESKOVAC: Leskovac – Loznica grad 2018 (

(dvorana: Dubočica, sudije: Miloš Grujić, Stevan Lazarević i Aleksandar Ranđelović, delegat: Marjan Đorđević)

Ponedeljak, 1. mart

BUJANOVAC: Zufo – Palež (18.30)

(dvorana: Mladost, sudije: Bratislav Jović, Ivan Stanković i Danijel Ristić, delegat: Bratislav Denić)

NOVI BEČEJ: Tisa – Jastrebac (21.00)

(dvorana: Jedinstvo, sudije: Nikola Aleksić, Marko Majstorović i Vladimir Tošić, delegat: Boris Pravilović)