ДРУГА ЛИГА: Блажић предводио САС до тријумфа против Форума

У петак је одиграна прва утакмица 16. кола Друге лиге: САС – Форум 5:1.

ДРУГА ЛИГА: Бечеј (-1) 39, Лозница град 2018 (-1), Ивањица (-1) 33, Јастребац (-1) 26, Лесковац (-1), САС 23, Тиса (-1) 22, Палеж (-1), Форум 15, Бањица (-1), Зуфо (-1) 13, Металац Колорадо (-1) 7 бодова

Двоструки стрелац у победи Зрењанинаца био је искусни Јован Блажић. Голгетерску помоћ имао је од Слађана Новковића, Жарка Матића и Стефана Живанова.

Почасни погодак за Вршчане дело је Дарија Корње.

Утакмица САС – Форум каснила је 40 минута: гости из Вршца једва су се пробили кроз саобраћајну гужву због несреће на путу

САС – Форум 5:1 (3:1)

Зрењанин – Дворана: Кристална. Играно без присуства гледалаца. Судије: Владан Радуловић, Никола Алексић и Бранко Галић. Стрелци: 1:0 Новковић у 3, 2:0 Блажић у 5, 2:1 Корња у 10, 3:1 Блажић у 16, 4:1 Матић у 25, 5:1 Живанов у 37. минуту. Жути картони: Богдановић, Кнежевић, Јововић (Форум). Црвени картон: Морарију-Бајаш (Форум) у 37. минуту.

САС: РОДИЋ, ШКОРИЋ, М. ШАРЕНАЦ, РАДЕНКОВИЋ, НОВКОВИЋ, Животин, Милићев, Живанов, Рашић, Блажић, Томин, Н. Шаренац, Матић, Баћан.

ФОРУМ: МОРАРИЈУ-БАЈАШ, ВЕЗМАР, БОГДАНОВИЋ, ЈАНКОВИЋ, М. ЋИРКА, Корња, Бобић, Влаховић, Кнежевић, Тешић, А. Ћирка, Јововић, Рашић, Трешњар.

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 16. КОЛО

Петак, 5. март

ЗРЕЊАНИН: САС – Форум 5:1 (3:1)

(Новковић 3, Блажић 5, 16, Матић 25, Живанов 37 – Корња 10)

Субота, 6. март

ЛОЗНИЦА: Лозница град 2018 – Тиса (16.00)

(дворана: Лагатор, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Страхиња Радовић, делегат: Слободан Корићанац)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Лесковац (19.00)

(дворана: Бреза, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Владан Ђермановић, делегат: Ђорђе Зуцовић)

Недеља, 7. март

БЛАЦЕ: Јастребац – Зуфо (18.00)

(дворана: Чика Душко Јовановић, судије: Братислав Јовић, Игор Младеновић и Иван Станковић, делегат: Небојша Ристић)

Понедељак, 8. март

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Бањица (19.15)

(дворана: Обреновац, судије: Драгутин Божовић, Милош Јоцовић и Предраг Вујић, делегат: Милош Радановић)

ИВАЊИЦА: Ивањица – Бечеј (20.00)

(дворана: ОШ Кирило Савић, судије: Оливер Николић, Александар Минић и Жељко Стоилков, делегат: Миливоје Томић)

Насловна: Детаљ са меча САС – Форум (гол Јована Блажића за 3:1) Фото: You Tube