ФУТСАЛ ВИКЕНД: Празник у Новом Пазару, стиже шампион Црвена звезда

Дуел другопласираног Новог Пазара и шампиона Црвене звезде представља дерби 14. кола Прве лиге.

По тренутној ситуацији, домаћин је изразити фаворит.

Судећи по табели, веће шансе за успех има Винтер спорт на гостовању Земунцима, лидер ФОН у београдском дербију са Коњарником, Калча у Новој Пазови и Врање као домаћин против последњепласираног Економца.

ПРВА ЛИГА: ФОН 34, Нови Пазар 29, Винтер спорт 27, Врање 26, Црвена звезда, Калча, Коњарник 16, Земун Само право 14, Нова Пазова 6, Економац 2 бода

У 17. рунди друголигашког каравана све осим тријумфа лидера Бечеја против Палежа представљало би велико изненађење.

Тиса је фаворит против Металац Колорада, Јастребац на Бањици, Лозница град 2018 на гостовању Зуфу у Бујановцу, Лесковац код куће против Форума и Ивањица као домаћин САС-у.

ДРУГА ЛИГА: Бечеј 42, Лозница град 2018 36, Ивањица 33, Јастребац 29, Лесковац, САС 23, Тиса 22, Палеж 18, Форум 15, Бањица, Зуфо 13, Металац Колорадо 10 бодова


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 14. КОЛО

Субота, 13. март

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Црвена звезда (18.00)

(дворана: Пендик, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Стефан Филиповић, делегат: Томислав Јаковљевић)

БЕОГРАД: Земун Само право – Винтер спорт (20.00)

(дворана: Пинки, судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Предраг Вујић, делегат: Ненад Митић)

Недеља, 14. март

БЕОГРАД: ФОН – Коњарник (15.30)

(дворана: Шумице, судије: Предраг Лазаревић, Ђорђе Нинић и Марко Савић, делегат: Роберт Петровић)

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Калча (20.00)

(дворана: ОШ Свети Сава, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Иван Биорац, делегат: Мирослав Цимеша)

БУЈАНОВАЦ: Врање – Економац (20.30)

(дворана: Младост, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Стеван Лазаревић, делегат: Саша Стефановић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 17. КОЛО

Петак, 12. март

БЕЧЕЈ: Бечеј – Палеж (21.00)

(дворана: Ђорђе Предин Баџа, судије: Далибор Станковић, Марко Мартиновић и Радослав Миленковић, делегат: Милован Чичић)

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Металац Колорадо (21.00)

(дворана: Јединство, судије: Благоје Мијаиловић, Марјан Сарка и Владимир Тошић, делегат: Жељко Марић)

Недеља, 14. март

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Лозница град 2018 (16.30)

(дворана: Младост, судије: Оливер Николић, Игор Младеновић и Иван Станковић, делегат: Жељко Сокић)

ИВАЊИЦА: Ивањица – САС (18.00)

(дворана: ОШ Кирил Савић, судије: Никола Рабреновић, Никола Алексић и Бранко Галић, делегат: Божидар Нинчић)

Среда, 24. март

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – Форум (18.00)

(дворана: Дубочица, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Немања Радић, делегат: Братислав Денић)

Среда, 31. март

БЕОГРАД: Бањица – Јастребац

(дворана: Бањица, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Стефан Батиница, делегат: Предраг Бељевић)


Фото: Инстаграм