Нови Пазар бројао до 12 против Црвене звезде, Земунци бољи од Винтер спорта

У суботу су одигране прве две утакмице 14. кола Прве лиге: Нови Пазар – Црвена звезда 12:2 и Земун Само право – Винтер спорт 3:2.

ПРВА ЛИГА: ФОН (-1) 34, Нови Пазар 32, Винтер спорт 27, Врање (-1) 26, Земун Само право 17, Калча (-1), Коњарник (-1), Црвена звезда 16, Нова Пазова (-1) 6, Економац (-1) 2 бода

ШАМПИОНСКИ ПРОТИВ ШАМПИОНА: Нови Пазар је убедљиво савладао Црвену звезду Фото: Фејсбук

Најефикаснији у двоцифреној победи Новог Пазара над браниоцем титуле Црвеном звездом био је четвороструки стрелац и репрезентативац Србије Нинослав Алексић.

Дупло мање голова постигли су Денис Рамић, Лазар Милосављевић и Мерсид Радетинац, док је по један погодак дело Дејана Јовановића и Андреје Стојчевског.

Част црвено-белих, од зимус значајно ослабљених, спасили су Денис Инајетовић из пенала и Никола Иванишевић.

УБЕДЉИВИ ДОМАЋИН: Семафор у Пендику Фото: Фејсбук

Нови Пазар – Црвена звезда 12:2 (5:1)

Нови Пазар – Дворана: Пендик. Играно без присуства гледалаца. Судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Стефан Филиповић. Стрелци: 1:0 Алексић у 3, 2:0 Рамић у 12, 3:0 Милосављевић у 13, 4:0 Рамић у 14, 5:о Јовановић у 18, 5:1 Инајетовић (6 м) у 18, 6:1 Алексић у 22, 7:1 Алексић у 23, 8:1 Радетинац у 27, 9:1 Стојчевски у 34, 10:1 Радетинац у 35, 11:1 Алексић у 36, 12:1 Милосављевић у 39, 12:2 Иванишевић у 40. минуту. Жути картон: Милосављевић (Црвена звезда).

НОВИ ПАЗАР: ХОТ, АЛЕКСИЋ, ЕЛ. РЕЏОВИЋ, МУТАВЏИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Бихорац, Ен. Реџовић, Радетинац, Садовић, Милосављевић, Мираљемовић, Стојчевски, Рамић, Колашинац.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: МЛАДЕНОВИЋ, БЛАГОЈЕВИЋ, ЛОНЧАР, ПЕТРОНИЈЕВИЋ, ИНАЈЕТОВИЋ, Сарић, Ђукић, Милосављевић, Иванишевић, Јевтић.

Земун Само право је на последњих шест утакмица освојио 14 бодова! Вечерас је на крилима Душана Мајсторовића, Душана Ђуричића и Милоша Мандића надиграо трећепласирани Винтер спорт и попео се на пету позицију.

Стрелци за Нишлије били су Милован Стојиљковић и Милан Максимовић.

Стеван Вујасиновић (Земун Само право) и Немања Јовановић (Винтер спорт) поцрвенели су у 18. минуту због кошкања

Ивица Николић, представник Нишлија, у полувремену је, како је наведено у записнику, три пута одгурнуо судију, псовао га и претио, због чега је, такође, удаљен са терена

Земун Само право – Винтер спорт 3:2 (1:0)

Београд – Дворана: Пинки. Играно без присуства гледалаца. Судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Предраг Вујић. Стрелци: 1:0 Мајсторовић у 20, 2:0 Ђуричић у 22, 2:1 Стојиљковић у 34, 3:1 Мандић у 35, 3:2 Максимовић у 40. минуту. Жути картони: Вујасиновић, Лекић, Маргетић, Мандић (Земун Само право), Јанковић, Стојковић (Винтер спорт). Црвени картони: Вујасиновић (Земун Само право) и Н. Јовановић (Винтер спорт) у 18. минуту.

ЗЕМУН САМО ПРАВО: РАДМАНОВИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, ЂУРИЧИЋ, МАНДИЋ, ВУЈАСИНОВИЋ, Калановић, Денић, Мајсторовић, Арсић, Миленовић, Томић, Лекић, Јелић, Маргетић.

ВИНТЕР СПОРТ: М. ЂОРЂЕВИЋ, ЈАНКОВИЋ, СТОЈКОВИЋ, Н. ЈОВАНОВИЋ, ВУЛЕТИЋ, Максимовић, Петровић, Стојиљковић, П. Јовановић, Кнежевић.

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 14. КОЛО

Субота, 13. март

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Црвена звезда 12:2 (5:1)

(Алексић 3, 22, 23, 36, Рамић 12, 14, Милосављевић 13, 39, Јовановић 18, Радетинац 27, 35, Стојчевски 34 – Инајетовић (6 м) 18, Иванишевић 40)

БЕОГРАД: Земун Само право – Винтер спорт 3:2 (1:0)

(Мајсторовић 20, Ђуричић 22, Мандић 35 – Стојиљковић 34, Максимовић 40)

Недеља, 14. март

БЕОГРАД: ФОН – Коњарник (15.30)

(дворана: Шумице, судије: Предраг Лазаревић, Ђорђе Нинић и Марко Савић, делегат: Роберт Петровић)

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Калча (20.00)

(дворана: ОШ Свети Сава, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Иван Биорац, делегат: Мирослав Цимеша)

БУЈАНОВАЦ: Врање – Економац (20.30)

(дворана: Младост, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Стеван Лазаревић, делегат: Саша Стефановић)

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 17. КОЛО

Петак, 12. март

БЕЧЕЈ: Бечеј – Палеж 8:2 (4:1)

(Ћулум 6, Новаковић 7, Кораћ 10, 15, Мачиженски 11, 16, 27, Голуб 18 – С. Грујичић 6, Вучићевић 31)

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Металац Колорадо 4:3 (2:3)

(Томић 15, 20, Илић 26, Губеринић 40 – Недељковић 10, Миланковић 11, Петровић 17)

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Лозница град 2018 (16.30)

(дворана: Младост, судије: Оливер Николић, Игор Младеновић и Иван Станковић, делегат: Жељко Сокић)

ИВАЊИЦА: Ивањица – САС (18.00)

(дворана: ОШ Кирил Савић, судије: Никола Рабреновић, Никола Алексић и Бранко Галић, делегат: Божидар Нинчић)

Среда, 24. март

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – Форум (18.00)

(дворана: Дубочица, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Немања Радић, делегат: Братислав Денић)

Среда, 31. март

БЕОГРАД: Бањица – Јастребац

(дворана: Бањица, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Стефан Батиница, делегат: Предраг Бељевић)

Насловна: Детаљ са меча Нови Пазар – Црвена звезда Фото: Фејсбук