НЕ МИСЛЕ ДА СЕ ЗАУСТАВЕ: Трећелигаш Студент избацио и Земун Само право

Вечерас је одигран други меч четвртфинала Купа Србије: Студент – Земун Само право 4:1.

Полуфинале је предвиђено за 31. март, финале за 21. април

Студент се не зауставља: после Економца у великом стилу елиминисао је још једног члана елите – Земун Само право. Прворазредно изненађење – пласман у полуфинале (тамо је већ друголигаш Лозница град 2018)!

Двоструки стрелац за београдског трећелигаша, кад су гости на све начине покушавали да изједначе, био је Немања Радојичић. Ривалову мрежу у првом полувремену затресли су и Бошко Јањић и Марко Шмркић.

Почасни погодак за Земунце дело је Бранислава Милосављевића.

Студент – Земун Само право 4:1 (2:1)

Београд – Дворана: Раковица. Играно без присуства гледалаца. Судије: Бранко Галић, Иван Биорац и Марко Савић. Стрелци: 1:0 Јањић у 8, 2:0 Шмркић у 13, 2:1 Милосављевић у 16, 3:1 Радојичић у 38, 4:1 Радојичић у 40. минуту.

СТУДЕНТ: СОКИЋ, РАДОЈИЧИЋ, ВЕЛИЧКОВИЋ, ШМРКИЋ, ЈАЊИЋ, Бркић, Симчевић, Главоњић, Милутиновић, Чичковић.

ЗЕМУН САМО ПРАВО: МАРГЕТИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, АРСИЋ, ЂУРИЧИЋ, МАНДИЋ, Денић, Мајсторовић, Миленовић, Томић, Грујић, Лекић, Јелић, Радмановић.

КУП СРБИЈЕ – ЧЕТВРТФИНАЛЕ

Среда, 17. март

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Лозница град 2018 2:7 (0:2)

(Живић 28, 35 – Максимовић 11, 39, Ракић 13, Кркобабић 22, 36, Ристановић 26, Крстић 27)

Четвртак, 18. март

БЕОГРАД: Студент – Земун Само право 4:1 (2:1)

(Јањић 8, Шмркић 13, Радојичић 38, 40 – Милосављевић 16)

Среда, 24. март

БЕОГРАД: ФОН – Јастребац (18.30)

(дворана: Шумице, судије: Марјан Сарка, Благоје Мијаиловић и Ђорђе Нинић, делегат: Милош Лазаревић)

АЛЕКСИНАЦ: Алексинац 2015 – Нови Пазар

(дворана: Алексинац, судије: Александар Минић, Братислав Јовић и Милош Грујић, делегат: Жељко Сокић)

Насловна: Студент после Купа Београда хоће да освоји и Куп Србије Фото: Фејсбук