Металац Колораду одузети бодови, Николић и Вуксановић кажњени пред викенд

Дисциплинска комисија ФСС изрекла је три казне пред наступајући футсал викенд.

Друголигашу Металац Колораду одузета су три бода због напуштања паркета 21 секунд пре завршетка меча са САС-ом у Зрењанину.

Тренер (сада већ бивши) Милановчана Иван Вуксановић због повлачења екипе санкционисан је шестомесечном забраном вршења функције. Службена лица, у допунским извештајима, идентификовала су га као иницијатора напуштања терена.

Иван Николић, представник прволигаша Винтер спорта, суспендован је на пет месеци због вређања Сретена Васића, комесара за суђење. Имао је, при томе, отежавајућих околности: искључен је прошлог викенда у сусрету са екипом Земун Само право.

ПРВА ЛИГА: ФОН 37, Нови Пазар 32, Врање 29, Винтер спорт 27, Земун Само право 17, Калча, Коњарник, Црвена звезда (-1) 16, Нова Пазова (-1) 9, Економац 2 бода


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 15. КОЛО

Субота, 20. март

БЕОГРАД: ФОН – Земун Само право (16.00)

(дворана: Шумице, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Иван Биорац, делегат: Миле Бекрић)

НИШ: Калча – Нови Пазар (18.30)

(дворана: Чаир, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Стефан Филиповић, делегат: Марјан Ђорђевић)

БЕОГРАД: Коњарник – Црвена звезда (21.00)

(дворана: Шумице, судије: Оливер Николић, Александар Минић и Иван Станковић, делегат: Дејан Продановић)

Недеља, 21. март

НИШ: Винтер спорт – Врање (20.00)

(дворана: Чаир, судије: Никола Рабреновић, Никола Алексић и Марко Мајсторовић, делегат: Славенко Матовић)

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Нова Пазова (20.30)

(дворана: Језеро, судије: Братислав Јовић, Милош Грујић и Стеван Лазаревић, делегат: Братислав Денић)


ДРУГА ЛИГА: Бечеј 45, Лозница град 2018 39, Ивањица 36, Јастребац (-1) 29, Тиса 25, Лесковац (-1), САС 23, Палеж 18, Форум (-1) 15, Бањица (-1), Зуфо 13, Металац Колорадо 7 (три бода му одузета)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 18. КОЛО

Петак, 19. март

ЗРЕЊАНИН: САС – Лесковац (20.00)

(дворана: Кристална, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Марко Савић, делегат: Жељко Марић)

Субота, 20. март

ЛОЗНИЦА: Лозница град 2018 – Бањица (18.00)

(дворана: Лагатор, судије: Милош Јоцовић, Предраг Вујић и Владимир Тошић, делегат: Милош Лазаревић)

Понедељак, 22. март

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Зуфо (18.00)

(дворана: Бреза, судије: Далибор Станковић, Радослав Миленковић и Марко Мартиновић, делегат: Милош Берисавац)

БЛАЦЕ: Јастребац – Бечеј (19.00)

(дворана: Чика Душко Јовановић, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Страхиња Радовић, делегат: Ђорђе Зуцовић)

ВРШАЦ: Форум – Тиса (20.00)

(дворана: Миленијум, судије: Петар Радојчић, Бранко Галић и Ђорђе Нинић, делегат: Сеад Чочић)

Среда, 31. март

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Ивањица

(дворана: Обреновац, судије: Марјан Сарка, Благоје Мијаиловић и Стефан Батиница, делегат: Ђорђе Марковић)