Ивањица 10. прволигаш!

Прволигашки футсал од јесени играће се у Ивањици!

Драма у Новој Пазови, са нерешеним исходом после регуларних 40 минута (2:2), завршена је тако што је тас превагнуо на страну гостију (4:2), бољих за два гола у продужецима.

Дакле, кроз бараж у друштво најбољих ускочили су друголигаши: Лозница град 2018 – квалитетнија од Црвене звезде (2:0 у серији) и Ивањица – за нијансу боља од Нове Пазове (2:1).

ПРВА ЛИГА (2021/22): ФОН, Нови Пазар, Врање, Винтер спорт, Коњарник, Калча, Земун Само право, Бечеј, Ивањица и Лозница град 2018

Нову Пазову је са два гола предводио одлични Милан Живић, док је Ивањица изборила два пута по пет минута на крилима Глигорија Лишанина и Немање Вукашиновића.

У првом продужетку прецизни су били и Дарко Радоњић и легендарни репрезентативац Видан Бојовић – за велику радост гостију.

Нова Пазова – Ивањица 2:4 (2:2, 1:1)

Нова Пазова – Дворана: ОШ Свети Сава. Играно без присуства гледалаца. Судије: Александар Минић, Братислав Јовић и Марко Мајсторовић. Стрелци: 0:1 Г. Лишанин у 9, 1:1 Живић у 14, 2:1 Живић у 25, 2:2 Вукашиновић у 26, 2:3 Радоњић у 41, 2:4 Бојовић у 45. минуту. Жути картони: Кукољ, Пауновић, Шошо (Нова Пазова), Ђ. Јовановић, Ђ. Лишанин (Ивањица).

НОВА ПАЗОВА: Н. ПАВЛОВИЋ, ШОШО, ТЕПАВЧЕВИЋ, КУКОЉ, ЖИВИЋ, Мацановић, Пауновић, Живановић, М. Павловић, Драганић, Стојнић.

ИВАЊИЦА: Ђ. ЈОВАНОВИЋ, НИКОЛИЋ, РАДОЊИЋ, Г. ЛИШАНИН, ВУКАШИНОВИЋ, Митровић, М. Колаковић, Д. Јовановић, Бојовић, Л. Колаковић, Миловановић, Ђ. Лишанин.