ФИНАЛЕ: Хет-трик Пешића, ФОН повео у серији против Новог Пазара

У првој утакмици финала плеј-офа Прве лиге ФОН је као домаћин у Београду победио Нови Пазар 5:2.

Шампион ће бити тим који забележи три победе, други меч серије игра се у среду, такође, у Шумицама

Јунак тријумфа ФОН-а био је троструки стрелац Павле Пешић. По један гол дело је Владимира Лазића и Димитрија Михића.

Поготке за Пазарце постигли су Нинослав Алексић и Андреја Стојчевски.

Београђани су били значајно ослабљени изостанком Марка Пршића и Андрије Станковића

ФОН – Нови Пазар 5:2 (2:0)

Београд – Дворана: Шумице. Играно без присуства гледалаца. Судије: Петар Радојчић, Бојан Граовац и Предраг Лазаревић. Стрелци: 1:0 Лазић у 8, 2:0 Пешић у 15, 2:1 Алексић у 22, 3:1 Пешић у 26, 3:2 Стојчевски у 34, 4:2 Пешић у 36, 5:2 Михић у 36. минуту. Жути картони: Павловић (ФОН), Алексић, Милосављевић, Вукадиновић, Хот (Нови Пазар). Црвени картон: Јасмин Љајић (представник Новог Пазара) у 16. минуту.

ФОН: ЈОСИМОВИЋ, ЛАЗИЋ, ПАВЛОВИЋ, РАДОВАНОВИЋ, ПЕШИЋ, Краснић, Бркић, Борисављевић, Стојановић, Петрашевић, Михић, Мандић, Вулић.

НОВИ ПАЗАР: ХОТ, ЕЛ. РЕЏОВИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, МУТАВЏИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Алексић, Вукадиновић, Радетинац, Садовић, Мираљемовић, Ен. Реџовић, Стојчевски, Рамић, Мујовић.