Нови Пазар остао у игри, Рамић са два гола пресудио ФОН-у

Нови Пазар је вечерас у трећој утакмици финала плеј-офа Прве лиге савладао ФОН 5:4 и остао у трци за титулу.

Београђани сад воде са 2:1 у серији.

Четврти меч играће се у среду, 2. јуна, такође у Пендику

Јунак тријумфа Новог Пазара био је двоструки стрелац Денис Рамић. По један гол дело је Андреје Стојчевског, Верољуба Вукадиновића и Милана Мутавџића.

Стрелци за ФОН били су Павле Пешић (2), Урош Краснић и Александар Павловић.

У 35. минуту Владимир Лазић је имао прилику да изједначи из пенала са 10 метара, али му је резервни голман домаћина Адмир Мујовић одбранио ударац

Видео снимак утакмице Нови Пазар – ФОН погледајте овде.

Нови Пазар – ФОН 5:4 (2:1)

Нови Пазара – Дворана: Пендик. Гледалаца: непознато. Судије: Оливер Николић, Александар Минић и Иван Станковић. Стрелци: 0:1 Пешић у 9, 1:1 Стојчевски у 10, 2:1 Рамић у 18, 2:2 Пешић у 22, 3:2 Вукадиновић у 24, 3:3 Краснић у 26, 4:3 Мутавџић у 30, 5:3 Рамић у 32, 5:4 Павловић у 34. минуту.

НОВИ ПАЗАР: ХОТ, ВУКАДИНОВИЋ, МУТАВЏИЋ, СТОЈЧЕВСКИ, РАМИЋ, Алексић, Ел. Реџовић, Радетинац, Садовић, Мираљемовић, Ен. Реџовић, Јовановић, Колашинац, Мујовић.

ФОН: ЈОСИМОВИЋ, БОРИСАВЉЕВИЋ, ЛАЗИЋ, ПАВЛОВИЋ, РАДОВАНОВИЋ, Краснић, Бркић, Петрашевић, Михић, Пешић, Станковић, Мандић, Вулић.