Novi Pazar ostao u igri, Ramić sa dva gola presudio FON-u

Novi Pazar je večeras u trećoj utakmici finala plej-ofa Prve lige savladao FON 5:4 i ostao u trci za titulu.

Beograđani sad vode sa 2:1 u seriji.

Četvrti meč igraće se u sredu, 2. juna, takođe u Pendiku

Junak trijumfa Novog Pazara bio je dvostruki strelac Denis Ramić. Po jedan gol delo je Andreje Stojčevskog, Veroljuba Vukadinovića i Milana Mutavdžića.

Strelci za FON bili su Pavle Pešić (2), Uroš Krasnić i Aleksandar Pavlović.

U 35. minutu Vladimir Lazić je imao priliku da izjednači iz penala sa 10 metara, ali mu je rezervni golman domaćina Admir Mujović odbranio udarac

Video snimak utakmice Novi Pazar – FON pogledajte ovde.

Novi Pazar – FON 5:4 (2:1)

Novi Pazara – Dvorana: Pendik. Gledalaca: nepoznato. Sudije: Oliver Nikolić, Aleksandar Minić i Ivan Stanković. Strelci: 0:1 Pešić u 9, 1:1 Stojčevski u 10, 2:1 Ramić u 18, 2:2 Pešić u 22, 3:2 Vukadinović u 24, 3:3 Krasnić u 26, 4:3 Mutavdžić u 30, 5:3 Ramić u 32, 5:4 Pavlović u 34. minutu.

NOVI PAZAR: HOT, VUKADINOVIĆ, MUTAVDŽIĆ, STOJČEVSKI, RAMIĆ, Aleksić, El. Redžović, Radetinac, Sadović, Miraljemović, En. Redžović, Jovanović, Kolašinac, Mujović.

FON: JOSIMOVIĆ, BORISAVLJEVIĆ, LAZIĆ, PAVLOVIĆ, RADOVANOVIĆ, Krasnić, Brkić, Petrašević, Mihić, Pešić, Stanković, Mandić, Vulić.