Мајсторица!

Нови Пазар је у четвртој утакмици финала плеј-офа Прве лиге као домаћин савладао ФОН 8:5 и изједначивши на 2:2 у серији изборио мајсторицу!

Одлука о шампиону пашће у петом мечу, у суботу, 5. јуна, у Београду (20.30)

Јунак победе Новог Пазара био је голман и, кад је ривал покушао с петорицом у пољу, двоструки стрелац Мирза Хот. Два гола постигао је и Милан Мутавџић, по један Елведин Садовић, Нинослав Алексић, Лазар Милосављевић и Верољуб Вукадиновић.

Погоци за ФОН дело су Марка Радовановића (2), Владимира Лазића, Срђана Бркића и Лазара Петрашевића.

Владан Цветановић, тренер Новог Пазара, опоменут је у 36. минуту, док је у финишу првог полувремена, због безобзирног старта, жути картон добио Верољуб Вукадиновић

Видео снимак меча Нови Пазар – ФОН (друго полувреме) погледајте овде.

Нови Пазар – ФОН 8:5 (2:1)

Нови Пазар – Дворана: Пендик. Гледалаца: непознато. Судије: Петар Радојчић, Бојан Граовац и Милош Јоцовић. Стрелци: 1:0 Садовић у 1, 1:1 Радовановић у 5, 2:1 Мутавџић у 19, 2:2 Лазић у 22, 3:2 Алексић у 24, 3:3 Бркић у 25, 3:4 Радовановић у 26, 3:5 Петрашевић у 28, 4:5 Мутавџић у 30, 5:5 Милосављевић у 30, 6:5 Вукадиновић у 32, 7:5 Хот у 40, 8:5 Хот у 40. минуту. Жути картон: Вукадиновић (Нови Пазар).

НОВИ ПАЗАР: ХОТ, АЛЕКСИЋ, ЕЛ. РЕЏОВИЋ, САДОВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Вукадиновић, Радетинац, Милосављевић, Мираљемовић, Ен. Реџовић, Мутавџић, Стојчевски, Рамић, Мујовић.

ФОН: ВУЛИЋ, КРАСНИЋ, БОРИСАВЉЕВИЋ, ПЕТРАШЕВИЋ, РАДОВАНОВИЋ, Бркић, Стојановић, Лазић, Павловић, Михић, Пешић, Станковић, Мандић, Јосимовић.

ФИНАЛЕ ПЛЕЈ-ОФА

Субота, 22. мај

Прва утакмица

БЕОГРАД: ФОН – Нови Пазар 5:2 (2:0)

(Лазић 8, Пешић 15, 26, 36, Михић 36 – Алексић 22, Стојчевски 34)

Среда, 26. мај

Друга утакмица

БЕОГРАД: ФОН – Нови Пазар 6:5 (4:4, 2:1)

(Павловић 13, Станковић 17, Радовановић 32, Лазић 33, 47 (10м), Вукадиновић аг 44 – Рамић 3, 41, Вукадиновић 28, Садовић 32, Стојчевски 38)

Недеља, 30. мај

Трећа утакмица

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – ФОН 5:4 (2:1)

(Стојчевски 10, Рамић 18, 32, Вукадиновић 24, Мутавџић 30 – Пешић 9, 22, Краснић 26, Павловић 34)

Среда, 2. јун

Четврта утакмица

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – ФОН 8:5 (2:1)

(Садовић 1, Мутавџић 19, 30, Алексић 24, Милосављевић 30, Вукадиновић 32, Хот 40 (два гола) – Радовановић 5, 26, Лазић 22, Бркић 25, Петрашевић 28)