Majstorica!

Novi Pazar je u četvrtoj utakmici finala plej-ofa Prve lige kao domaćin savladao FON 8:5 i izjednačivši na 2:2 u seriji izborio majstoricu!

Odluka o šampionu pašće u petom meču, u subotu, 5. juna, u Beogradu (20.30)

Junak pobede Novog Pazara bio je golman i, kad je rival pokušao s petoricom u polju, dvostruki strelac Mirza Hot. Dva gola postigao je i Milan Mutavdžić, po jedan Elvedin Sadović, Ninoslav Aleksić, Lazar Milosavljević i Veroljub Vukadinović.

Pogoci za FON delo su Marka Radovanovića (2), Vladimira Lazića, Srđana Brkića i Lazara Petraševića.

Vladan Cvetanović, trener Novog Pazara, opomenut je u 36. minutu, dok je u finišu prvog poluvremena, zbog bezobzirnog starta, žuti karton dobio Veroljub Vukadinović

Video snimak meča Novi Pazar – FON (drugo poluvreme) pogledajte ovde.

Novi Pazar – FON 8:5 (2:1)

Novi Pazar – Dvorana: Pendik. Gledalaca: nepoznato. Sudije: Petar Radojčić, Bojan Graovac i Miloš Jocović. Strelci: 1:0 Sadović u 1, 1:1 Radovanović u 5, 2:1 Mutavdžić u 19, 2:2 Lazić u 22, 3:2 Aleksić u 24, 3:3 Brkić u 25, 3:4 Radovanović u 26, 3:5 Petrašević u 28, 4:5 Mutavdžić u 30, 5:5 Milosavljević u 30, 6:5 Vukadinović u 32, 7:5 Hot u 40, 8:5 Hot u 40. minutu. Žuti karton: Vukadinović (Novi Pazar).

NOVI PAZAR: HOT, ALEKSIĆ, EL. REDŽOVIĆ, SADOVIĆ, JOVANOVIĆ, Vukadinović, Radetinac, Milosavljević, Miraljemović, En. Redžović, Mutavdžić, Stojčevski, Ramić, Mujović.

FON: VULIĆ, KRASNIĆ, BORISAVLJEVIĆ, PETRAŠEVIĆ, RADOVANOVIĆ, Brkić, Stojanović, Lazić, Pavlović, Mihić, Pešić, Stanković, Mandić, Josimović.

FINALE PLEJ-OFA

Subota, 22. maj

Prva utakmica

BEOGRAD: FON – Novi Pazar 5:2 (2:0)

(Lazić 8, Pešić 15, 26, 36, Mihić 36 – Aleksić 22, Stojčevski 34)

Sreda, 26. maj

Druga utakmica

BEOGRAD: FON – Novi Pazar 6:5 (4:4, 2:1)

(Pavlović 13, Stanković 17, Radovanović 32, Lazić 33, 47 (10m), Vukadinović ag 44 – Ramić 3, 41, Vukadinović 28, Sadović 32, Stojčevski 38)

Nedelja, 30. maj

Treća utakmica

NOVI PAZAR: Novi Pazar – FON 5:4 (2:1)

(Stojčevski 10, Ramić 18, 32, Vukadinović 24, Mutavdžić 30 – Pešić 9, 22, Krasnić 26, Pavlović 34)

Sreda, 2. jun

Četvrta utakmica

NOVI PAZAR: Novi Pazar – FON 8:5 (2:1)

(Sadović 1, Mutavdžić 19, 30, Aleksić 24, Milosavljević 30, Vukadinović 32, Hot 40 (dva gola) – Radovanović 5, 26, Lazić 22, Brkić 25, Petrašević 28)