СТАРТУЈЕ ПРВА ЛИГА: Лозничани чекају Коњарник, Калча у Новом Пазару

Српски футсал викенд обележиће утакмице првог кола Прве лиге и трећег кола Друге лиге.

Титулу брани ФОН, највећи конкуренти да га угрозе биће Лозница-град 2018 и Нови Пазар. Можда још неко? Видећемо…


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – прво коло

Субота, 9. октобар

ВРАЊЕ: Врање – Ивањица (17.00)

(дворана: Врање, судије: Братислав Јовић, Иван Станковић и Далибор Златковић, делегат: Ненад Мутавџић)

ЛОЗНИЦА: Лозница-град 2018 – Коњарник (19.30)

(дворана: Лагатор, судије: Петар Радојчић, Бојан Граовац и Предраг Вујић, делегат: Драгутин Божовић)

Недеља, 10. октобар

БЕОГРАД: ФОН – Бечеј (15.00)

(дворана: Шумице, судије: Милош Јоцовић, Бане Папишта и Срђан Михајловић, делегат: Миленко Марић)

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Калча (17.00)

(дворана: Пендик, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Предраг Лазаревић, делегат: Славенко Матовић)

НИШ: Винтер спорт – Земун Само право (19.00)

(дворана: Чаир, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Немања Костић, делегат: Жељко Сокић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – треће коло

Петак, 8. октобар

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – САС (19.00)

(дворана: Обреновац, судије: Никола Рабреновић, Никола Алексић и Ђорђе Нинић, делегат: Роберт Петровић)

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Лесковац (19.00)

(дворана: Јединство, судије: Бранко Галић, Иван Биорац и Милош Живановић, делегат: Мирослав Марјановић)

НИШ: Гвоздени пук – Јастребац (19.00)

(дворана: Шивара, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Игор Младеновић, делегат: Бојан Николић)

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – Економац (19.30)

(дворана: Смедерево, судије: Оливер Николић, Александар Минић и Александар Ранђеловић, делегат: Владан Миладиновић)

Понедељак, 11. октобар

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Студент (19.00)

(дворана: ОШ Свети Сава, судије: Марјан Сарка, Благоје Мијаиловић и Милан Јеремић, делегат: Милош Радановић)

БЕОГРАД: Црвена звезда – Нови Сад (21.00)

(дворана: Ранко Жеравица, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Страхиња Радовић, делегат: Дејан Продановић)