ПРВА ЛИГА: ФOН, Винтер спорт и Нови Пазар забележили победе

У раним поподневним часовима састали су се актуелни првак ФОН и нови/стари прволигаш Бечеј 2003. Београђани су теже од очекиваног савладали повратника у елитно друштво Бечеј 2003, првака Друге футсал лиге у претходној сезони… По један гол у оба полувремена у мрежи искусног вратара Саве Вадаског је било довољно да ФОН укњижи прва три бода на старту сезоне а стрелци су били – Стефан Алексић и Урош Краснић.

ФОН – БЕЧЕЈ    2:0 (1:0)

Београд, УСЦ Вождовац – „Шумице“. Судије: Милош Јоцовић, Бане Папишта и Срђан  Михајловић. Стрелци: 1:0 Алексић у 12. минуту, 2:0 Краснић у 33. минуту за ФОН. Није било ни жутих а ни црвених картона.

ФОН: Никола Јосимовић, Лазар Милосављевић, Марко Радовановић, Андрија Станковић, Слободан Рајчевић, Јаков Вулић, Урош Краснић, Лазар Петрашевић, Владимир Лазић, Стефан Алексић, Павле Пешић и Ненад Васић. Tренер: Милош АЛИЛОВИЋ.

БЕЧЕЈ: Сава Вадаски, Марко Новаковић, Стефан Станојевић, Срђан Голуб, Борис Бодоњи, Милош Андрић, Марко Живкуцин, Дејан Јовановић, Милан Живић, Стефан Кораћ и Зоран Арђељан. Тренер: Игор ШОШО.

НОВИ ПАЗАР – КАЛЧА   3:1 (0:0)

У Пендику је Нови Пазар дошао до победе после боље игре у настваку, јер су сви голови пали у других двадесет минута.  Нови Пазар је повео 2:0 головима Садовића и Ђоровића, да ни нишлије смањиле на 2:1 а стрелац је био Никола Станковић. Коначних 3:1 је дело Верољуба Вукадиновића.

Нови Пазар, хала „Пендик“. Судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Предраг Лазаревић. Стрелци: 1:0 Садовић у 27.мин, 2:0 Ђоровић у 28.мин, 2:1 Станковић у 37.мин, и 3:1 Вукадиновић у 40.минуту за Нови Пазар. Жути картони: Александар Стојановић 33.мин, Никола Станковић 36.мин, и Рамадани у 39.минуту (сви КМФ КАЛЧА).

НОВИ ПАЗАР: Адмир Мујовић, Лука Вулетић, Верољуб Вукадиновић, Енсар Реџовић, Милан Мутавџић, Урош Пантовић, Елдин Ђоровић, Вахид Капиџија, Елведин Садовић и Харис Мираљемовић. Тренер: Милош Тодоровић.

КАЛЧА: Павле Павловић, Јован Тројановић, Стефан Милосављевић, Елвис Рамадани, Никола Станковић, Милан Павловић, Александар Стојановић, Петар Стевановић и Милош Бранковић. Тренер: Александар Степић.

ВИНТЕР СПОРТ – ЗЕМУН САМО ПРАВО   6:5 (3:0)

У Чаиру је виђена добра футсал представа а више среће и искуства су имали домаћини који су славили над подмлађеном екипом Земуна Само право. У првом полувремену нишије су водиле са сигруних 3:0 али су у наставку гости из Земуна показали да време ради за њих. Постигли су пет голова али су ипак изгубили. Изабраници тренера Салвише Дамјановића су умало од готовог направили вересију али су на крају ипак освојили три вредна бода.

НИШ, УСЦ „Чаир“. Судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Немања Костић. Стрелци: Раденковић 10 и 33, Марјановић 17 и 26, Миленковић 20, Максимовић 23.минут за Винтер спорт, Пановић 22, Перишић 32, Ђуришић 33, Грујић 37, и Урошевић 38.минут за Земун Само право. Жути картони: Раденковић 13, и Стојановић 27.минут за Винтер спорт, а Урошевић 23, Ђуришић 33, и Јововић у 36.минуту за Земун Само право.

ВИНТЕР СПОРТ: Милан Ђорђевић, Владимир Ристић, Младен Раденковић, Петар Марјановић, Александар Миленковић, Стеван Љубић, Димитрије Петровић, Дејан Анев, Милан Максимовић, Немања Јовановић, Урош Душанић, Владан Станковић, Никола Стојановић и Александар Ђелић. Тренер: Славиша Дамјановић.

ЗЕМУН САМО ПРАВО: Жарко Сокић, Урош Пауновић, Александар Живановић, Александар Перишић, Милош Мандић, Алекса Валимировић, Мирољуб Павловић, Матија Урошевић, Александар Мандић, Стефан Грујић, Никола Миленовић, Немања Ђуришић, Владимир Јововић и Милош Дрча. Тренер: Милан Граховац.