ФУТСАЛ ВИКЕНД: Винтер спорт гост ФОН-а, Лозничани у Нишу, Црвена звезда са Студентом

Дуел шампиона ФОН-а и Винтер спорта представља дерби другог кола Прве лиге.

Лозница-град 2018 је на озбиљном испиту против Калче у Нишу, баш као и Нови Пазар у Ивањици.

Интересантно је видети и колико могу Врањанци у Земуну, односно, Коњарник у Бечеју.

ПРВА ЛИГА: Лозница-град 2018, Врање, ФОН, Нови Пазар, Винтер спорт 3, Земун Само право, Бечеј, Калча, Ивањица и Коњарник без бодова

Економац за наставак максималног низа у друголигашком каравану не би требало да има тежак задатак против Нове Пазове.

Дерби кола резервисан је за сусрет другопласираног Јастрепца и четвртопласираног Палежа.

Пажњу привлачи и београдски окршај: Студента и Црвене звезде.

ДРУГА ЛИГА: Економац 9, Јастребац 7, САС, Палеж 6, Студент 5, Нови Сад (-1), Лесковац 4, Тиса, Нова Пазова 2, Смедерево 1, Гвоздени пук, Црвена звезда (-1) без бодова


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – друго коло

Петак, 15. октобар

БЕОГРАД: ФОН – Винтер спорт (19.00)

(дворана: Шумице, судије: Далибор Станковић, Марко Мартиновић и Радослав Миленковић, делегат: Милош Берисавац)

БЕОГРАД: Земун Само право – Врање (19.30)

(дворана: Пинки, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Немања Радић, делегат: Дарко Петронијевић)

Субота, 16. октобар

НИШ: Калча – Лозница-град 2018 (16.30)

(дворана: Чаир, судије: Бојан Милић, Александар Минић и Братислав Јовић, делегат: Марјан Ђорђевић)

БЕЧЕЈ: Бечеј – Коњарник (19.30)

(дворана: Ђорђе Предин Баџа, судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Предраг Вујић, делегат: Мирослав Цимеша)

ИВАЊИЦА: Ивањица – Нови Пазар (20.00)

(дворана: ОШ Кирило Савић, судије: Небојша Панић, Владан Радулови и Иван Биорац, делегат: Миливоје Томић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – четврто коло

Субота, 16. октобар

БЛАЦЕ: Јастребац – Палеж (19.00)

(дворана: Чика Душко Јовановић, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Срђан Михајловић, делегат: Ненад Митић)

Недеља, 17. октобар

БЕОГРАД: Студент – Црвена звезда (16.00)

(дворана: Раковица, судије: Ђорђе Нинић, Предраг Лазаревић и Марко Савић, делегат: Милован Марјановић)

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – САС (18.00)

(дворана: Дубочица, судије: Милош Грујић, Игор Младеновић и Стефан Филиповић, делегат: Мирослав Марјановић)

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Нова Пазова (20.30)

(дворана: Језеро, судије: Оливер Николић, Александар Ранђеловић и Иван Станковић, делегат: Саша Стефановић)

НОВИ САД: Нови Сад – Гвоздени пук (20.30)

(дворана: Војводина, судије: Бранко Галић, Марко Мајсторовић и Владимир Тошић, делегат: Предраг Бељевић)

Понедељак, 18. октобар

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Смедерево (21.00)

(дворана: Јединство, судије: Никола Рабреновић, Никола Алексић и Милан Јеремић, делегат: Борис Правиловић)