FUTSAL VIKEND: Vinter sport gost FON-a, Lozničani u Nišu, Crvena zvezda sa Studentom

Duel šampiona FON-a i Vinter sporta predstavlja derbi drugog kola Prve lige.

Loznica-grad 2018 je na ozbiljnom ispitu protiv Kalče u Nišu, baš kao i Novi Pazar u Ivanjici.

Interesantno je videti i koliko mogu Vranjanci u Zemunu, odnosno, Konjarnik u Bečeju.

PRVA LIGA: Loznica-grad 2018, Vranje, FON, Novi Pazar, Vinter sport 3, Zemun Samo pravo, Bečej, Kalča, Ivanjica i Konjarnik bez bodova

Ekonomac za nastavak maksimalnog niza u drugoligaškom karavanu ne bi trebalo da ima težak zadatak protiv Nove Pazove.

Derbi kola rezervisan je za susret drugoplasiranog Jastrepca i četvrtoplasiranog Paleža.

Pažnju privlači i beogradski okršaj: Studenta i Crvene zvezde.

DRUGA LIGA: Ekonomac 9, Jastrebac 7, SAS, Palež 6, Student 5, Novi Sad (-1), Leskovac 4, Tisa, Nova Pazova 2, Smederevo 1, Gvozdeni puk, Crvena zvezda (-1) bez bodova


PRVA FUTSAL LIGA – drugo kolo

Petak, 15. oktobar

BEOGRAD: FON – Vinter sport (19.00)

(dvorana: Šumice, sudije: Dalibor Stanković, Marko Martinović i Radoslav Milenković, delegat: Miloš Berisavac)

BEOGRAD: Zemun Samo pravo – Vranje (19.30)

(dvorana: Pinki, sudije: Aleksandar Jakšić, Bojan Burojević i Nemanja Radić, delegat: Darko Petronijević)

Subota, 16. oktobar

NIŠ: Kalča – Loznica-grad 2018 (16.30)

(dvorana: Čair, sudije: Bojan Milić, Aleksandar Minić i Bratislav Jović, delegat: Marjan Đorđević)

BEČEJ: Bečej – Konjarnik (19.30)

(dvorana: Đorđe Predin Badža, sudije: Petar Radojčić, Miloš Jocović i Predrag Vujić, delegat: Miroslav Cimeša)

IVANJICA: Ivanjica – Novi Pazar (20.00)

(dvorana: OŠ Kirilo Savić, sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulovi i Ivan Biorac, delegat: Milivoje Tomić)


DRUGA FUTSAL LIGA – četvrto kolo

Subota, 16. oktobar

BLACE: Jastrebac – Palež (19.00)

(dvorana: Čika Duško Jovanović, sudije: Bojan Graovac, Bane Papišta i Srđan Mihajlović, delegat: Nenad Mitić)

Nedelja, 17. oktobar

BEOGRAD: Student – Crvena zvezda (16.00)

(dvorana: Rakovica, sudije: Đorđe Ninić, Predrag Lazarević i Marko Savić, delegat: Milovan Marjanović)

LESKOVAC: Leskovac – SAS (18.00)

(dvorana: Dubočica, sudije: Miloš Grujić, Igor Mladenović i Stefan Filipović, delegat: Miroslav Marjanović)

KRAGUJEVAC: Ekonomac – Nova Pazova (20.30)

(dvorana: Jezero, sudije: Oliver Nikolić, Aleksandar Ranđelović i Ivan Stanković, delegat: Saša Stefanović)

NOVI SAD: Novi Sad – Gvozdeni puk (20.30)

(dvorana: Vojvodina, sudije: Branko Galić, Marko Majstorović i Vladimir Tošić, delegat: Predrag Beljević)

Ponedeljak, 18. oktobar

NOVI BEČEJ: Tisa – Smederevo (21.00)

(dvorana: Jedinstvo, sudije: Nikola Rabrenović, Nikola Aleksić i Milan Jeremić, delegat: Boris Pravilović)